GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Splinter Cell: Conviction: Trochę odejście od głównej fabuły, gdzie zawsze trzeba było się skradać i jak najmniej zabijać, a tutaj po prostu nie da się przejść dalej niezabijajac odpowiedniej ilości osób. Niemniej jednak gra dobra, troche taka pośrednia między Hitmanem, a SC z większą ilością zabójstw.







Ktoś ostatnio coś zagadywał o premiumach na hostingach do pobierania? BO jeżeli tak, to mam coś dla tego kogoś, kto chce niech się odezwie na [email protected]
 
zero awaryjnosci. jak sie zawieszalo to tylko na falloucie, ale to przez gre, bo na zadnej innej tego nie bylo.
 
Siemanko chopy! Maly problem z Wiedzminem 2.


Jestem w 2 akcie. Zadanie zleca krasonlud Cecil i nazywa sie "W pogoni za magia". Musze odnalezc jakies zrodlo magii, ktore jest jednym ze skladnikow jakiegos tam antidotum. I teraz moj problem. Nie wiem jak dojsc do tego zrodla. Probowalem jakimis podziemiami i zatrzymalem sie na ostatnich drzwiach, gdyz nie mam klucza. W ogole nie wiem czy dobrze sie kieruje.


Pomoze ktos?
 
Prawdopodobnie będziesz musiał wyjść na podwórko tak jakby za kopalnią i zejść jak najbardziej w dół, po drodze będziesz miał bardzo dużo Harpii czy jakoś tak. Na samym dole znajdziesz chyba 3 kamienie(każdy w innym miejscu) i lustro w którym obejrzysz te wspomnienia, będziesz musiał wybrać najsilniejsze.



Nie wiem czy to ta misja, bo zlecała ją albo ta wiedźma albo Cecil. To jest składnik antidotum dla Saskii.
 
Jak to ta, to lepiej się dobrze przygotuj, bo później po obejrzeniu tych snów zaatakuje Cię dosyć mocne stadko tych harpii można się napocić jak się nie ma eleksirów.
 
Ja niedawno przeszedlem diablo 3 , a teraz pogrywam pogrywam w Far Cry 3, polecam giere.
 
Oficjalna premiera systemu Windows 8 odbyła się 26 października 2012 roku.







Ale jakieś bety pojawiały się na necie już od lutego.
 
@wujek



http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=10510







O ile tutaj jeszcze jest w miarę sensownie zastosowane to przestrzegam przed nadużywaniem tego słowa. Ostatnio kumpel mi mówił, że strzelił "epicką bramkę w fifie", wtedy ja zrobiłem "epickiego facepalma".
 
Hang +1



Ja również jestem przeczulony na słowo "epicki". Aż niesamowite, że ktoś również tak uważa. Dołącz do mojej krucjaty przeciwko immersji! Razem opanujemy świat!
 
Jeszcze nie raz przylecisz na forum, ze cos na nie dziala, posluchaj kolegow i zmien na 7 :-)



Nie ma najmniejszego sensu uzywac teraz osemki.
 
Pjerdolicie głupoty tyle Wam powiem. :D Śmiga jak marzenie 8-czka, a przeszedłem wszystkie wersje od pierwszej publicznej bety.
 
Dzieki chlopaki. Jezeli chodzi o to zadanie oktore prosilem to je wykonalem. Teraz bede mial harpie, bo niby tamto zrodlo mocy bylo za slabe. Walka z harpiami strasznie lajtowo mi idzie, gram na normalnym. Duzo unikow do tego Igni i po sprawie :D
 
Ostatnio wkręciłem się w gry skradankowo-szpiegowskie. Przerobiłem Splinter Celle, XIII. Ta druga to istna perełka. Polecam.


Ale mniejsza z tym. Moje pytanie: Grał ktoś w Alpha Protocol? Warte zachodu? I czy możecie mi polecić jakieś inne tego typu gry, w które warto zagrać?
 
Nie grałem ale podobno dobry jest Dishonored.



Nie jestem już dawno w temacie, ale jeśli chodzi o typowe skradanki. To nic lepszego od Thiefa, Metal Gear Solid'a, chyba nie powstało.



Edit:



No i oczywiście jeszcze Hitmany:-)
 
Alpha Protocol to podbno Mass Effect tylko że w bardziej znanych nam czasach wiec sądze że warto. Dodatkowo polecam to co lugasek Dishonored to obowiązkowa pozycja. Jesli lubisz jeszcze skradanki to brałbym Thiefa.
 
A ja poluje na Dragon Age :) Jak narazie dośc w cenie jest bo najtańsza opcja jaka trafilem w necie to 40 dyszki. Niby tragedii nie ma, ale mysle, ze jak poczekam to trafie i za 30 :)
 
@lugasek, w4ar


Dzięki na pewno się zainteresuję Alpha Protocol i Dishonored. Thiefy przechodziłem lata temu. Kozacka seria. Pewnie za nie też się wezmę. Były jakiś czas temu ploty o kolejnej części, ale chyba coś nie wypaliło. Szkoda.
 
PS+ na rok zakupione, no no, jutro lecę do Media Marktu kupić memorkę 32 gb do Vity... Tymczasem ściągam Big Sky infinity, a jutro LBP2 na PS3, troszkę trofeów wleci :).
 
Back
Top