GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Z tym Alpha Protocol to bym uważał, gra podobno całkiem niezły potencjał miała, ale ją skaszanili w paru miejscach. Ja nie grałem osobiście, ale kolega grał i potwierdzał te zarzuty z recenzji. Dishonored jak najbardziej polecam, ale jeśli jesteś obeznany w skradankach to bierze w ciemno nowego Hitmana. Dishonored jest łatwy dosyć nawet na hardzie, Hitman to dużo większe wyzwanie.
 
Hitman jak na początku zachwycał , teraz zaczyna nudzić - najbardziej jest wkurzający system kamuflażu - gdy kolesie o takim samym przebraniu od razu rozpoznają Hitmana i trzeba sie znowu skradać
 
Kod zniżkowy na gre w Origin (zniżka 30 zł).



3PMQ4DPCIT







Kod działa dla osób, które nie mają jeszcze gry na originie [pierwszy zakup] i gra kosztuje więcej niż 60 zł.







Nie wiem czy już było, ale komuś może się przyda.
 
Co w tym wkurzającego? Jak Ci w 5 osobej ekipie policjanów czy mechaników nagle ktoś nowy się pojawia to chyba normalne, że by się zdziwili. Jak dla mnie to ten system jest tylko za mało rozwinięty, bo trochę głupia jest sytuacja w której przebieram się z kogoś w masce, a dalej mnie rozpoznają. W 2012-ym już naprawdę mogliby się bardziej postarać. Tak samo właśnie ogólna sytuacja mogłaby mieć wpływ na to jak szybko inni mogą rozpoznać Hitmana. Gdy np. wysadzimy jakiś samochód i jest ogólny chaos to przeciwnicy mogliby mniej zwracać uwagę na otoczenie. A w Absolution nie ma to żadnego znaczenia.



No i jeszcze jedna wada "koncepcyjna" jest taka, że tak naprawdę w całej grze wszystko porusza się na jednych wielkich szynach. Jest może dużo "tuneli", czyli sposobów na eliminację przeciwników, ale wszystko inne zapierdziela w kółko po tych samych torach. Pokusiliby się w końcu o coś bardziej nieszablonowego, bo teraz to jest kwestia nauczenia się na pamięć co kiedy robić. 5 lat temu może to jeszcze nie przeszkadzało jakoś specjalnie, ale teraz zaczyna się robić ten system lekko przestarzały. Choć to akurat bolączka praktycznie wszystkich skradanek.


Edit: O kierwa właśnie odkryłem po roku użytkowania, że touchpad w moim lapie ma obsługę gestów i mogę scrollować machając dwoma palcami. :D
 
Tak wogole ktoś grał w gre Natural Selection? Wygląda na dość ciekawą pozycje łącząc Strategie i Fps
 
Dragon Age polecam kupiłem niedowno DA Ultimate Edition z wszystkimi DLC teraz czekam tylko na spolszczenie ,które pojawi się w styczniu. DA 2 nie dorównuje 1 do pięt ale swój urok ma ,
 
Wyprzedaż na origin i steam:



http://www.cdaction.pl/news-30270/origin-wielka-noworoczna-wyprzedaz.html



http://www.cdaction.pl/news-30287/wielka-swiateczna-wyprzedaz-na-steamie---dzien-7-2627-grudnia-spec-ops-the-line-legend-of-grimrock-tropico-4.html
 
Jak wrzucić na kompa czy wysłać do EA moją bramkę z Fify 13? Grałem na xboxie, dlatego pytam. Bramkę zapisałem.
 
Po zakończeniu meczu to masz statystyki, powrtorki, wyjscie do menu i cos tam jeszcze. Wbijasz w powtorki i tam masz opcje zeby zapisac na konsoli i wyslac na strone ea. Potem wchodzisz na ta stronke i masz mozliwosc pobrania na kompa.


Znalazłem to w google do fify 11, w 13 powinno być podobnie.
 
Ja mam opcje tylko,żeby zapisywać wysłać poza rankingowymi meczami w sezonach nie mogę nigdy, nawet jak gram przez neta. A że teraz strzeliłem bramkę dla komputera, to pewnie nawet nie będę mógł tego wysłać.
 
W sobotę odbieram PS3, mam jeszcze pytanko o dostęp internetowy. PS3 jest wyposażone w sieciówkę, więc będę musiał podłączyć je do routera wpisać dane congifu Netii tzn. nazwę użytkownika hasło itp. i będę mógł normalnie śmigać po necie na TV?
 
nie masz wifi? normalnie da sie smigac po necie, ale nie wszystko chodzi. pozatym na malym tv gowno bedziesz widziec.
 
Keesdablju, coś tam pisał o siedzeniu w necie na PS3, więc tak jakoś napisałem :]



Mam wifi, czyli sprawa rozwiązana. Zeby grać przez neta w np. Medal of Honor (akurat to biorę w "pakiecie" :-) ) muszę się w czym rejestrować?
 
ale to jest wsio darmowe?



@lugasek



na konoslę wydam tysiaka, a o nowej generacji będę mysłał jak stanieje do dwóch :]
 
w PlayStation Network tylko konto trzeba zrobić, żeby mieć dostęp do store i gry multiplayer online.



tak, darmowe. :) jedynie jest abonament PS+ (polecam), jakbyś chciał kupić, ale nie jest wymagany.
 
wlasnie jest zajebistym pomyslem, tanio, gier od zajebania, mozliwosc grania w sieci na padzie. nowe konsole wyjda najwczesniej w 2014 r. koszt ich po premierze bedzie taki, ze na pewno nie kazdy bedzie mogl sobie na to pozwolic. poza tym sony na pewno od razu nie oleje ps3. ja na psxa, ps2 nie zagralem jeszcze we wszystkie gry, ktore bym chcial, a co dopiero na ps3
 
Jak stanie do ok 300 zł to może sobie kupie:-)Tysia nigdy w życiu bym nie zabulił. Ale może w końcu wydadzą UFC na PC i nie będe musiał kupować...
 
Ale może w końcu wydadzą UFC na PC i nie będe musiał kupować...


Noo to by było coś pięknego, o wiele lepiej jest kupić sobie pada za kilkadziesiąt złotych, niż konsolę za tysiaka specjalnie dla jednej gry bo w moim przypadku grane by było tylko UFC :)
 
Ostatnio w wolnych chwilach gram w LOL. Grywa ktos?


Nie ogarniam fenomenu tej gry - widziałem wiele osób grających w różne MMO, ale LOL to chyba najbardziej destrukcyjna umysł gra, jaką zobaczyłem w swoim życiu.
 
Ja pykam w LOLa. Kozim który poziom? Kim popykujesz? Poszukaj AilyzarbCylek jak będziesz :)



Dlaczego destrukcyjna umysł? Gierka jest dobra szczególnie jak sie gra z kumplami, do tego TS i można fajnie wieczorkiem popykać :)
 
@Adib



a daje rade w multi bez headsetu z przypadkowymi osobami? Czy tylko w zaufanym towarzystwie z komunikacja glosowa?
 
Konsole w okresie startowym napewno będą kosztowały ok 1500 zł, co gorsza pierwsze serie zawsze są felerne i posiadają wady konstrukcyjne bo nie zostały dostatecznie przetestowane. Ja osobiscie poczekam po premierze nowej generacji z pół roku i zakupię którąś z konsol. Cały czas kusi mnie zakup PS3 z uwagi na Blu-Ray i niektóre gry, ale jak na sam odtwarzacz to trochę drogo bym musiał zapłacić i bardziej opłacało by mi się zakupic jakis odtwarzacz.
 
Back
Top