GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja kupiłem konsole pół roku temu i w ogóle nie żałuję, ogrom tytułów przytłacza, poza tym na next genach nie zagramy w Uncharted czy TLoU, a to prawie jakby nie zobaczyć jak nasz dzieciak uczy się chodzić. Nie kupując PS3, na stare lata, gdy będziesz dogorywał w fotelu pozostanie ci tylko pustka w duszy i słowo KU***A MAĆ !!!
 
Jedyne co mnie kurwa boli w PS4, że wychodzi tak późno.... GTA V będe musiał kupić na X360 :(
 
"ciągłych i kosztownych upgrade'ach kompa"???
Ja ostatni raz robiłem upgrade ze 3 lata temu i do dzisiaj prawie wszystko mi w max detalach zapierdziela. I nie wydałem 5000 na ten upgrade.
 
Sztywność niektórych ruchów z EA MMA została dość ładnie wyeliminowana. Oby to było dobre połączenie najlepszych rozwiązań UFC Undisputed z EA MMA, a nie trzon tej drugiej gry z zaledwie lekkimi usprawnieniami.
 
Oby to był trzon z UFC Undisputed uzupełniony o kilka ulepszeń, a nie tak jak się niestety zapowiada ulepszenia dodane do EA MMA.
 
Widać po gameplayu i trailerze,że ta stójka jest w stylu EA MMA, a tamte animacje ruchów strasznie mnie drażniły.
 
Hubi



ale stójka w EA MMA jest znacznie lepiej zrobiona niż w UFC, więc nie wiem dlaczego miała by cię drażnić. UFC jest strasznie drętwe i sztywne, a w grze od EA w stójce jest luzik i lepiej można łączyć kombinacje ciosów niż w UFC.
 
Ja walcząc w EA MMA nie czułem wgl "mocy ciosów" a o uderzaniu nogami nie wspomnę. Parter pomińmy,bo tutaj nie da się inaczej tego określić niż "chujnia"
 
Stojka(bokserska) moim zdaniem lepsza była w EA w UFC byla za sztywna. Natomiast kopniecie (ich moc) lepiej była oddana w UFC tak samo Suby. Licze na połaczenie najlepszych rzeczy z obu gier mam nadzieje ze sie nie zawiode.
 
Jakie możecie polecić mi gry typu Wiedźmin, Elder Scrolls V: Skyrim czy choćby klasyk Gothic? Chodzi mi o takie właśnie rpg, wciagające, podobne ;p
 
@midern: zależy ci na klimacie fantasy, czy ogólnie na dobrych dialogach i fabule? Jeśli lubisz dobre fabuły a nie przeszkadza ci klimat Sci - Fi to Mass Effect 1&2 wymiatają. Z fantasy za to mogę polecić Dragon Age Origins i Dark Souls - ten pierwszy ma fajną fabułę i dialogi w drużynie, za to ten drugi praktycznie nie ma fabuły i questów (właściwie to hack & slash) ale ma super klimat i walki z bossami.
 
Chodzi mi głównie o fantazy, coś w typie właśnie wiedźmina czy skyrim, możliwość wyboru, dialogi, smogi, trolle i inne stworzenia. W mass effect 3 grałem, nie wciągnęło mnie, a wręcz przeciwnie.
 
@Yagiel



Ja po pierwszej już nie sięgnąłem po drugą :) Podobnie jak przy Dragon Age, którego nawet nie skończyłem. Bardzo lubię RPG, ale te dwie gry były dla mnie dużymi zawodami.
 
Ja po ME I też miałem mieszane uczucia, ale wcześniej wiedziałem co kupuje i że prawdziwa jazda zaczyna się od dwójki (dzięki cohones!). Jak dla mnie najlepsza gra w jaką grałem.



Dragon Age również bardzo lubię, choć już nie urywa dupy tak jak Wiesiek czy ME,aczkolwiek, jest to tytuł który biorę w pre orderze ;]
 
ME i KOTOR dwie najlepsze serie RPG w jakie grałem, a na RPGach to ja zęby zjadłem. Dla mnie ustępują miejsca tylko Planescape: Torment i Baldur's Gate.
 
@ Adib, akurat znajomy ściągnął sobie 3 część, więc wziąłem żeby zobaczyć co i jak. Ale to nie moje klimaty. Zresztą, co ja Ci sie będę tłumaczył skoro już na samym początku stwierdzasz, że to idiotyzm ;)
 
Jakie możecie polecić mi gry typu Wiedźmin, Elder Scrolls V: Skyrim czy choćby klasyk Gothic? Chodzi mi o takie właśnie rpg, wciagające, podobne ;p






Polecam bardzo Dragon's Dogma: Dark Arisen. Gram obcenie. Nie wiem ile już godzin przegrałem, ale z 30-40 na pewno, a końca gry nie widać (podobnie jak w Skyrimie). I co ciekawe fabuła praktycznie mnie nie interesuje. To co fenomenalne w tej grze to budowanie postaci oraz epickie (tak, to słowo) walki, których nie uświadczyłem w wielu grach. Dla fanów RPGów na konsole jest to pozycja raczej obowiązkowa.
 
O, to wspomniane DD to jest dla gra startowa, że tak powiem oprócz Yakuzy 3 jak nabędę w końcu PS3.
 
Tylko koniecznie z dodatkiem Dark Arisen. Sprzedawane są wersje łączane (podstawka + DLC). Bez Dark Arisena ocena leci w dół.
 
Back
Top