GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dla fanów gier roguelike/RPG i nie tylko:
http://www.midboss.net/
Można ztamtąd ściągnąć (legalnie!) grę.

BTW: Ktoś chętny na na partyjkę od czasu do czasu w Warthunder?
 
Ukończyłem przed chwilą pierwszy sezon The Wolf Among Us. Finał jednak trochę rozczarowujący (pooglądam na YT inne zakończenia i opcje). Mimo wszystko całość jest rewelacyjna i za 45zł grzech nie kupić :)
 
"The Wolf Among Us" ukończone, po finale spodziewałem się czegoś więcej... aczkolwiek spodobało mi się, że twórcy zostawili nam coś na koniec, jeśli chodzi o głównego bohatera.


Ogólnie - gra udana, chociaż brakło mi w niej czegoś, co przyciągnęłoby mnie tak, jak do pierwszego TWD. Mimo tego, ciężko znaleźć lepszą produkcję w takiej cenie i śmiało można brać.



To teraz pozostaje czekać na kolejny epizod TWD: Season 2.
 
Dzięki hajl za cynk odnośnie humbla bundla o/ Niby miałem subskrypcję i mieli mnie informować o nowych ofertach, a nic nie przyszło :-)
 
Co do TWD - jedynke miałem pirata, 400 days wymaga podstawki - czy jeśli kupię 400 days oryginalną, a na kompie będę miał piracką (jak przeszedłem to nie będę kupował dla samego faktu posiadania) to zbangla się to czy nie pójdzie? Dwójke kupuję oryginalną, ale zanim się w nią pobawie do chciałbym przejśc 400 days.



A no i czy TWD 2 odpali savey z kompa czy muszą byc na steame?
 
Co do twd pirata i 400 days oryginału to nie wiem, ale twd 2 oryginalne bez problemu odpali savy z pirata.
 
Ja nie wiem jak można grać w fife world. Raz zagrałem u kolegi i poczułem jakbym cofnął się w czasie, a fife 14 można już naprawdę tanio kupić.
 
takie pytanie do zorientowanych osób. Mam filmik nagrany telefonem komórkowym. Chciałbym z niego wyciąć tylko dialogi jednej osoby. Jakim programem moge coś takiego wymodzić?
 
Panowie, wlasnie skonczylem Wofensteina. zajebista historia, humor, flaki - wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy :) dosc szeroki watek polski dodaje motywacji podczas gry :) polecam kazdemu!







po kilku godzinach w Watch Dogs nadal nie oge sie wkrecic, jakies to wszytko chaotyczne a motyw zemsty wogole nie wciaga. popykam jeszcze troche i chyba wyjebie w pizdu.







Macie cos ciekawego do polecenia? gral ktos w to nowe Divinity? warto?
 
Tylko PC MASTER RACE Mahon. W World nie gram bo to praktycznie Fifa 11 czy inna starsza wersja.
 
Ogólnie z nowego Divinity jestem bardzo zadowolony więc jeśli ktoś lubi takie klimaty to mogę polecić.
 
Znowu muszę wylać swój ból dupy... Stosunkowo bardzo rzadko używam swojego xboxa, 2-3 godzinki tygodniowo i znów mi wywaliło rroda, znów 0103 kod. Już raz miałem robione zimne luty pod GPU, teraz znowu? Może ktoś miał podobny problem i naprawił to sam? Bo nie mam ochoty znowu wydawać 120zł za naprawę..
 
@Hubi



Naprawisz sam, pochodzi z 2 tygodnie i padnie tak, że konsola na śmietnik. Polecam Ci naprawić tego x-a za te 120zł i jak najszybciej sprzedać bo pewnie jest to wersja ze starą płytą główną, która często się właśnie grzeje itp., często jest kapa i 3 czerwone diody. Dostaniesz pewnie za niego z 300zł ( obstawiam jest to biały xbox bez dysku, wersja Arcade), dozbierasz do 500/600 zł i kupisz przerobionego x-a elite z płytą Jasper, która jest bez awaryjna. Ja tak zrobiłem dawno temu, wcześniej 2 inne stare xboxy mi umarły właśnie "3rrod".
 
Zwykłego, 360 pierwsza wersja.



@TyPek



Ale ja nie potrzebuję nowej konsoli, bo dużo nie gram. W zasadzie tylko w Fifę od czasu do czasu sobie zagram i UFC 3, ale płytka mi się porysowała i też już rzadko napęd ją odczytuje.
 
No tak kurwa, niech sprzedaje komuś złom, który zaraz się znowu spieprzy. Typowo polskie podejście.




Jak naprawi za te 120zł u kogoś kto się na tym zna (na allegro są takie firmy) to pochodzi z pół roku, rok. Proste, że przy sprzedaży napisze, że konsola już 2 razy naprawiana itp. dlatego z 300zł max za nią dostanie.




Ale ja nie potrzebuję nowej konsoli, bo dużo nie gram. W zasadzie tylko w Fifę od czasu do czasu sobie zagram i UFC 3, ale płytka mi się porysowała i też już rzadko napęd ją odczytuje.


To mam pomysł ! Nagraj filmik jak wyskakują Ci te 3 czerwone diody, poczym rozpierdol tego x-a siekierą czy tam wyrzuć go z balkonu :) Będziesz miał może jakiś fame na yt i propsy od fanów PS :D
 
Back
Top