GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Tar-Ellendil: No jak dla mnie to prawie same zaskoczenia, naprawde... Co masz na mysli mowiac doping?
 
Nie wiedziałem gdzie to wjebać, to w sumie tutaj. Ostatnio mam problem taki, że jak podłączam kabelkiem usb telefon do kompa i chce skopiować różne pliki to niektóre normalnie się kopiują na telefon, a przy niektórych wyskakuje takie coś:



bez_tytu_u.png
 
Istny sezon ogórkowy w świecie gier.nic nie wychodzi nowego i ciekawego !! Bedzie trzeba chyba powrócić do starszych tytułów
 
Bardziej czekam na Watch Dogs. R* ma jakiś niesamowity talent do tworzenia bohaterów, którzy już od dosłownie pierwszego momentu mi nie pasują. Podobnie jest z tymi 3 jegomościami.
 
Gaara, ten zasrany smok przestał latać nad tym murem i teraz zieje mu z japy na drodze do Tower Knighta, no ale już tego ciecia Vanguard rozjebałem z łuku to i teraz zamierzam zabrać się za to smoczysko, zważywszy że głąb tylko lata w kółko a ja stoję na wieży jak Pan i Władca wiata xD Przyfarmiłem trochę na Shrine of Storms, latam ze wspomnianym przez Ciebie Thief • s Ring i Cling Ring, ale szukam jakiejś lżejszej zbroi, bo teraz mam tą standardową Knighta.
Jak do tej pory dusze pakowałem w Endurance, Vitality no i w Strength żeby móc skorzystać z długiego łuku, gram wojakiem więc w magię na razie nie ładuję, ale wydaje mi się, że podbicie Faith (obecnie chyba tylko 11pkt) jest bardziej niż wskazane.
Na razie nie mogę skumać tych broni, a właściwie ich opisów
Np. teraz mam Long Sword +4 gdzie atak fizyczny to jakieś 103 pkt teraz dorwałem Kilij gdzie PA to 90 pkt ale ma bonus w krwawieniu 120 i nie wiem czy zostawić pierwszy miecz czy zrobić upgrade katany. No i o co chodzi z tymi literkami przy modyfikatorze obrażeń?J
Ta gra jest tak w ciul skomplikowana, że jak zacząłem trochę czytać o tendencji Świata i sytuacjach z niej wynikających to wymiękłem i gram w ciemno xD
 
smoka z luku, pol godzinki i po nim. faith tak do 15 poziomu, zeby uzywac 2 czarow, tej strzaly i cos tam jeszcze. ja bedac warriorem jebnalem do 18lv. powiem ci, ze duzo zalezy od ciezkosci miecza, ja walczylem scimitarem, bo byl szybki, chociaz nie zadawal jakis duzych obrazen. poza tym, na roznych przeciwnikow w roznych swiatach, musi byc odpowiednio dobierana bron. jedni sa slabsi przeciwko katanom, jedni przeciwko wloczniom, a inni przeciwko "straight sword"
 
Gaara, jeszcze mam pytanie do Ciebie, wcześniej napisałeś, że grę przeszedłeś jako "trup" - chodzi Ci o soul form? Jak wejść w ten stan? Czy gra w tych stanach ma jakiś wpływ na tendencję świata?



No i gdzie uczyć się cudów i czarów?



Smoka już ukatrupiłem xD
 
tak, soul form. to wtedy kiedy pasek energii nie jest pelny. wykrywalnosc przez wroga jest wtedy mniejsza, mozesz blizej podejsc. jak giniesz, wtedy tendencja swiata spada o 1. ale jak wylaczysz konsole i zaladujesz na nowo, resetuje sie. wiec jesli chcesz przechodzic rzeczy, ktore wystepuja tylko w okreslonych tendencjach, najlepiej grac offline. cudow i czarow uczysz sie w nexusie u typow, ktorych pouwalniasz. dlatego mowilem ci wtedy o kluczu, bo jest potrzebny do uwolnienia biorr the twin fangs i do kogos jeszcze, jesli dobrze pamietam. jak bedziesz walczyl z red eye knight to pamietaj, ze ma cie on na strzala, najlepiej jebac od tylu soul arrow.
 
Wypożyczam zawodnika z klubu X wynegocjowałem za ile mogę go wykupić i jak kończy się wypożyczenie to mi przychodzi, że nie złożyłem oferty na niego i wraca do swojego klubu.



Mam kase chcę go wykupić i gdzie to się robi?
 
GTA V



Każdy z nich posiada swoje unikalne zdolności. Michael w czasie walki potrafi spowolnić czas. Franklin także posiada taką umiejętność, jednak wykorzystuje ją podczas prowadzenia pojazdów, dzięki czemu może zgrabniej poruszać się na zatłoczonych ulicach. Trevorem z kolei można odpalić moc, która sprawi, że będzie dwa razy silniejszy i stanie się trudniejszym celem.



WTF ?!
 
Trzech bohaterów i takie zdolności, to już nie jest to GTA, w które grałem. Ja jestem pewien, że mnie nie przyciągną do siebie. Takie coś moim zdaniem może zabić tę grę, dlatego bardziej przekonuje mnie do siebie Watch Dogs.
 
A ja mimo wszystko, jako wielki fan serii Grand Theft Auto czekam na V. Mogłoby wiać gównem, a i tak będe na to czekał. Pamiętam, że sceptycznie patrzyłem na wyjscie GTA IV, ale jak ostatecznie zagrałem to fabuła mnie wciągnęła. Liczę, że tak będzie i tym razem - aczkolwiek jako za best ever serii uważam GTA: SA. Poprostu lepszej części wg. mnie od tej już nigdy nie będzie
 
Czy ja wiem? W GTA 4 a póżniej w dodatkach Tony, Niko i Johnny się fajnie wpasowali w fabułe. Dla mnie to dobra rzecz, że pojawią się w jednej grze, a nie tak naprawde w trzech różnych
 
Back
Top