GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

1240175_703531296340817_8975395_n.jpg
 
Jedzie kurier z GTA 5 do mnie :) Żegnaj cohones na parę dni. ;)



Ktoś już przeszedł całość? W sensie główne misje bez robienia wszystkich pobocznych pierdół na 100%, itp. Ile godzin to mniej więcej zajmuje?
 
No to chwila zabawy będzie. :) Gdybym tylko do pracy nie musiał chodzić...



Płytka już w napędzie. :)
 
Jeśli ktoś się zna to szukam komputera do gier, nie nowego ale na gwarancji minimum rok. W cenie od 1500-2000 raczej wolał bym taniej. Osoba znająca się na temacie może podesłać linki to częściowo też moge zamawiać. Proszę nie pisać, że konsola lepsza itp.
 
Od przedwczoraj :)



Swoją drogą, Pinkman będzie głównym bohaterem w ekranizacji NFS



@down - usuń spojler :)
 
SPOILER



@up nie mogę. Niech ktoś z administracji usunie. Poza tym to nie spoiler - już w poprzednim sezonie w tych krótkich filmikach z początku odcinków, miał włosy :)



Edit by Dzihados:



Nie wnikajac w dyskusja usunalem posta wyzej :) mam ndzieje ze to ok :)
 
Teraz z innej beczki.



Miłą niespodzianką zaskoczyło nas EA Sports, które wypuściło "za darmo" na platformy mobilne najnowszą edycję gry FIFA.



Niestety, marzenie o darmowej rozgrywce szybko pryska, gdyż należy wydać odpowiednią ilość mamony, by pograć w tryb menadżerski. Jakby nie patrzeć - jest to wciąż taniej, niż kupując wersję na PC lub konsolę.



Nie mam problemu z wydawaniem pieniędzy na grę, ale to jest jawne oszustwo klientów. Niestety, EA nie są pierwszymi i ostatnimi, którzy stosują takie zagrywki...
 
mmammag, no tak, ale jak ktoś chce po prostu zagrać meczyk, to da radę. później obczaję na iPadzie, co jest dostępne za darmo.



kupiłem wczoraj Fifę 14 na X360. bardzo pozytywne wrażenia. GST fajnie się prezentuje, ale dużą wadą jest brak ceny, choćby jakiejś w przedziale 10-20 mln, taka orientacyjna mogliby podawać, a tak to trzeba wysyłać skautów. z drugiej strony zapobiegnie to masowemu kupowaniu zawodników, do np. Monaco.
 
mmammag, no tak, ale jak ktoś chce po prostu zagrać meczyk, to da radę. później obczaję na iPadzie, co jest dostępne za darmo


Co nie zmienia faktu, że mikropłatność za granie w dodatkowe tryby jest tutaj zrobiona w bardzo chamski sposób ;)
 
Fifa 14 na konsole przynajmniej bardzo fajnie, ja osobiście gram na PS3 i tylko tryb Ultimate i jest bardzo fajnie - zawodnicy zachowują się bardziej realnie nie są już tacy zwrotni turbo jak w poprzedniej fifie, no i ten pace nie gra takiej roli, ogólnie według mnie zmiany bardzo na + w tej odsłonie
 
"Mark of the Ninja" świetnie po kilku pierwszych misjach wypada, brakowało mi takiej gry.
 
Mark of the Ninja jest zajebiste a na dniach Iron Squad wydaje spolszczenie ;)
 
Szukam full wersji (darmowej, nie widzi mi się 35 dolarów/euro płacić) gry World of Mixed Martial Arts 3 (ew. 2 ale lepiej 3) . Niby znalazłem jakąś wersje retail ale po włączeniu pokazują mi się informacje o licencji i nie da się włączyć gry. Przeszukałem sporą część internetu i nie znalazłem, ale może ktoś ma Cactusowe umiejętności i będzie w stanie mi pomóc :-).
 
Back
Top