GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Yazz takie gry juz sa dawno przegrane na wszystkie mozliwe sposoby ;) Cos bardziej undergroundowego, o czym moglem nie slyszec.
 
to będzie ciężko...



ze starszych gierek stronghold cruseider albo panzers są ci pewnie znane...?
 
GTA 5 bedzie murowanym hitem,ci panowie wiedzą jak robić gry.Także można w ciemno już zamawiać.Graficznie nie bedzie rewelacji,gra wygląda jak gta 4 z podraswowanym ledko silnikiem.Najbardziej liczę na poprawę modelu jazdy w poprzedniej części był beznadziejny.Auta ślizgały się jak na lodzie
 
2 zaproszenia na iptorrents mam do rozdania!



Jak ktoś chętny to podawać majle tutaj!







Co do GTA 5 rozpierdala mnie ta zapowiedź mapy! Ma być ponoć przezajekurwabista!



W tym momencie sobie "kupuje" GTA 4 i sobie popykam
 
Wszyscy się podniecają GTA 5 a prawda taka że co drugi będzie mieć pokaz slajdów nawet przy niższych rozdzielczościach :-)
 
Osobiście nigdy nie ukończyłem żadnej części GTA - w końcu nudziło mi się wykonywanie zadań. Najlepsza część to dla mnie Vice City, natomiast sentyment do jedynki niesamowity :) Pierwszy raz to się grało w to na informatyce, w podstawówce, potem jedynie się marzyło,aby tą gre mieć :) Głupi człowiek, myślał,że jak skopiuje ikonkę z pulpitu na dyskietkę to se pogra w domu :D



btw: są tu osoby które nie miały do czynienia z dyskietkami ? :D
 
@LaQi ale jakość GTA 5 na konsolach 7 generacji też jest pod znakiem zapytania :D Przypominam że xbox ma już 8 lat a PS3 6 lat ;P
 
Wydaje mi się, że na PC wyjdzie równolegle z PS4 i nowym XBoxem. Szczególnie, że PS4 ma być w zasadzie zwykłym, mocnym, dedykowanym PC.
 
Niestety wiem i mam nadzieję, że PS4 wyjdzie wystarczająco szybko abym sobie odpuścił kupowanie GTA V na X360...



Tak samo jest z BF4... na kompię będzie ciężko aby poszedł a X360 tak samo już będzie zdezelowany...
 
PS4 na pewno będzie miał premierę w święta 2013, ale trzeba pamiętać o chorobach wieku dziecięcego. Będziesz mieć konsole po premierze, ale nie wiadomo jak długo ona wytrzyma. Jak to zwykle bywa przy nowym sprzecie pierwsze 6-12 miesięcy to okres próby błędów inżynierskich.
 
Ja odrazu kupuje po premierze... z jednego ważnego czynika...



Jak mi się nie spodoba i się spierdoli to oddam...
 
PS4 w święta to pewnie będzie w Ameryce i Japonii, na Europę pewnie poczekamy jeszcze kilka miesięcy.
 
Jak nie będzie blokad regionalnych ( a w dzisiejszych czasach wątpie by były) to co za problem sprowadzić z za wielkiej wody ?
 
W końcu kupiłem Skyrima i po około 10h przyznaję, że gra jest świetna i pod kątem klimatycznego sandboxa wychodzi na pierwsze miejsce bijąc Red Dead Redemption, które królowało do tej pory. Ach gdyby połączyć ten świat z mechaniką walki i poziomem trudności z Demon's Souls/Dark Souls to by wyszła chyba gra idealna... :-)
 

Electronic Arts i Disney łączą siły. Amerykański gigant stworzy gry oparte na marce Star Wars


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=76843
 
Miejmy nadzieje że wyjdzie to marce na dobre. Z niecierpliwoscia czekam na Starwars 1313.



Polecam ciekawa gierke Game Dev Tycoon gra o tworzeniu gier.
 
Kilka osób chwaliło Sleeping Dogs i w sumie recenzje też miał nienajgorsze, ale wg mnie to kupa straszna. Jedynie ten system walki jest całkiem fajny, praktycznie cała reszta na mizernym poziomie. Grafika słaba, fabuła oklepana, za to model jazdy to jest jakaś komedia. Jak zobaczyłem instrukcję, że muszę wcisnąć "B", żeby staranować przeciwnika to myślałem, ze chyba padnę. :D
 
Co do modelu jazdy w Sleeping Dogs to się zgodze... tragedia.. Grafika jest w miare dobra....
 
Back
Top