GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Może mi ktoś powiedzieć ile waży Gta V?? Nie wiem czy mi się zmieści na dysku (mam bardzo mały dysk w konsoli 12 GB)
 
Jeśli dobrze kojarzę to mi pokazywało chyba, że będzie 8GB zajmować przy pierwszym uruchomieniu.
 
Kupowałem Humble Indie Bundle 9 pierwszego dnia jak wyszło za 1$ i później dodali bonusowe gry, których nie otrzymałem.



Czemu ?



Przez to, że klucz do humbla przypisałem do swojego konta humble ?



Wcześniej zawsze dostawałem bonusowe gry.
 
Tym razem trzeba było zapłacić więcej niż średnia żeby otrzymać bonusy. Wydaje mi się, że jak teraz dopłacisz do 4.73$ to dostaniesz wszystkie pozostałe gry.
 
mmammag, grałem w RDR i wiem, że te losowe misje w GTA to żadna nwość mimo to bardzo mi się podobają, chociażby sytuacja gdzie koleś kradnie drugiemu rower, więc ja zabijam złodzieja i zwracam rower do właściciela. Na drugi dzień dostaję maila, że ofiara to młodziutki milioner, któremu nie zależy na kasie i w dowód wdzięczności przekazał mi akcje swojej firmy o wartości $100.000 :)
Trochę miałem obawy, że konsola nie "udźignie" wymagań gry i miasto będzie puste, a tu jest wręcz przeciwnie - miasto żyje. To prawda. Mieliśmy to już w przypadku Liberty City w IV, przynajmniej ja tak uważam, ale tutaj wzbili się na wyższy poziom. Wystarczy się przespacerować pasażem handlowym przy plaży, bomba. Dla porównania w takim Assassin's Creed III czy innych grach z otwartym światem (pomijając Red Dead Redemption) miasta/tereny to tylko dekoracje, które jakby nie wiem jak mocno były zaludnione (jak w ACIII właśnie, bywa tam naprawdę tłoczno), to nie potrafią wykreować tego klimatu, tej namiastki realizmu, tego wrażenia tętniącego życiem świata. Nie mówiąc już o ogromie pracy włożonej w dokładnie KAŻDE miejsce; tu nie ma straszących co kilkanaście metrów, tych samych powtarzających się budynków i zaułków (znowu ACIII).

Mówiąc już o stronie wizualnej ogólnie, to ciężko mi uwierzyć, że gram na sprzęcie chylącej się ku końcowi generacji. Jasne, są o wiele ładniejsze gry (Uncharted 2 i 3 by daleko nie szukać), ale nie tak ogromne i rozbudowane.

PS. Woda!!!!!!!!! Fale!!!!!!!!!!! Piana!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cudo :)
 
W zasadzie jak ktoś ma Bastion do oddania to bym chętnie przygarnął, podobnie jak FTL czy FEZ :)



Podobno ma dojść jeszcze do bundla między innymi Divnity 2, jak ktoś jest chętny to pisać, bo już mam swoje.
 
GTA 5 zakupione, mimo obaw, że się nie zmieści na dysku, ale po formacie udało się jakoś wcisnąć. Nie da rady na dłuższą mete z 12 GB w PS3 więć musze pomyśleć nad przenośnym dyskiem.
 
Nie wiedzialem ze tak mnie wciagnie to GTA :P jednym slowem zajebista



PS. Ile wolac za PS3 z 10-15 grami/ 2padami w bardzo dobrym stanie?



Na swieta chce sobie sprezentowac PS4 i wykupic PS+ wiec PS3 nie bedzie mi potrzebne
 
Gambit w końcu jakiś głos rozsądku. Dialogi w tej grze wymiatają. A Trevor jest mistrzem tekstów:) Polecam też poczytać growego odpowiednika facebooka. Można się uśmiać.



Słit focie z rączki niszczą system. W gta podczas jazdy bryką mozesz nawet fakery ludziom pokazywać.



Jedyny jej minus jest taki, że się kiedyś skończy:(
 
@Yagiel z pamieci:



-UFC 2010



-UFC 3



-Fight Night Champion



-NBA 2k12



-Fifa 2012



-Heavy Rain



-Uncharted 3



-Dirt 3



-Gran Turismo 5



-GTA V



- Driver



-Battlefield 3



- Crysis 2
 
Po tym całym szale na GTA V postanowiłem, że też kupię. No i już trzecią godzinę siedzę przy konsoli, a jutro zawody :D Ostatnia część w jaką grałem to San Andreas więc różnica dla mnie jest ogromna.
 
Wiecie, że w GTA V można sobie robić słit focie?



To moje



0_0.jpg




0_0.jpg




0_0.jpg
 
Panowie pytanie takie z tego wzgledu iz jestem w tym kompletnie nie kumaty, w gta mozna grac online? U mnie pisze ze obszar gry zostanie odblokowany po premierze gta online.
 
Back
Top