GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja nie dałem rady ukończyć jedynki, przez co nigdy nie zainteresowałem się dalszymi częściami.



Aktualnie miłuje się w GTA V :D Trevor <3
 
Z tego co widzę to tylko American Nightmare za darmo. Alan Wake kosztuje 6 dolców, ale i tak dzięki :P. Darmowa gra by przeszła mi obok nosa.
 
Wcześniej był Torchlight za darmo, a jeszcze wcześniej Omerta. Niestety załapałem się tylko na Torchlighta
 
Mam pytanie do tych co mają Xboxa 360 .

Otóż mój szwagier ma xboxa 360 i ostatnio kupił najnowszego Hitmana - przeszedł kilka misji i na razie nie gra bo wyleciał do Polski na tydzień ...
Ja dzisiaj chciałem pograc , ale niestety w samej grze można albo kontynuowac rozgrywkę, albo dac nową grę ( nie da sie stworzyc osobnego profilu w grze ... )

Na xboxie 360 nie bardzo sie znam , ale znalazłem , że mozna zrobic kolejny profil na Xbox live . I tutaj moje pytanie , jak zrobie nowy profil w xbox live to czy grając w hitmana na swoim nowo utworzonym profilu , gra będzie od ,, początku,, i czy nie wpłynie to w żaden sposób na progres w grze mojego szwagra ?? Jak wyglada samo żałożenie konta na xboxie live - będzie potrzebne połączenie z internetem , czy jakies inne komplikacje ?? Nie chce niczego popsuc szwagrowi, tymbardziej , że wiem , że konsola była przerobiona, lecz z tego co mi mówił : chciał ściagnac jakąs aktualizacje czy coś i przez to , że połaczył się z internetem / czy wszedł na xboxlive przeróbka mu się skasowała ...

Na PS3 robiło się normalnie nowy profil ( podając chyba tylko e-maila i bodajze hasło ) i wszystko było cacy , bez zbędnych komplikacji itp ...
 
Ja mam i grałem z bratem w L.A Noire na osobnych profilach i nie wpływało to jakkolwiek na rozgrywkę. On grał sobie i ja sobie i żadne savey czy postępy w grze się nie nadpisywały ani nic. NIe potrzebujesz połączenia z netem aby założyć nowy porfil - tak mi się przynajmniej wydaje.
 
Wielkie dzięki za odpowiedzi !


Wszystko fajne, ale teraz rozkminiłem , że jak będe chciał założyc nowe konto , to wyloguje konto szwagra, a nie wiem czy on zna hasło ( a hasło pewnie jest , tak ?? ) . Wiec tak czy siak bede chyba musiał czekac na niego :-)
 
Konsola automatycznie pamięta hasło, chyba że szwagier zaznaczył inaczej. Jeżeli zaznaczyłby żeby konsola nie pamiętała hasła to przy każdym włączeniu konsoli musiałby wpisywać hasło. Skoro grasz na Jego profilu to nie włączył tej opcji. Możesz śmiało założyć nowy profil i grać.
 
dajcie spokój z 100000 walk kilka jest zbugowanych, prawda nie powinno to się wgl zdarzyć, ale nie popadajmy w panike
 
Poza tym nawet jeśli to co z tego? Jeden patch i bugi te znikną :) Także to nie jest jakiś problem.
 
a to wyszła już jakaś ga bez bugów ?:) ja online mam okolo 100 walk w ufc i 0 takich akcji
 
haha te bugi raz na jakiś czas są zajebiste : D Na xboxie gram głównie z kumplami przy sześciopakach, więc te akcje by nas rozśmieszyły do łez.
 
Panowie jak to jest z tymi cyfrowymi wersjami gier na ps4? Słyszałem, że te gry działaja tylko kiedy mamy wykupione ps+, prawda to?
 
Tak ale tylko te gry które pobrałeś podczas gdy były one w ofercie Playstation Plus. Gry za które zapłacisz przez sklepik Playstation są twoje na zawsze.
 
Poza tym nawet jeśli to co z tego? Jeden patch i bugi te znikną :) Także to nie jest jakiś problem.
No właśnie, że to problem. Bo wydając z 200zł na grę to liczę, że otrzymam produkt ukończony w stu procentach. A nie, że ja się będę denerwował i czekał aż twórcy łaskawie wydadzą patcha naprawiającego.
Coraz częściej gry wychodzą niedorobione i potem co pare dni przed włączeniem ściągają się jakieś łatki :/ Jawne robienie w chuja. Tak jak z tym DLC ale to temat na zupełnie inną rozmowę.
 
pierdoli... panowie o błedach w UFC, a pewnie 80% z was nawet gry na oczy nie widziało. Mam przejechane juz ok 40 walk online + całą karierę, nie spotkałem jeszcze buga. A te z filmików, to błedy lagowe, ktoś laguje i tak kwiatki wychodzą, jak w każdej grze.
 
Back
Top