GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Akurat pobieram z warezów i nie ma tam DD ;/ Będę musiał znaleźć jakąś inną stronkę gdzie będzie ta gierka.
 
Jak to nie ma jak są, nawet na publicznych tracekerach ... problem w tym, że to gra tylko na X360 i PS3 xD



edyta ...



o kuźwa, pisze warez, ja czytam torrent WTF?!
 
Nawet nie musisz dziękować!



http://allegro.pl/dragon-s-dogma-ps3-nowa-folia-sklep-i3382562406.html
 
Dopiero się ogarnąłem i skończyłem Mass Effect. Wcześniej przeszkadzały mi w tym awarie Windy i utrata danych z dysku (piractwo nie popałciło xD), ale się wkurwiłem i kupiłem oryginała na X360. Dwójeczka już zamówiona, ale czuję, że mogłem od razu kupić jeszcze ostatnią część, bo pierwszą skończyłem bardzo szybko, taka wciągająca. :P Zawsze wolałem klimaty rycerzy, smoków, a wkurwiały mnie kosmiczne tematy, ale tutaj mi one nie wadziły. Shepard to jednak jest gość.



Dragon's Dogma: DA też mnie juz kiedyś zaintrygował, tylko jestem przerażony typowo japońskim podejściem do tematu jeśli chodzi o zignorowanie fabuły. Szczerze, to wolałbym aby ta gra miała chociaż jakiś przyzwoity poziom jeśli chodzi o ten aspekt i wtedy byłaby pierdolonym monumentem.
 
Wcześniej przeszkadzały mi w tym awarie Windy i utrata danych z dysku (piractwo nie popałciło xD),




To jest dobra przestroga dla piratów.




Zawsze wolałem klimaty rycerzy, smoków, a wkurwiały mnie kosmiczne tematy, ale tutaj mi one nie wadziły. Shepard to jednak jest gość.


Miałem podobnie, kupiłem, bo coś ciekawego. Miały być wybory moralne i w ogóle. Tak trochę nie byłem przekonany, ale kupiłem. Od tamtej pory trylogia Mass Effect jest moją ulubioną serią gier.
 
To jest dobra przestroga dla piratów.


Taa, ja miewam tak że kupuję oryginalne gry i mi ni chuja nie działają, nie mogę uruchomić albo jakieś błędy, pobieram wtedy z neta i jest wszystko elegancko..
 
Ja też po ME połknąłem bakcyla kosmicznych RPG. Niestety wybitnych produkcji tego typu jest jak na lekarstwo. ME, KOTOR i właściwie tyle... Na szczęście Bioware czy tam Obsidian podobno zaczęło pracę nad nowym space action-RPGiem.
 
Hubi, tu raczej chodzi o to, że pobrany obraz z neta zostawiony na dysku może się zawsze jebnąć, jeśli go nie nagrasz/przerzucisz na penrdive itp., itd. Wolę kupić oryginał w pudełku, które sobie położe na półkę do kolekcji i niczym się nie przejmować i mieć satysfakcję. Zwykle dokonuję zakupu, jeśli znajdę grę po taniości, bo też kasy z drzewa nie zrywam i za nową produkcję nie dam 200 zł.
 
Bardock, nie chodzi mi o to, żeby kogoś namówić do pobierania gier z neta - absolutnie. Po prostu czasami tak się dzieje, że mając oryginał na płycie i tak muszę pobierać grę.
 
kurwa pany jak to jest malo rpg z kosmiczna historia, star oceany wszystkie czesci, przeszedlem till the end of time na ps2 i jest to jedna z lepszych gier na ta konsole, xenoblade, kilka czesci hackow. tyle, ze to sa typowe rpg, a nie mieszanina 10 gatunkow



a dd jakby mialo jakas dobra fabule, to bylaby to gra roku
 
Hubi, ja kupuję gry na Iksa, więc nie ma możliwości, że nie pójdzie. Już dawno odpuściłem sobie granie na PC, choć ten jest dość nowy i dobry. Na konsoli po prostu wygodniej. :P
 
Jeszcze mi się nie zdarzyło, aby mi oryginał nie poszedł. Więc problem raczej nie leży po stronie oryginalnej gry.



Może mi ktoś polecić gry w stylu "To The Moon", gdzie główną rolę odgrywa fabuła.
 
Moim zdaniem to zależy od gry. W jakieś wojenne gry, czy strzelanki, to wolę grać na myszce i klawiaturze niż na padzie. Chyba że bym grał i złapał wprawę ;)
 
Też tak myślałem, ale z czasem takie wrażenie zanika, im więcej napierdzielasz na konsoli.



Pany Jany, ME2 jest grą dłuższą od jedynki (ta, wiem że to zależy też od wyborów i pobocznych)?
 
Dwójka jest trochę dłuższa zwłaszcza jak masz DLC, które są dużym dodatkiem niestety płatnym.







Najdłuższa jest trójka z wszystkimi dodatakami na szaleńcu zajęło mi 50 h ( Każdy zakamarek zbadany itd).
 
Cactus, wielkie dzięki za polecenie tych for komputerowych! Na pc-com.pl mi ułożyli elegancki zestaw, do tego złożą go w całość i udało się uzyskać rabat. :-)

Procesor - Xeon E3-1230V2
Płyta główna - MSI B75MA-P45
RAM - Kingston DDR3 HyperX Blue Black 16GB/1600 (2*8GB) CL10
HDD - Western Digital WD Blue WD10EZEX 1TB 3.5'' SATAIII 64MB 7200rpm
Grafika - SAPPHIRE Radeon HD 7770
Napęd - LiteOn DVD-RW WEWN 24x SATA BLACK iHAS124-04
Obudowa - SilentiumPC Brutus M23
Zasilacz - Thermaltake Smart Modular SE 530 W
Mysz i klawiatura - NATEC Zestaw bezprzewodowy Klawiatura + Mysz TENCH

Dobrze, że zrezygnowałem z tego składaka z allegro. ;)
 
Back
Top