GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Retro gry są teraz w gazie. Volgarra oglądałem na kilku streamach i wygląda bardzo fajnie. Sam niestety nie mam czasu o ogrywam Spelunky, Binding of Isaac i Rogue Legacy. Wszystkie trzy bardzo polecam :)
 
jeśli retro gry są teraz w gazie to polecam micro machines i goal 3 na jakimś emulatorze... mimo, że próbowałem, to jednak dzisiaj jest to dla mnie nuuuuda... kto co lubi.
 
http://vpx.pl/i/2013/09/21/1b5Ur.jpg



http://vpx.pl/i/2013/09/21/2GkZs4.jpg







Ktoś zgadnie z jakiej gry to screeny ? ;)
 
GTA IV. Ale nikt nie zgadnie po czym poznałem :D



Długo nie musiałeś czekać.



Uprzedzam, ze pierwszy raz widziałem te zdjęcia i nie wiedziałem, że już są mody aż tak poprawiające grafę.
 
Na kompie to nie to samo. Miałem brać xboxa, ale chyba kupie snesa, trochę zaoszczędze:-) To jest grywalność, a nie te współczesne popierdółki.
 
Luknąłem na stronkę którą podał Buckethead i przypomniałem sobie dzieki niej Chrono Trigger. Gra ktorą ukończyłem kilka lat temu na jednym posiedzeniu, grając 22 godziny non stop.
 
Jak ktoś chce to mam na zbyciu kody na Origin:



Medal of Honor: GTCC-KPGR-YKTQ-4GNR-F3XW



Mirror's Edge: 6DW6-YAHJ-NA5Y-2XPL-PX92



Red Alert 3: EBVM-EB8Z-RU9Y-5T3K-D727
 
Chyba dysk twardy mi siada w laptopie. Dziala okolo godziny a potem albo krytyk, albo zawiecha ze trzeba resetowac... Chyba zakup dysku ssd bedzie trzeba przyspieszyc
 
Uruchom Crystal Disk Info, jeśli wszystko będzie na niebiesko (brak żółtego podświetlenia) to dysk ok.
 
Kupiłem GTA 5. Pierwsze wrażenie niestety niezbyt dobre. Gra się tnie, a do tego wygląda brzydko. Ewidentnie ta generacja tego nie udźwignęła, moim zdaniem gra wydana na siłę na stare generacje.
 
Niemożliwe, bo czytałem nieco w necie i każdemu tak zwalnia. No chyba, że dla Ciebie 20 klatek na sekundę to nie jest spadek płynności.
 
Highlander Podobno dyski z Xbox360 mają zstrasznie do dupy przepustowość i nie warto instalować 2 płyty lub ją zainstalowac na szybkim pendrive. Nie wime ile w tym prawdy bo nie mam GTA V.
 
@ Wuj



Całkowicie masz rację i jest to prawda. Rockstar wydał oficjalną notkę, zeby uzytkownicy IKSA nie instalowali 2 płyty, bo gra chodzi gorzej. Ciekawe, czy cos z tym zrobią.
 
Drugiej płyty nie powinno się instalować, bo ponoć wychodzą jakieś błędy, zaczynają źle się wczytywać tekstury i tak dalej. Z tym, że ja o tym słyszałem i zainstalowałem tylko dysk instalacyjny. Wszystko zrobiłem dobrze. Wiem, że to po prostu wada gry, czytałem kilka recenzji i mnóstwo opinii w necie.Stara generacja tego nie pociągnęła. Czuję się, jakbym grał w tą grę z grafiką ustawioną na średnie detale, co irytuje, podobnie jak te przycinki. Po grach na konsoli oczekuję 100% płynności, a nie takich numerów.
 
Oni się spóźnili z GTA V. To powinno wyjść z rok temu. Teraz to powinni wydać na nowe konsolki. Ale na nowe to całkiem inny silnik pewnie by musiał być i koło się zamyka.



A ja się pytam kiedy bedzie na moja "blachę"? GTA V to jedyna gra na którą czekam. wcześniej czekałem na Ret Det Redempszyn, ale sie nie doczekałem.
 
Z innej beczki może ktoś gra/grał w jakieś ambitniejsze mmorpgi i może polecić ? Chodzi mi to to, żeby nie był to zwykły slasher czy gry pokroju wowa. Kiedyś grałem w ultime online i szukam czegoś podobnego lecz nieco aktualniejszego.
 
Back
Top