GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja ostatnio znów gram w Ufc Undisputed 2010 i mimo że większości nazwisk nie ma już w Ufc to gra nadrabia to naprawde świetnie zrobionym kulankom w parterze
 
Nigdy nie grałem w coś ze zbliżonym klimatem do Shadow of the Colossus, liczę, że kiedyś ruszę z tym ponownie i skończę. Ty, rumak, pusty świat i 16 skurczybyków, którym musisz dosłownie wejść na głowy. Klimat 1000/10.
 
A ja pykam właśnie w Van Helsinga i muszę przyznać, że naprawdę przyzwoity hack'n slash. Oczywiście zrzyna z Diablo jak ja pier..., ale to nie przeszkadza :)
 
South Park: Kijek Prawdy - na szybko, bo już ktoś o tej grze pisał. Jest śmiesznie, klimat z telewizji zachowany, a sama gra jest przyjemna i stosunkowo prosta. Nie jest to bardzo rozbudowany erpeg i bardziej doświadczonym graczom może to przeszkadzać, natomiast osobom nie mającym za wiele doświadczenia z grami RPG, produkcja na pewno przypadnie do gustu.



The Wolf Among Us, episode 3: spotykamy wiele nowych postaci, jednak nie obcujemy z nimi zbyt długo. Nie ukrywam, spodziewałem się nieco więcej i dopiero końcówka nasyciła moje oczekiwania, poza tym - długość epizodu nie powala...znowu czekać ~2 miesiące na kolejny, godzinny (?) odcinek gry? Oby było warto.
 
Guacameeelee bardzo polecam. Jak ktoś lubi platformówki 2D to zakup obowiązkowy, w bundlu za 0,01 (!) dolara.
 
@Zlatan


Polecam Creative Fatality HS-800 do 100 zl chyba najlepsze sluchawki, co prawda nie mialem porownania do innych ale 2x te juz kupowalem i nastepne rowniez takie bym kupil (oczywiscie chodzi o sluchawki do 100zl). Dzwiek bardzo dobry i maja wyciagany mikrofon.
 
@zlatan



Superlux HD 681 EVO MKII- na początku wydawało mi się, że bass trochę przytłacza, ale po jakimś (może się wygrzały ?) czasie są to zdecydowanie top3 słuchawki jake miałem na głowie. Za tą cenę śmiech :)
 
Po ile chodzą laptopy którę pociągną współczesne gry ?



Chodzi o to, ze planuje zmienić miejsce zamieskzania a nie chce zabierać blaszaka, z tym,że chce, zabrać ze sobą BF4 itp :D



Czysto poglądowo - takie coś się nadaje? http://allegro.pl/gracz-4-rdzenie-hp-g6-a8-8gb-750gb-hd7670m-win8-i4122862364.html
 
Ta,też kiedyś miałem takiego HP za 3 z hakiem i nic nie szło. Niby się wszyscy reklamują, że laptop do gry, dobra cena itc, ale wiem jak to jest. A w komputerach już od dawna nie siedzę, sam nie wiem jakie ja mam podzespoły, grunt, że wszystko idzie i nie drogo było :P



btw: jakiś dobry serwer z mixmapem do Drugiego Uderzenia w BF4? Na oficjalnym polskim trochę pusto.
 
Mój Assus, którego kupiono jakieś 7-8 lat temu za 2700 spokojnie pociągnął Skyrima, Mass Effecta 3, Farcrya 3. Dokupiłem do niego tylko 1GB pamięci RAM, nic poza tym. Kwestia szczęścia, kto na co trafi. Jednak wkrótce i tak trzeba będzie zainwestować w nową maszynę.
 
Wkońcu dostałem w swoje ręce upragnione Gears of war 3 i teraz można w co-opie dokończyć trylogię :)







Moim zdaniem trzecia część najlepsza.
 
E nie, w trzeciej części ulatnia się trochę gdzieś ten klimat: jest zdecydowanie zbyt kolorowa. A końcówka jest tragiczna ;d dwójka best
 
Nigdy więcej gier w epizodach, no ku**a mać co za debilizm. Broken Sword 5 spodobał mi się o wiele bardziej niż recenzentom, co się naczekałem na drugi epizod to moje. Ale już zaktualizowane. GRAM !
 
Dawno nie grałem w FIFĘ na konsoli lub PC i korzystając z okazji kupienia FIFA World Cup 2014 za 50% ceny, nie zawachałem się ani przez chwilę. Ominęła mnie rewolucja tej serii i moment przegonienia PES'a, ale gdy stykam się z FIFĄ pierwszy raz od paru lat, to widzę ... starego, dobrego PESa, a bynajmniej takie jest pierwsze wrażenie.



Sama gra niczym nie zaskakuje - możemy walczyć w kwalifikacjach, zagrać mistrzostwa całą reprezentacją ,zagrać w tryb "Captain Your Country" (gramy jednym, wybranym przez siebie zawodnikiem) czy rozegrać tryb "Road to Rio de Janeiro" (mecze na wszystkich 12-stu stadionach). Możemy również zagrać mecze towarzyskie czy skorzystać z trybu online, a wszystko daje oczekiwaną przeze mnie rozrywkę - strzelone gole, brawurowe akcje czy niewykorzystane sytuacje bramkowe wzbudzają we mnie odpowiednie emocje.



Co mnie drażni po takim dłuższym rozbracie z symulacjami piłkarskimi? Czekanie, aż coś się pobierze albo załaduje , co wymaga nie raz stracenia i czekania kilka sekund (a na początku gry, nawet minut). W trakcie meczu mamy również aktualizacje na temat wyników innych meczów i o ile to jest spoko, o tyle pokazywanie w przerwie wszystkich wyników rozgrywanych w danym dniu meczach znowu wymaga paru wciśnięć przycisku, co po jakimś czasie drażni i jest męczące. Do tego gramy masę meczy towarzyskich, treningów czy "mini-gierek" przed meczem ... na szczęście, wszystko można pominąć.



Ponieważ nie grałem w "czternastkę", to nie mam porównania, co zostało zmienione. Doświadczenie wskazuje jednak myśleć, że poprawki są kosmetyczne. Nie jest to pierwszy raz, kiedy EA wydaje okolicznościową grę z okazji jakiegoś turnieju....dlatego maniacy i fani serii na pewno nabędą tą produkcję, natomiast posiadacze poprzedniej odsłony tej serii, mogą spokojnie obejść się smakiem i poczekać na "pietnastkę".
 
milego zatracenia, bardzo zajebista i wciagajaca giera, a zwykla wersje juz ogarnales? bo rdr to dodatek
 
Grał ktoś w Red Dead Redemption?




Gra mega rozbudowana. Bardzo dużo misji pobocznych itp. Gra się mega, najlepsza gra westernowa jaka kiedykolwiek powstała. Rockstar Games i wszystko jasne.




a zwykla wersje juz ogarnales? bo rdr to dodatek


Dodatek ? Do czego ? Pomyliłeś coś
 
@Tar


Grałem, zakupu nie będziesz żałował ;) gonienie za bydłem pamiętam do dziś :-)
 
Red Dead Redemption to jedna z najlepszych gier wszechczasów, moim skromnym zdaniem. Najlepsza gra Rockstara (przebija każdą część GTA), z niesamowitym klimatem dzikiego zachodu. Przechodziłem ze 3 razy. Tak dopracowanej gry to ze świecą szukać, w tym tytule po prostu wszystko ze sobą współgra.
 
Szkoda tylko, że jakiś debil zhackował multiplayer do RDR i już od wielu miesięcy jest naprawiany. Był to najlepszy multiplayer w jaki grałem.
 
Back
Top