GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@up to nieźle masz skreślając grę po 20 minutach, było dużo update'ów, Warfighter nie jest wcale taki słaby, warto go skończyć chociażby żeby zobaczyć grom w grze :)



Co do gametrade, sewis polecam ale tylko do wymian i kupna gier, nie opłaca się sprzedawać.
 
Pierwszy screenshot z nowej gry UFC :



Jon Jones :



BbUSAe-CUAAhrTs.jpg:large








jeśli chodzi o ten pierwszy screen wygląda dość realistycznie lecz troche " przytyło " się na twarzy JBJ



ea-sports-ufc-jon-jones-image-2.jpg




natomiast tu, trochę nie podobny z twarzy... podobno co jakiś czas mają pokazywać takie screene fighterów.
 
Przymierzam się do wymiany bebechów w moim PCcie. Oczywiście chcę go nastawić na gry więc jakbyście mogli mi polecić sensowną prędkość procka, płytę główną i grafikę byłbym wdzięczny.
 
3 pierwsze fallouty za friko jeszcze przez 22h



http://www.gog.com/promo/fallout_series_giveaway_winter_promo_2013
 
Nie zgadzam się z jedi.k. Bierz kompa, to będziesz wyjebiste gierki łapał w promocjach za 20-30 zł a nie jak na konsolach za 150. Nie jestem ani pecetowcem, ani konsolowcem. Mam obie platformy, na obu gram, ale pod względem ekonomicznym to pc jest lepszy, aczkolwiek to też zależy jak dużo grasz. Ja gram sporo i tyle ile zaoszczędziłem na gierkach kupując je na pc zamiast konsolę to spokojnie mógłbym dobrą kartę grafiki kupić :-)



Edit: Iw kwestii tego oszczędzania to mam na myśli tylko ostatnie kilka miesięcy.
 
Mam inne rozwiązanie, kup sobie rzutnik na ścianę i starą (tj. jeszcze obecną) generację xboxa . Jeśli nie ograłeś jeszcze gier z tej generacji to jest opcja full of win. Rzutnik polecam bo sam rozmiar obrazu miażdży.
 
jak będziesz podkręcał proca (a warto) to:



http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_grudzien_2013?page=0,12



jak jesteś noob i nie potrafisz poświęcić na tą czynność 1h to:



http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_grudzien_2013?page=0,10







Jako posiadacz x360 i PS3 zdecydowanie polecam PC. Konsolę można brać po kilku latach jak pojawią się wszystkie exclusivy. Z finansowego punktu widzenia PC też zdecydowanie się bardziej opłaca (od PS4).
 
W kwestii kompa to moim zdaniem wcale nie warto podkręcać proca. Nie ma wcale jakiegoś wielkiego skoku wydajności w grach, bo i tak większość roboty odwala oczywiście karta graficzna. No i nie polecałbym sprzętu MSI. Mój znajomy prowadził parę lat sklep ze sprzętem i strasznie na MSI narzekał w kwestii serwisu. Ja osobiście zawsze kupuję płyty Asusa albo Gigabyte'a. Z jednym Gigabytem kiedyś miałem trochę problemów, natomiast z Asusami nigdy nic mie się nie działo.
 
@Mobius



Mieć 10%-15% szybszy PC poświęcając na to godzinkę myślę, że jednak warto. Mówię tutaj o grach, a szybkość pracy w programach/systemie jest jeszcze bardziej odczuwalna.







Co do sprzętu MSI to pracując 2 lata w serwisie komputerowym nie miałem najmniejszego problemu. Sam używam sprzętu tej firmy (np GTX760) i jest ok. Co do reklamacji to problem był jedynie z Asrock, który miał przez jakiś czas tylko serwis w Czechach, ale teraz jest już ok. Nie ma co patrzeć na sprzęt pod względem producenta. Trzeba poczytać o konkretnym modelu i dopiero krytykować.
 
Te 15% to naczęściej można do brandzlowania się numerkami wykorzystać. Bawiłem się w podkręcanie długi czas i to dosyć poważnie. Jakieś cudne chłodzenie i +1,5GHz i gówno było widać w grach. Jak w którejś było o 10fpsów więcej to święto było. Jak ktoś nie jest zbokiem (tak jak ja byłem :D) i nie lubi się bawić w takie rzeczy to nie widzę żadnych powodów, aby do tego zachęcać.


Ja zawsze patrzę na producenta, bo często mają różne polityki odnośnie serwisowania i tyczy się to wtedy wszystkich modeli. Sprawdzanie konkretnych modeli to już zupełnie inna kwestia. Wiadomo, że każdy buble produkuje, ale ja trzymam się kilku wybranych producentów i przez ostatnie 10 lat to może z raz czy dwa coś musiałem oddać do serwisu. Btw chyba Ci się Asrock z Acerem pomylił. Acer miał kiedyś serwis w Polsce, a potem go do Brna przenieśli. Ale teraz nie wiem jak sytuacja wygląda.
 
Masz rację. Chodziło mi o Acer.



Co do podkręcania to ja zdania nie zmienię. Po prostu jest to zbyt korzystna sprawa by to olać, a jak grasz w 1080p to te 10/15fps to jest sporo :)
 
Spoko, ja Cie wcale nie próbuje przekonować. TJ po prostu będzie miał większe spektrum opinii do przeanalizowania. :)
 
Witam.



Proszę nie odebrać tego jako reklamy. Po prostu wczoraj natrafiłem na ciekawą stronkę http://www.gamingsale.pl na której udalo mi się wygrac Klawiature za 1,72 oraz paysafecard 50zł za 37 groszy. Jak narazie psc doszedł 10 minut po zakonczeniu aukcji także wszystko wygląda na wypłacale.
 

PS4 vs PC - czy budżetowy pecet może mierzyć się z next-genem?


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=82063
 
Popieram idee kupowania konsoli po latach głównie dla exclusivów. Zrobiłem tak z PS3, wydałem grosze (relatywnie do nowej konsoli i cen nowych tytułów) i ciesze się z tych gier nie mniej niż cieszyłbym się te 3-4-lata temu.
 
@Halny ja nie grałem ale swego czasu sporo znajomych z Runes of Magic i Tera tam poprzechodziło i sobie chwalili więc chyba nie ma tragedii, jeśli masz szybkie łączę i trochę miejsca na dysku to możesz na próbę pobrać i dać znać jak Ci się to widzi. O ile pamiętam Aion to ta gra z walkami w powietrzu ? Czy może, źle kojarzę.
 
Podzielę się wrażeniami, ale ilość gigabajtów do ściągnięcia jest naprawdę spora. Jestem na półmetku, a ściągnąłem już 19,4 GB. Naprawdę duże MMO, teraz się tylko modlę, żeby mi przypadło do gustu, bo słabo byłoby ściągać coś tak wielkiego, a potem uznać, że to jednak nie jest to.
 

DayZ • wersja alfa już dostępna, gra w sprzedaży


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=82120

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Panowie gram sobie we Wieśka 2 i w pewnym momencie musze wybierac pomiedzy Rochem a Iorwethem. Ten wybor ma spory wplyw na dalsza fabule?
 
Back
Top