GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja miałem zajawke przez tydzień na BF4 grałem bez przerwy, wbiłem 50 poziom i cóż... to by było na tyle, gra słaba (PS3), voice chat tragedia, lagi na serverach wszechobecne, tragiczny net code... dużo lepiej się bawie w 3
 
Ukończony "Thief", póki co bez misji pobocznej. Nie grałem nigdy w żadną część tej serii (no, prócz jakiegoś dema z 10 lat temu), więc nie mam porównania i nie będę się do nich odnosił.


Krótko i na temat. Gra od początku sprawia wrażenie na niedorobioną i zrobioną niższym kosztem. Sama gra próbuje być sandboxem, ale nie zbyt jej to wychodzi, a miasto nie robi większego wrażenia i jego eksploracja nie jest jakąś przyjemnością...


Jeśli chodzi o grywalność i przyjemność z grania, to do pewnego momentu jest bardzo dobrze. Inna sprawa, ile można robić te same misje w grze o złodzieju? Na szczęście, jest ich nie mało, co skutecznie wydłuża czas rozgrywki.



Gdybym miał dawać ocenę, to dałbym takie 6/10 mimo wszystko, ale gra miała dużo większy potencjał.
 
Dead space na Originie za darmo do 8 maja



https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/dead-space/pc-download/base-game/standard-edition-ANW.html
 
Bóg zapłać dobry człowieku za to info :) Jak kilka stron wcześniej pisałem,że cały czas zastanawiam się nad tą grą, ale się jej boje. No to teraz w końcu zmuszą mnie do zagrania :) Zobaczymy, najwyżej bedziesz mial mnie na sumieniu :)



Rozumiem, że do 8 maja jest za free,ale po 8 maja nadal bede mógł w nią grać jak co czy już nie będę jej mieć w bibliotece?
 
Dead Space 1 najlepsza część z serii. Ma niesamowity klimacik. Później 2 i 3 to bardziej taki zwykły shooter się zrobił, a szkoda.
 
Do 8 Maja można ją sobie dodać za free do bilbioteki i grać za darmo kiedy tylko zachcesz, przynajmniej ja to tak zrozumiałem ;)
 
DS1 to świetna i co najważniejsze naprawdę straszna gra - klimat nieziemski. Sequele nie są złe, ale to już zwykłe shootery z potworkami - nic specjalnego, ale gra się spoko (szczególnie fajny klimat na mroźnej planecie w DS3)
 
Mnie jakoś Dead Space nie porwało, czeka aż kiedyś dokończę. Klimat momentami wyborny, ale w gruncie rzeczy gra się w to jak kosmicznego Resident Evil 4 bez urywania głów haj kikiem ;)







W Binary Domain sobie cisnę. Konwersja średnia, czasem bzdury pokroju skuterów drażnią. Natomiast samo strzelanie czy klimat baaaardzo dobre.
 
Odpaliłem na moment Dead Space :) narazie, robię tzw. turtorial, potworki mnie jakoś nie przestraszyły, bardziej przeraża mnie sam klimat :) Uwielbiam taki klimat, ale przez to, że się wczuwam, będe miał opory z przejściem gry :D zobaczymy, może sie nie obsram,albo przyzwyczaje i bedzie git;) W Metro tez sie balem grac a potem nie moglem odzalowac, ze sie gra skonczyla :)



Zatem pytam - idzie sie przyzwyczaic czy przez cala gre bede mial sie czego bac?
 
Wreszcie, 250 meczów w Fifie w trybie Ultimate Team i "udało" się ugrać zwycięstwo w dywizji pierwszej. Już tyle razy byłem tak blisko, ale zawsze jednego spotkania brakowało, ale tym razem dopiąłem swego :) Ciężko wygrać tą ostatnią ligę (zaczyna się od 10 do 1) bo trzeba zdobyć przynajmniej 23pkt na 30 możliwych w ciągu 10 meczów.
 
@Yagiel - klimat jest przez całą grę. Do wyskakujących potworków idzie się przyzwyczaić (możne wyczuć, kiedy się będą pojawiać). Ale tak jak sam napisałeś, ta gra to przede wszystkich niesamowity klimat.
 
Pograłem trochę :) Klimat kapitalny,ale co jakiś czas muszę zrobić przerwe :D Jak potworek zaskoczy to jeszcze idzie, ale jak mi światło zgasło to miałem ochotę grę wyłączyć :D



Ciekawe czy uda mi się dojśc do końca :)
 
Ty to w dzień grasz? :D



Ja wyłącznie wieczorami grałem - najlepiej przy zgaszonym świetle, ale przez to, że mam czarną klawiaturę, musiałem zostawiać małe światło włączone, bym widział klawisze ;)
 
Przypomniało mi się, jak za gówniarza grałem w Stalkera pierwszego i mi pijawka zza wingla wyskoczyła. Tak podskoczyłem, że z fotela spadłem, myszka za biurko spadła, a na mój krzyk zlecieli się wszyscy domownicy ;D
 
Dead Space gra warta ogrania. Jedynym minusem ( dla niekotrych) jest fakt ze tworcy z czesci na czesc poszli bardziej w Akcje nizeli Horror.



Czy ktos ogrywa Diablo 3 Reaper of Souls? Chodzi mi o opinie czy gra znacznie poprawila sie wzgledem podstawki i czy warto kupic.
 
Brat gra jak szalony od dnia premiery i poleca. Całkiem inna gra w szczególności jak od czasu premiery podstawki nie grałeś za dużo.
 
@w4ar



Ja gram :) gra już od ostatniego pacza się poprawiła w wielkim stopniu, pozmieniali mase rzeczy. Sam dodatek też jest świetny jakieś 9h gry w nowym akcie.
 
Kolejna darmowa gra, tym razem fifa 12



http://lowcygier.pl/darmowe/fifa-12-za-darmo/



Jest mały problem ze stroną generująca kod, serwer nie wytrzymał ;p
 
Dragon Age już w preoderze za 134 zł.



Wiesiek 3 za 99, ale tylko na Ultimie



w Dead Space drugi rozdział skończony, więc chyba się przystosowalem :)
 
O Dragon Age zawsze na prospie. Możecie mi napisać czy takie RPG jak DA, Wiesiek czy Skyrim są grywalne na PS3 czy jednak to gry w które lepiej gra się na PC? Podobał mi się Skyrim, ale go nie zmordowałem bo nie daję długo rady grać "przed kompem", co innego na konsoli. Wiem, że moge sobie PCta do TV podłączyć, ale szkoda czasu, nie moja bajka ...
 
Panowie, licząc na waszą wiedzę w temacie proszę was o pomoc. Szukam gier detektywistycznych, zagadkowych, przygodowych itd dla mojej kobity najlepiej na zasadzie point&click.



Od razu mówię że większość z serii o Sherlocku i agatha christie już zostały przemielone. Tak samo obie części Syberii. Nie muszą być to tytuły nowe (ale lepiej żeby były w miarę świeże) ważne żeby były zajmujące, wymagające i posiadające klimat. Mam nadzieje że coś podrzucicie.
 
Back
Top