GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Znacie jakas gierke typu Age of Empires w ktorej moge poprowadzic Rzeczpospolita ku chwale? Chodzi mi glownie o rozwoj, budowe wojsk itd :) Zalapalem ostatnio zajawke na Polska historie i najwieksze bitwy :)
 
Grałeś może w Empire: Total War? Tam można poprowadzić Rzeczpospolitą Obojga Narodów do totalnej dominacji (jeszcze większej niż to miało miejsce historycznie).
 
Gralem w Rome: Total War wiec w Empire total war raczej sobie poradze. W Europa Universalis nie ogarnialem tego za bardzo, ale gralem dawno temu. A to EU wlasnie kusi mnie najbardziej



PS. Ktora czesc wybrac?
 
widze ze za 30zl. w sklepie internetowym, ale mnie interesuje tylko wersja elektroniczna, zeby pobrac ze steama najlepiej. Bo zanim wersje pudelkowa otrzymam to potrwa.
 
A propos nie wiem czy wiecie że własnie wyszedł dodatek do Civilization 5 w którym jest Polska (w końcu :)
 
969930_637555536256551_795197927_n.png




mmmmmmmmmm
 
Panowie, pomoże mi ktoś posłużyć się tym programem MagicPartition 8.0 :(? bo za chuja mi nie wychodzi zmiana wielkosci dysku....
 
@Tar-Ellendil: WTF? Ty cyborg jestes?



Grasz jakies turnieje?



EDIT: znalazlem :)



Gratzzzzy! serio Master to juz pro.
 
Slabiutko mi idzie, wybralemw EU3 Polske, podbilem Moldawie (Latwo) ale ciagle bunty mimo dobrej stabilnosci i problemy z kasa.



Jakies porady?
 
Ja grałem w Empire total war tylko dla dodatku "na wojennej ścieżce". Jako Plains Nation (Siuksowie, Czejenowie, Komancze itd) wybiłem każdą bladą twarz w Ameryce Płn. Przynajmniej gra daje trochę satysfakcji z takiego rozwiązania
 
@Tar: jak chcesz podwyzszyc skilla, to mozesz zagrac ze mna, ale pod warunkiem ze zagramy 3v1 (ja, brat i ktos jeszcze :) ). Wtedy to mysle ze byloby wyrownane starcie :)
 
da rade. jak na 1 lvlu sie da, to na szybciora tez. ja sie bardziej zastanawiam jak ludzie fajnale VII-IX po 5-6h przechodza
 
Kupiłem na wyprzedaży Super Meat Boy i wsiąkłem... Ta gra sprawia, że kwestionuje swoją poczytalność przechodząc dany poziom setny raz :D Dodatkowo okazało się, że podłączenie kontrolera od PS3 do PC nie jest żadnym problemem i teraz gram z padem przy laptopie :D
 
poszukuję jakieś gierki o II wojnie światowej (strategia) w czasie rzeczywistym typu Blitzkrieg :) ma ktoś jakies propozycje ?
 
@tomek-host



Company of Heroes jest rewelacyjne. Pierwszą część ukończyłem i mogę polecić z czystym sercem, za dwójkę jeszcze się nie zabrałem.
 
Back
Top