GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Z tym zamrażaniem to chyba za bardzo się zasugerowałeś newsem o MK9. :)
Co do GTA to zgodzę się z Lugaskiem w kwestii Vice City. Jedyna część, którą skończyłem.
 
Co nie zmienia faktu że nowe GTA na konsolach obecnej generacji bedzie działać w żałosny sposób, jak 4 już miała problemy w "pustym miastem". Wolał bym żeby przesuneli premiere na nową generację wtedy było by pełne spektrum rozrywki.
 
UP • • - Widać na oko młody wiek :-)


EDYTA: Wujek, aleś mi zniszczył wpis na Hubiego! Musiałeś się wtrącić akurat teraz! :D
 
Ah to do hubiego :D!



Co nie zmienia faktu że gta 1 i 2 oraz London to były gry mojego dzieciństwa. Rozjeżdzanie Hare Krishna to było coś !
 
Jedyna była super, dwójka mnie odrzucała dziwnym futurystycznym klimatem. GTA 3 to był przełom i mnóstwo obaw o to czy gra będzie dobra. Kupiłem nawet oryginał z syfiastą koszulką. Okazało się, że gra jest przerewelacyjna. Spędziłem mnóstwo godzin po prostu jeżdżąc po mieście, uciekając przed policją i robiąc ogólny rozpierdziel. W SA nie grałem niestety, Vice City było bardzo fajne. GTA 4 to lepsza grafika, większy świat i wszystko lepiej ale ja już chyba troche wyrosłem i tej stylistyki. Na 5 mimo wszystko czekam i z chęcią ją kupie choć na pewno nie na PS3 tylko na PC.
 
Tomasz, co się dziwić, jak Ty grałeś w GTA II, to ja kończyłem walić w pampersy pewnie dopeiro i grałem na win 98 w gre w której chyba był Herkules :-)
 
Born in the '80s, fuck yeah!







403623-disney-s-hercules-playstation-screenshot-hercules-hitting.png
 
III za rewolucję i przełom, VC za klimat. Nic innego nie istnieje dla mnie jeżeli o GTA chodzi.
 
Ja nie mam w co grać na xboxie którego w celu rozrywkowym nie włączałem chyba z pół roku albo i więcej napewno od premiery Halo 4 nie grałem. Chyba wykupie pare gier z promocji w które nie grałem apropo polecacie jakies tytuły z ostatniego kwartału? Albo od początku roku? Bo w sumie czekam na PS4 ale jakoś trzeba zabić czas.
 
Polecam poszukać jakiejś listy dobrych gier z XBLA. Tanie, a potrafią nieźle wciągnąć. Ostatnio gram w Fez, co prawda na kompie, ale na konsolach też jest.
 
Z trialami to cudownym przykładem jest Fifa Street. Gra jest na tyle specyficzna i zręcznościowa, że zastanawiałem się czy nie kupić pełnej wersji, ale z drugiej strony jak zacząłem się zastanawiać, to mi wyszło, że w zasadzie nie ma sensu. :D Składy tam w zasadzie nie mają znaczenia, dłuższe mecze w zasadzie też do niczego nie są potrzebne, więc zostalem przy demku.
 
Panowie, pomoże ktoś. Z góry uprzedzę. Mam oryginał Fify 13 i innych gier zresztą,ale płytka się porysowała, allegro i sprzedający ma mnie głęboko w dupie, a pograłbym w te gry. Może mi ktoś powiedzieć jak wypalić przez imgburn grę na płytkę? Bo mam nowy system i nie mogę odnaleźć odpowiednich ustawień dla mojego napędu Hitachi. Chodzi o xbox 360.



@down



Podłączałem xboxa do neta i lekko go podniosłem i cała płyta się porysowała w pizdu. Zresztą mój napęd ma jakiegoś pierdolca, pewną grę 3 razy nagrywałem, bo mi rysowała się notorycznie, mimo,ze była trzymana w pudełku tak jak trzeba.



@down2



Mam przerobioną, nie mam dysku twardego, z porysowanej też nie odpalę, bo uruchamia się gra i nagle wyłącza, bo płytka porysowana. Znajomi nie kupują raczej oryginałów :)
 
Hubi przerobiona masz konsole ?



2 wyjscie : pozycz fife od kolezki zainstaluj na swoim hdd a potem odpalaj ja ze swojej porysowanej-mi tak sie udalo zrobic kiedys
 
Vice City jest dla mnie najlepszą grą w jaką grałem do tej pory, chyba nigdy nie wyjdzie tytuł do którego, będę wracał tak często jak do tego. W SA wkurzały mnie te wszystkie tańce, jedzenia, questy z hydrauliką w aucie. W IV części z dodatkami trzy postacie dają radę, jednak The Ballad of Gay Tony mi się bardziej podobała od The Lost and Damned.
 
Pierdole dogram to co mam wszystko wymasteruje i dam konsole mamie a ja poczekam na PS4 może w między czasie uda mi się gdzies w niewysokiej cenie skołować PS3 bo wydawać pełnej ceny na konsolę na niecąły rok czasu to troche szkoda hajsu.
 
Jak ktoś jest starszy rocznik i pogrywał w gry na NESie to polecam tą grę:



http://abobosbigadventure.com



Można grać przez przeglądarkę. Powiem tylko, że uśmiech mi nie schodził z twarzy jak grałem w to cudo. Brawa dla tówrców bo zrobili rewerlacyjną robotę. POLECAM SERDECZNIE !
 
Apropo gier, ktoś zna jakąś fajną strategię, ktora bedzie chodzic na 5letnim lapku? Bo pogralbym cos.
 
empire total war wkręca mi się ostatnio mocno.



gierka sprzed kilku lat, tylko nie wiem czy chodzi na lapku.



z urzędu poleciłbym też cywilizację.
 
Back
Top