GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

To trochę bez sensu. Bruce Lee był aktorem. Nie był fighterem. Nikt nie posiada ani jednego prawdziwego nagrania walki tego człowieka. Marketingowo dobry zabieg, ale realnie pomysł poroniony.
 
@TyPeK Silnik moim zdaniem jest lepszy od tego z UFC 2013 niewiem co moze sie w nim niepodobac. Z trailera wynika ze gameplay bedzie podobny do poprzednich czesci jednak z wieksza fizyka jednak mimo to lepiej poczekac na dokladny gameplay z okreslonym sterowaniem. Nierozumiem "pomysl na gameplay"



@Tomku moze i nie byl fighterem jednak zostal ikona i chyba kazdy fan sportow walki zna ta postac. Rozumiem ze chodzi co o poziom sportowy jednak mimo wszystko niebyl to tylko aktor.
 
@Tomku moze i nie byl fighterem jednak zostal ikona i chyba kazdy fan sportow walki zna ta postac. Rozumiem ze chodzi co o poziom sportowy jednak mimo wszystko niebyl to tylko aktor.






Owszem, jest ikoną, ale ikoną ludzi, którzy sztuki/sporty walki znają z ekranów telewizora. Człowiek znający się na sportach walki nie powinien poważnie traktować aktora wśród profesjonalnych zawodników. Jeśli mówisz, że mimo wszystko nie był to tylko aktor, to udowodnij:). Daj wideo z jego prawdziwej walki. Walki, nie treningu i nie sparingu. Bo to co jest na YouTube można śmiało pod semi-light podpiąć, a nie pod full.
 
Lee nie był zawodnikiem czynnie walczącym, ale był instruktorem i na pewno jego wiedza w tamtym czasie była ogromna. A jego szybkość zadawania ciosów na pewno budzi respekt większości obecnych zawodników.
 
Zamiast Lee o wiele bardziej pasowałby Chuck Norris. W przeciwieństwie do Bruce'a on miał naprawdę sukcesy w sportach walki. Wzięli Bruce'a jako chwyt marketingowy, ale nijak mi to pasuje do konwencji w jakiej go umieścili. Było wielu świetnych trenerów, instruktorów, których wiedza przewyższała wszystko co mógł zaoferować Lee, jednak ich pech polegał na tym, że nie byli również aktorami:). Ok, o nic się już nie spinam. Po prostu Bruce Lee w grze UFC pasuje mi jak Marcin Najman w walczący w MMA.
 
Chuck walczył w karate i tym bardziej nie pasuje bo Bruce próbował mieszać style walki. Jestem ciekaw kto taki w tamtych latach miał znacznie więcej do zaoferowania i w praktyce i w teorii.







Dzięki tym filmom nie jeden obecny mistrz UFC by nim nie był bo każdy chciał być jak Bruce Lee. A poza tym to wiele osób się zastanawia jak ten aktor dawałby sobie rady w MMA i dlatego go umieścili.
 
Tych foto nie widziałem :



ea-sports-ufc-nogueira.jpg




eas-ufc-brad-pickett.jpg




eas-ufc-nate-diaz.jpg




eas-ufc-miesha-tate-1.jpg




eas-ufc-ian-mccall.jpg




eas-ufc-fabricio-werdum.jpg




eas-ufc-gegard-mousasi.jpg




eas-ufc-francis-carmont.jpg




eas-ufc-robbie-lawler-02.jpg




eas-ufc-gilbert-melendez.jpg




eas-ufc-ronda-rousey-01.jpg




eas-ufc-rory-macdonald-02.jpg
 
Chuck Norris to obskakiwał wpierdol od Bruce raczej :-) Nie tylko na filmie, poza nim tez, do czego otwarcie Chuck się przyznaje.



I MMA jest na swój sposób rozwinięciem myśli Bruce Lee, więc nie wiem kto bardziej by pasował z tych starych ikon niż on :-)
 
Diaz wygląda, jakby spędził w polu w letni dzień.


Mousasi jakiś także niepodobny, może zbytnio zarośnięty.


Brad Pickett parę lat młodszy, niż obecnie.


Reszta jest OK
 
INFO POTWIERDZONE. mmammag jest w posiadaniu gry, ukończył ją i już wydaje osądy. Dzięki, powiedz mi jeszcze jak prezentował się HL3.
 
HL3? Mega gra! 10/10 i najlepsza gra wszechczasów!

Teraz poważnie - miałem zamiar sprokowować kolegę old snake aby powiedział, czemu ma nadzieje do gry, której ostatnie edycje - delikatnie mówiąć - nie powalały. Bo gameplay obejrzał? Nie jest to moja pierwsza gra w życiu (tak skromnie mówiąc) i nie widzę po trailerze nic nadzwyczajnego w nowym "Wolfenstein"...
 
Nie grałem w poprzednie edycje (oprócz 3d), ale wszytko co do tej pory przeczytałem o tej grze nastraja mnie pozytywnie. Fajny klimat alternatywnej historii, gameplay pozwalający na różnorodny sposób grania, ciekawe nawiązana m. in. do Bękartów wojny powodują, że wyczekuję tej produkcji.
 
Jak widać, można spokojnie wyjaśnić wszystko bez oburzania się ;) Widzę, że patrzysz na nieco inne aspekty tej produkcji, niż ja.


Różnorodny gameplay i nawiązania do "Bękartów..."? Rzeczywiście, to mogą być te lepsze aspekty tej gry. Osobiście jednak uważam, że gra niczym nowym nas niezaskoczy zarówno pod względem systemu walki, fabuły (alternatywna historia towarzyszy tej grze od początku istnienia serii) oraz brakiem innowacyjnych rozwiązań.


Mimo to, liczę na conajmniej solidną produkcję, która da kilka godzin fajnej rozgrywki.
 
Wczoraj ukazał się zwiastun "Hotline Miami 2". Na pewno można stwierdzić, że będzie efektowniej niż w poprzednim HM


https://www.youtube.com/watch?v=exg_OxsaHyY
 
pany ktory zagrywal sie w to na jednym ekranie? ja z koleszkami spedzilem kilka nocy grajac turnieje z kartonem przyklejonym na srodku ekranu zeby nie podgladac gdzie jest przeciwnik :)
 
No kurde, Target to klasyk z dzieciństwa:) I jeszcze ta jazda motorami, GTA jeszcze tego nie miało! :)
 
Jeszczę parę lat temu, aby uruchomienie "Targeta" było możliwe bez posiadania oryginalnej płyty, trzeba było wyłączyć wszystkie napędy CD/DVD-ROM, jakie mamy w komputerze.


W "Targeta" grałem tylko dla jazdy motorem, tak samo zresztą jak w "Codename: Eagle" :D
 
Grał ktoś może w Alice madness returns albo Shadow of the colossus? Jakieś opinie? Pytam, bo są w wielkanocnej wyprzedaży na ps store.



http://www.pssite.com/news-32256-_aktualizacja__startuje_wielkanocna_wyprzedaz_w_playstation_store___czeka_na_nas_mnostwo_swietnych_ofert.html
 
Jeśli chodzi o Alice to absolutny must have badz choćby must watch. Gra jest ostro zeschizowana, psychodeliczna. Duzo w niej skakania zbierania a grafika jest typu "nie starzejących się". Szczerze to cięzko mi w niej jakies wybitnie słabe strony wskazać, może nie porwać każdego ale zdecydowanie trzeba zobaczyc. W Shadow of the colossus niestety nie grałem
 
Back
Top