GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

pada identycznego jak od Xboxa można sobie kupić za 100 z hakiem i grać na PS3, nie widzę problemu jak ktoś się brzydzi DS3







PS+ miażdży system. Syndrom pirata nie wiadomo w co grać, zanim zdąże ograć, kolejne super gierki zapowiedziane na czerwiec.



i to wszystko jak ktoś dobrze wykombinuje za 6,09 miesiecznie :)
 
Prawda jest taka, że wieksza bibioteke ex-ów ma plejak(czy lepszych/gorszych nie mnie oceniać) dodatkowo PS Plus jest świetne dla osob mogacych grać sporadycznie(co miesiąc? wymiana gier) przezco moga przetestować starsze gry lub przejść je.



Xbox natomiast ma lepszego pada ,co niezmienia faktu iż do ps3 mozna dokupić podobnego pada jak do xboxa w druga strone chyba już nie ma takiej możliwości. Kolejna rzecza która przemawia za ps jest brak opłat abonamentu. Niestety niedługo przyjdzie nam płacic pewnie za możliwość wysyłania zaproszen do znajomych lub pisania do nich wiadomości. Co do porównań graficznych to xbox ma lepsza grafike w grach ktore trafiaja na obie konsole jednoczesnie a to za sprawa łatwiejszej architektury(pewnie neiktorzy pamietaja poczatki ps3) jezeli chodzi jednak o moc to ps3 góruje.



Co do nastepnej generacji jak narazie bardziej skłaniam sie ku ps4 co niezmienia faktu że wszystko może sie zmienić ponieważ tak naprawde jeszcze nic nie wiemy o obu konsolach(cena,architektura,exy).



Jeśli chodzi o temat piractwa. Chciałbym zaznaczyć iż obie strony maja troche racji.Z jednej strony niepowinno sie ściagać ale wspierać wydawce lecz z drugiej strony dlaczego mielibyśmy kupować kota w worku? Zaraz ktoś zarzuci mi że mogłem nie kupować lub poczekać, ale powinien miec na uwadze że osoba składajaca pre-order ma nadzieje dostać produkt jaki jej obiecano. A niestety coraz czesciej kończy sie tylko na obietnicach i rozczarowaniu jak w przypadku Alien COLONIAL MARINES(czy jak to tam) lub Diablo 3(tak gra BI$$ARDA). Dlatego moim zdaniem niema nic złego jeśli osoba ściagnie gre sprawdzi ją i zdecyduje sie na zakup. Wkoncu granie w gry to niejest tanim hobby.



Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że coraz czesciej zamiast stawać sie włascicielami gry dostajemy ja na tzw. wypozyczenie (steam) i może ona zostac usunieta kiedy tylko chce i bez zadnego wytłumaczenia. Co jest kompletnym nieporozumieniem niestety coraz wiecej firm stosuje podobna polityke. Inną sprawa są również zabezpieczenia gier(DRM) które i tak zostana złamane(nieoszukujmy sie). Mimo to wcześniej niszcza przyjemność płynaca z gry poprzez przerozne błedy oraz skłanianie nas do bycia (NON STOP) podpietym pod sieć.
 
Saints! Kocham tę gre i te wszystkie pojebane akcje, kolejna część zapowiada się jeszcze bardziej kretyńsko : D
 
Głupie pytanie - znajoma pobrala archiwum od osoby która cieszy się wysoką reputacja na darkwarez - błędy crc. Możliwe jest ich naprawienie? Czy plik od razu był załadowany z nimi,czy coś się zesralo podczas pobierania?
 
Yagiel spróbuj Rar Repair Tool albo Advanced Rar Repair - jaka reputacja? ja jak już ściągam filmy to nigdy nie patrzę kto co wrzuca, zresztą prawie wcale nie odwiedzam rodzimych warezów xD
 
Tomaszu, to jest pierwszy krok abym przekonał ja do kupowania gier :) do nie dawna była przeciwniczka gier, teraz juz jest na poziomie '' jak się wkrecebto bede kupować":) a takie akcje z piratami tylko do tego motywują hehe:)dzięki za pomoc
 
Podaj treść tego błędu, CRC to może być wszystko. Złe hasło, któryś plik nie pobrał się do końca lub pobrał się z błędem, zła nazwa pliku itp. Możliwości jest tysiące. Co do programów, które podał Gambit, z doświadczenia wiem, że żaden nie działa. Chyba, że archiwum ma dane naprawcze, ale jeśli ma to można je naprawić z poziomu programu.



Edit:



Albo napisz na maila, bo Tomek zaraz usunie:-)
 
@Hang Przyda sie w odpowiednim czasie :P



Gameplay z Watchdogs wyglada zbyt pieknie by był prawdziwy.
 
Pewnie tak, ale jak to ktoś w komentarzach napisał, jest to najlepszy fake jaki kiedykolwiek widziałem ;).
 
Gra ktoś w RaiderZ lub Continent of the Ninth?







Jakieś opinie?



Przy okazji jak znacie jakieś inne mmo non-target, to możecie śmiało polecać:-)
 
Vidictus, DragonNest,Neverwinter Online(niby jest target ale w maire przyzwoity)? Narazie tylko tyle przychodzi mi do glowy.



A z tego co dopeiro wyjdzie to Wildstar oraz Black Desert Online:



https://www.youtube.com/watch?v=5DCqgowlTKo



https://www.youtube.com/watch?v=SNFSw107MQs
 
Vidictus- moim zdaniem gra ze świetna grafika oraz fizyką w której do wyboru mamy 4 postacie ( jak ja grałem, teraz powinno być wiecej) gra jest nastawiona na akcje. Wraz z druzyna chodzimy po "dungach" i zdobywamy coraz to lepszy ekwipunek. Dostepne jest równiez PvP jednak nieocenie gdyz za krótko grałem.



DragonNest- Jeśli nieprzeszkadza ci dziecinna oprawa a lubisz action mmorpg to gra powinna ci sie spodobać. Na europejskich serwerach mamy do wyboru 4 klasy na azjatyckich jest juz 6 o ile dobrze wiem.Efekty czarów są świetnie zrobione do tego każdy znajdzie klase dla siebie (Czarownik,Templar,Warrior,Archer) każda z klas posiada podklasy. Po wyjsciu dodatku dojda jeszcze nowe podklasy.Gra ma dużo elementów gridu ale jest przyjemna.



Neverwinter Online(niby jest target ale w maire przyzwoity) najnowsze mmo od PerfectWorld co mogło niektórych zniechecić. Mimo to gra wydaje sie być bardzo dobra.Dodatkowo jeśli lubisz świat Neverwinter powinna ci sie spodobać jeszcze bardziej. Gra ma podobny system targetingu do Tery(również mozesz spróbować). W grze mamy 7-8 ras do wyboru od orków po krasnoludy itp itd. Klas jest 5-6 (musiałbym sprawdzic) od healerów po tanki. nalezy dodać iż gra raczkuje i jest jak narazie w fazie open beta a i tak odniosła juz duzy sukces. Jak przysało na gre z D&D jest mozliwość tworzenia własnych "lochów" przez co zawsze powinny byc nowe dungi i niepowinna sie szybko znudzić. Jedyny minus tej produkcji to mikro transakcje które mimo obecnosci niedaja możliwości Pay2Win , ale przyspieszaja zdobywanie lepszych itemów,szybszych mountów i enchantingu.



Tera-Gra która z Pay2Play przeszła na F2P mozna sprawdzić podobno jest teraz lepsza niż kiedyś.Podobno wymagała od groma gridu nawet jak na azjatyckie produkcje. Niestety niemiałem okazji sprawdzić dokładniej ze wzgledu na dość duże wymagania.



Nie zdążyłem edytować :P
 
O co chodzi z tym target/non-target, bo google'a nawet pytałem, ale opisy są takie, że raczej trudno komuś kto w tym nie siedzi zrozumieć.
 
Target czyli najpierw trzeba najechać myszka na moba i dopiero potem mozna uzywać skili(WoW). Non target jak w Vidictus czyli atak masz pod lewym przyciskiem myszki i specjaliny pod prawym+12345(itp) i kamera nakierowywujesz na cel coś jak w DevilMayCry.
 
Ooo to te non-targety by mi się bardziej spodobały. Kiedyś właśnie jakieś darmowe MMO włączyłem, żeby sprawdzić jak w to się gra, ale właśnie mnie odrzuciła ta klikanina.
 
Ściągnąłem C9 - Continent of the Ninth Seal. Siedziałem nad tym 1h, ale nie udało mi się uruchomić tej gry:-) Cały czas jakiś nowy błąd.



Ale miałem na dysku jeszcze RaiderZ. Też nie obyło się bez problemów, ale udało mi się uruchomić. Gram od 30 min i musze przyznać, że na razie wygląda to świetnie. Nie wiem jak będzie dalej.



https://www.youtube.com/watch?v=yPdM5ScHRio



Gdyby ktoś chciał pograć ze mną to:



http://www.raiderz-europe.com/pl/strona-glowna.html



Nick w grze:



lugasek



Serwer:



Livingston
 
Back
Top