GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

nie mozna powiedziec, ktora gra jest lepsza. kazda ma w sobie cos zajebistego. ja wole gt, bo gram od 1
 
Problem polega na tym, że pewnie nie wiele osób ma PS3 i X'a i wystarczająco dużo grało w obydwie gry aby móc obiektywnie ocenić, która gra jest lepsza. Ja grałem tylko w GT5 ale to tylko dlatego, że akurat mam PS3 z kierownicą.
 
Powiem tak, dla Forzy kupiłem Xboxa, tak bardzo mi się spodobała ta gra u kumpla. Model jazdy w starych GT był jakiś taki specyficzny mi nie podpasował. Za to ten z Forzy jest idealny. Nie tak cięzki jak np w LFSie czy jakimś rFactor, ale tez nie tak banalnie zręcznościowy jak w Gridzie.
 
Ja w autka nie gram ale w pracy mam 2 maniakow Playstation - obaj kupili Xboxy tylko dla Forza (3 jeszcze wtedy a teraz 4) i sa to ich jedyne gry na ta platforme. O GT raczej nie chca slyszec. Jeden z nich pierwsza 100-tka na XBL.



Powinno wystarczyc za rekomendacje.
 
Kilka części Forzy mam, u kumpli grałem w kilka Gran Turismo. Gry baaardzo podobne,ale wybieram Forzę dlatego, że pojawiła się też Forza Horizon dla tych, którzy nie lubią śmigania tylko po torach.
 
W Hyde Parku mnie olali, to może tutaj ktoś pomoże.



Panowie, znów licze na Waszą pomoc. Zepsuł mi się pendrive na którym miałem wszystkie save itd. do konsoli Xbox 360. Wyskoczyła mi prośba o aktualizację systemu, to kliknąłem ok i zainstalowałem na karcie pamięci 256 mb ( przy okazji usuwając aktualizację Fifa 13). Pokazało mi,że nie zainstalowało,ale miejsce jest zajęte. Wgrałem tego dasha z nowego pendrive i teraz teoretycznie wszystko powinno grać, ale od tamtej pory za żadne skarby nie mogę się połączyć z Xbox Live. Podczas testu pokazuje mi brak łączności konsoli z siecią, bądź sieci z Internetem. O co chodzi? Miał ktoś coś podobnego albo umie pomóc?
 
Siemka, potrzebuję porady speców od sprzętu komputerowego ;) Na dniach planuję zakupić nowego kompa pod montaż filmów w Full HD (źródłowy obraz może być nawet w rozdzielczości 4K, ale mam nadzieje, że i z takimi klipami sobie komp poradzi). Program jakiego będę używał to Sony Vegas Pro 12 (oryginał, żeby nie było ;)). Środki jakie chcę przeznaczyć na PCta to ok. 2700 zł. Przeszukałem allegro i znalazłem coś takiego:



http://allegro.pl/rycerz-core-i7-8x3-7ghz-16gb-gtx-650ti-2gb-1-5tb-i3360305168.html



http://allegro.pl/hit-i7-xeon-x8-3-7-1000gb-gtx660-2gb-dx11-16gb-i3352113345.html



Która opcja wg Was jest lepsza ? Na pewno musi być 16GB RAMu i procek sobie upatrzyłem i7, chyba jeden z najlepszych obecnie, te dwie rzeczy są najważniejsze, potem jeszcze grafika, ale te są chyba akurat na wysokim poziomie (chcę śmigać na dwóch monitorach, myślę, że przy tych kartach nie powinno być problemu z podłączeniem dwóch monitorków ;) hehe). Dzięki wszystkim za pomoc !
 
Po pierwsze polecam niekupowac na allegro calego kompa. Jesli juz to zloz go sam wyjdzie taniej,beda lepsze czesci. Najlepiej by bylo zwrocic sie o ta prosbe na jakies forum komputerowe lub ludzi ktorzy siedza w temacie robienia filmikow.
 
No tak ale czytałem o nich i w porównaniu do i7 4770 ten XEON jest tańszy, bardziej stabilny, jedyny minus, że nie można podkręcać.



Mi też to mówią znajomi o tym, żeby samemu złożyć, ale ja o tym nie mam zbytniego pojęcia i nie chciałbym czegoś spierdolić. A podejrzewam, że jakoś nie wiadomo ile kasy bym nie zaoszczędził. Przynajmniej tak mi się wydaje.
 
Wszystko fajnie, tylko, że dałem procesor i7 3770K, 16GB RAM DDR3 i grafikę GTX650 Ti, nic więcej, cena wynosi 2750 :)
 
Ty myślałeś, że ile będzie kosztować taki sprzęt?? "Gotowece" na allegro są tanie bo mają chujowe dyski i ramy... firm "Noname"


e: zasilacze też prawda....kable, wentylacja, obudowy itp.....
 
Ty myślałeś, że ile będzie kosztować taki sprzęt?? "Gotowece" na allegro są tanie bo mają chujowe dyski i ramy... firm "Noname"
cytat z jednej z podanych wyżej aukcji:

MARKOWI PRODUCENCI - ELIXIR GOODRAM OCZ PATRIOT KINGSTON
(W ZALEŻNOŚCI OD DOSTĘPNOŚCI)

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA DDR3

OBSŁUGA TECHNOLOGII DUAL CHANNEL

O dysku faktycznie nie ma więcej info poza prędkością itp.

Brat cioteczny kupował też składaka z allegro z 2 lata temu i popierdala na nim całymi dniami do tej pory. :)
 
DDR3 zostało wprowadzone w 2007, więc nie taki najnowszy jest. :D
Ogólnie potwierdzam wcześniejsze opinie. Lepiej kupić samemu wszystkie części oddzielnie i jak boisz się składać to daj wszystkie części do jakiegoś serwisu potem, albo znajomemu który ogarnia, jeśli takowego posiadasz.

Na tych aukcjach jest dużo tekstu, a mało konkretów tak naprawdę. Nie ma konkretnych part numberów sprzętu, który będzie w zestawie. Nic praktycznie nie jest napisane o zasilaczach, a to jeden z najważniejszych elementów przy mocniejszych konfiguracjach. Ta pierwsza opcja dodatkowo nie pozwala na skonfigurowanie RAID-a, a to by Ci się przydało na pewno. Ogólnie jeśli chodzi o dyski to polecałbym SSD na system i jakieś szybkie HDD w RAID-zie na filmy. Idealnie by było jakieś raptory od WD, ale to pewnie na same dyski byś wtedy ze 2 kafle wybulił. :D
 
Polecam poczytać i popytać tutaj:



http://pc-com.pl/forum/17-zestawy-komputerowe/



http://www.forumpc.pl/forum/90-zestawy-komputerowe/
 
No dobra tylko jakie wtedy mnie wyjdą koszta tego kompa. Ja nie mam nieograniczonych funduszy na to a muszę mieć go jak najmocniejszego, wiadomo dlaczego. Sam nie wiem co teraz robić. O SSD będę myślał w przyszłości. Co do zasilacza to się tego najbardziej boję, że będzie jakiś bubel, bo jak np. o kartę graficzną i procka nie muszę się martwić, bo mam wszystko podane, to o twardziela, czy zasilacz już tak..
 
Serious Sam 3 zapowiada się po pierwszym etapie smakowicie. Fajnie pograć w coś bez regeneracji życia, osłon, realizmu, a tylko skupiającym się na absurdalnym wręcz przebijaniu przez średnio kilkudziesięciu wrogów na skupisko.
 
A ja chyba wreszcie dojrzałem do momentu gdzie zawalczę o moją pierwszą platynę na PS3. TLoU będę chyba przechodził z laptopem na kolanach, ale napaliłem się jak szczerbaty na suchary xD
 
Ja po ciągłych i kosztownych upgrade'ach kompa, co raz poważniej zastanawiam się nad konsolą.
 
Poczekam. Zdecyduję jak zobaczę ceny gier na next geny. Nie powiem, że Ryse mi się bardzo spodobał (chociaż to xbox one), chociaż na kinect'yku nie widzi mi się gra po wyżej 10 minut :-)
 
Back
Top