GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Beat this !



Pentium Dual Core CPU [email protected] GHz @ 3,2 Ghz



Nvidia GeForce 9600 GT 512 MB gddr3



4 GB RAM



Komputer nie pamiętam ile lat dużo, działa autocad mechanics więcej mi nie potrzeba bo mam konsole
 
@mungo



Serio? W necie zbiera kosmiczne noty. Wszyscy wychwalają.







Ja tam z 5 lat temu grałem we wszystko. Teraz mnie to nudzi.... Każdą gre wyłączam po 5 min.



Choć musze przyznać, że od wczoraj zacząłem grać w Wiedźmina i jeszcze mi się nie znudził. Może coś z tego będzie. Ale to pewnie dlatego, że jestem wielkim fanem, opowiadań i sagi.
 
Lugasek ja też tak właśnie mam. Przez ostatnie kilka tygodni grałem w maxa payne'a 3, forzę horizon, sleeping dogs, ufc 3 i właśnie farcry 3. Z tych wszystkich gierek naprawdę podobała mi się tylko sleeping dogs i tylko ją ukończyłem, oprócz oczywiście ufc :) Obawiam się, że zrobiłem się po prostu starszy i gry nie wciągają mnie tak jak kiedyś. W Farcry wkurza mnie latanie bez sensu po tej mapie, robienie cały czas tego samego. Zachęcił mnie ten rozwój postaci, ale jest to tak prosto zrobione, że o żadnych przebitkach nawet rpg nie ma co mówić. Nie mam pomysłu w co mam pograć. Może ten Baldur odświeżony, ale wyczytałem że tam zmian to jak na lekarstwo..
 
Ja też tak miałem ale zagrałem w Heavy Rain i Journey i znowu złapałem bakcyla i widzę, że w grach może być cos więcej niż bezsensowna rozwałka i miałkie fabuły dla trzynastolatków... Teraz wciągnął mnie Max Payne 3 za klimat i wykreowany świat choć po 7 rozdziałach sama rozgrywka już zaczyna mnie nudzić. W kolejce stoi Spec Ops , po którym sporo sobie obiecuje z racji podobieństwa do Jądra Ciemności.
 
A ja nie mogę się zdecydować w co zacząć grać..



W najnowszego Splinter Cell'a, Mass Effect'a, Assasin Creed (nigdy nie grałem w 1, wstyd przyznać) czy NFS Most Wanted nowe.. Pomoże ktoś ?
 
Splinet Cell Conviction był mistrzem, ten nowy chyba w innym klimacie?



E: Chwila, jaki nowy SC? Blacklist dopiero w kwietniu...
 
To jest jakiś nowszy? Bo wlaśnie chciałem Conviction wybrać :D



@down



Kosztuje 40zł w empiku, to grzech ściągać :)
 
No to Ja polecam absolutnie, Mi przypadł do gustu strasznie. Podobny do Hitmana tylko fabuła ma szerszy rozmach, tryb kooperacji świetny...z tych co wymieniłeś gralem w AC Brotherhood i było to Moje pierwsze spotkanie z tą serią, gra naprawdę świetna, kolejna część ukończona ostatnio i też fajna, trzyma poziom, AC III leży na biurku i czeka...poprzedni Most Wanted był bardzo dobry, nowy zapowiada się obiecująco
 
Pany jest sprawa. Kto grał w AC III to będzie wiedział ocb. Jestem w tej misji w lesie co trzeba z wilkami walczyć, i jak to kurwa wygrać? Na początku pokazane żeby wcisnąć E to wciskam potem szybko Q lub Spacja i wciskam i gówno atakuje mnie cały czas, i tak ze 2 razy i całe życie mi zabiera. Wciskam te klawisze, trzymam, nawet wciskam tak kilka razy szybko i gówno.
 
Mojso to jakis poczatek gry? Czy misja na wyspie gdzie szukasz skarbu?



W drugim przypadku, pamietam, ze byl tam bug i trzeba bylo je zabic z dystansu.



Ale jesli to zwykla misja, i po prostu biegasz po lesie i randomowe wilki cie atakuja, to wystarczy wciskac to co wyskakuje. Bardzo latwe sa te QTE.



Wiec, albo bug ... albo nie wiem. Bo to serio jest banalne.
 
Nowy Most Wanted to sie nadaje na Vite albo jakiegos innego handhelda. Rozgrywka jest rozwiazana w ten sposob, ze co chwile sie zmienia samochod, a to nie sprzyja dluzszej grze, za to idealnie sie nadaje na krotkie sesje. Ja odinstalowalem szybko, moze na Vite kupie.
Natomiast nowy SC ani Hitmanowi, ani starszym SC nie podskoczy nawet. Za latwy jest.

Za to polecam wspomniane Journey. Megia gierka naprawde, mozna nawet gornolotnie napisac, ze sie jej doswiadcza, a nie w nia gra po prostu.
 
Panowie z Xboxem mi nie wyszło, ale jak tak czytam Wasze posty to zawsze mi się marzyło pograć w Heavy Rain teraz jeszcze wspomnieliście o Journey i mnie jakoś przechyliło w stronę PS3.

No i mam do Was pytanie, trywialne, ale wolę się tego dowiedzieć o użytkowników PS.

Którą wersję kupić Slim czy Super slim, czy różnią się one czymś więcej oprócz wyglądu?
Rozumiem, że kupując grę na płytce zgrywam ją jakoś później na dysk czy coś, żeby napędu nie męczyć czy gra zawsze działa z płyty?
W takim razie kupno jakiego dysku jest najbardziej opcjonalne? 500GB ? Są też wersje 12GB? To jest spora różnica.
Wiecie może gdzie teraz jest najciekawsza promocja bo jak na razie tylko na EuroRTV i Electro sprawdzałem.

Sorki za takie głupie pytania, ale nie chce mi się szukać różnych artykułów po necie, a wiem, że tutaj zawsze można na pomoc liczyć :]
 
Nie wiem jakie są różnice z Slim czy Super Slim ale na pewno bierz jak największy Dysk. Gier w cyfrowej dystrybucji za grosze jest coraz więcej. Ja mam 160GB i powoli żałuję, że nie wziąłem 320GB.
 
W Super Slimie można dać własny dysk. Ja mam Slima 250 GB i polecam :). Gry są zarówno z płyt (ale ich nie zgrasz na dysk PS3), jak i w wersji cyfrowej (PS Store, przeważnie sa taniej).
 
@gambit jezeli masz gre z plyta to zawsze musisz miec ja w napedzie w czasie gry. Dysk im wiekszy tym lepszy i tyle:) Roznice w cenie są nie duze a jesli bys chcial osobno kupic wiekszy dysk to wydasz wiecej. A jaką wersje PS3 to juz ciezko powiedziec, osobiscie stwierdzam ze Super Slim bym nie kupil bo nie chcialoby mi sie klapki recznie zasuwac a trzeba:/ Zresztą wersja Slim jest bezawaryjna i uwazam ze wyglada ladniej:)



@keesdablju w slimie tez mozna wlozyc wlasny dysk
 
Ja dzisiaj sobie kupuję PS+, kupiłem sobie już zdrapki. Pogram sobie w LBP2, jak mi się uda dziś ściągnąć.



Gaara, zaakceptuj mnie na PSN :).
 
Jak ktoś chce to niech dodaje mnie na steamie:



LoganOldschool



Może założymy tam grupę cohones ? :D
 
hehe, zróbmy grupę Cohones i popykajmy w jakiegoś L4D czy Dead Island ;p



Swoją drogą, może by w WoT stworzyć klan Cohones? :]
 
@Logan - wysłałem, poznasz po avatarze GSP vs. Condit ;)



Mój login to xuz34, gry: Dead Island, Left 4 Dead 1/2, CS ;) , a z co-opowych to chociażby Saints Row 2/3 , Serious Sam 3 czy Call of Juarez: The Cartel
 
Back
Top