GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Muszę Cię Hubi zasmucić, orginalny steam nie istnieje ... ;p



Toto chyba będzie oki :



http://store.steampowered.com/about/
 
Ze strony steama, po prostu. Jest Mass Effect Collection na steamie w promocji, patrzę, a tam tylko 2 części, bez zwieńczenia trylogii. Fak ju stim !



Zacząłem dziś Arkham City, bo Asylum niedawno wymasterowałem. Miód gra!
 
Zapomniałem dodać, że ten Adventure Pack jest na Steamie.*



EDIT: Logan. Na Steamie póki co nie mogą dać ME3.
 
Poczytaj recenzje, pooglądaj filmiki i zdecyduj się. Jeżeli lubisz ten gatunek to warto, bo opinie zbiera świetne.
 
Jeżeli lubisz gatunek i jest promocyjna cena to możesz wziąć w ramach prezentu gwiazdkowego :D
 
Batman AC miszcz, nie grałem w poprzednią część ale ta fajna, a zaraz się za film wezmę...
 
Ktoś tam się pytal o trylogię ME na steamie - na Originie jest dzis za 65 zł.



- 50% na wszystko. a co do PayPala to kasa wrocila mi na konto,wiec sobie nie kupie i tak nic :(
 
Z Trylogią Mass Effecta to poczekam na wydanie pudełkowe ze wszystkimi DLC co wyszły i dopiero wyjdą (o ile będą jeszcze jakieś, oprócz tego co zapowiedzieli).
 
Chcialbym aby wyszlo wydanie pudelkowe z samymi DLC bo ani w Omege,ani w Lewiatana nie gralem <wstyd>



Powiedz mnie kto,http://allegro.pl/dragon-age-poczatek-origin-cd-key-klucz-skan-eadm-i2866207520.html to jest legalne? Jest ryzyko przy zakupie takiego klucza?
 
Keye pl to największa firma w Polsce dostarczająca klucze. Kupuję u nich od 2 lat i nic się nie dzieje ... dlaczego miały by być jakiekolwiek problemy ?
 
@Yagiel



Ja nie chce samych DLC. Tylko chce Mass Effect Trylogie + wszystkie dodatki DLC do nich : )
 
A ja dzisiaj mam zamiar pociąć troszku w Torchlighta II, jedynkę wspominam dosyć miło więc teraz przyszedł czas na część drugą ;d
 
Jako, że narazie net słaby (2Mb), więc raczej przez niego gier na PS nie będe kupował, bo rozumiem, że po zakupie trzeba ściągnąć? To znacie jakieś najtańsze sklepy z grami na PS



Kurcze tych SuperSlimów jest mnóstwo, a samych slimów ciężko wyhaczyć, a powiedzcie mi jak jest z awaryjnością konsoli, bo niby gwarancja producenta jest na 12 m-cy i nie wiem czy dopłacić 200 zł na 3 lata ...
 
Awaryjność - u mnie na slimie (mam 3 lata prawie) ani jednego kłopotu - tzn. czasami się zawiesza czy coś, ale to normalne, po prostu jak siedzę na PS3 w necie - flash (ciężko mnie z Rocksów wywala :D), albo płytka jest porysowana.



Gaara, luzik ;).
 
Back
Top