GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja wolę zaczekać, aż wyjdzie PS4, tak z pół roku. Cena zmaleje, pewnie wyjdzie nowszy model :). Ogólnie, to szczerze mówiąc wolałbym żeby Sony wspierało PS3, niż kolejną konsolę, no ale coż.
 
Ja sie cięzko zastanawiam czy nie przejść na PS w nowej generacji bo Microsoft idzie w stronę która mi się nie podoba.
 
Podobno na PS4 nie będzie można kupować używanych gier - a co za tym idzie pożyczać sobie -.-... A na Xboxie trzeba będzie mieć net. Ujowo :).
 
@Keesdablju : podobno to juz mase rzeczy ma byc w PS4 ale nic z oficjalnego zrodla;] moze najblizsze E3 cos wyjasni...
 
Ekhm Blizz coraz bardziej traci w moich oczach... Najpierw obietnice o PvP miesiąc po premierze Diablo.... Jak wiemy nic sie nie zmieniło w ciągu siedmiu miesiecy teraz Blizz oświadczył że niebedzie 2vs2, 3vs3 bedzie tylko opcja 1vs1.... Już wiecej gier Blizza na premiere nie kupie.
 
Dragon Age przypisuje się do Origina? Pytam,bo chce kupić używkę i zastanawiam się czy wszystko bedzie ok
 
1500zł przy premierze to chyba jakaś utopijnie-idealistyczna cena. :D PS jestem pewny, że nie będzie poniżej 2 koła. X ewentualnie może mniej kosztować, ale szczerze mówiąc nie pamiętam po ile była 360-ka, ale pewnie mniej więcej w podobnej cenie będzie i nowa wersja. Co do tych używanych gier - już 100 razy zdementowana plotka. Może będzie coś takiego, może nie będzie, można monetą rzucić. Tak jak Kid future napisał, gdybać to będzie można na podstawie jakichkolwiek informacji z oficjalnych źródeł.
 
O co chodzi, ze w UFC gram Cainem prawie na najlepszym poziomie, chyba expert i jak znajde sie na plecach nawet najwiekszy leszcz z latwoscia obchodzi mi nogi do bocznej, a ja krece galka jak popierdolony :D
 
No tak, macie rację. Po prostu napisałem to, co znalazłem w necie ;). No cóż - w styczniu pewnie się czegoś dowiemy.



Grałem sobie wczoraj w Sports Champions na Movie, ale się zmachałem :D.



Chętny ktoś na granie w Fifę 13 na PS3? Jak coś, to podajcie PSN ID, chętnie zagram.
 
No to jeszcze jedno głupie pytanie, ale o co chodzi z tym Essentials przy nazwie gry na PS3?



Bo mam np. w sklepie dwie wersje w tej samej cenie ...



Assassin's Creed: Brotherhood - Essentials



Assassin's Creed: Brotherhood - Platinum
 
Dlaczego destrukcyjna umysł? Gierka jest dobra szczególnie jak sie gra z kumplami, do tego TS i można fajnie wieczorkiem popykać :)
No widzisz - ty napisałeś "popykać", a znam natomiast dość wielu ludzi, którzy w to dosłownie napie*dalają. Efekty? Brak życia prywatnego, zrujnowana edukacja i przejście w tryb nolife.
Of course, Ci sami ludzie grali w przeszłości w inne gry (w tym MMO), lecz - o dziwo? - żadna na nich nie wpłynęła tak negatywnie, jak LOL.
 
No ja jutro zabieram ze sklepu konsolę + 3 gry



Medal of Honor Warfighter (w zestawie z PS3)



God of War 3 - Essentials



Uncharted 3: Oszustwo Drake'a



razem trochę ponad 1200 zł



Heavy Rain zamawiam przez internet i myślę, że na jakiś czas starczy ...



jeszcze myślę nad słuchawkami, ale nie wiem czy do TV kupić czy do PS3, ponoć pod bluetooth są jakieś czy coś
 
@Bullinho



To znaczy, że gra dobra. Tylko ludzie nie ogarnięci i ze skłonnością do popadania w takie nałogi.



@Konduktor



Ja właśnie tak jak wspomniałeś pykam raz na jakiś czas dla rozrywki. Gram teraz Pantheonem a poziom mam chyba 12. Jestem pod nickiem kozim2001 więc może kiedyś uda nam się zagrać razem :)
 
No właśnie Move i kamere zamierzam zakupić, ale za jakieś 2-3 miesiace, jak już się trochę "wczuję " + jakąś fajną grę typową do grania ze znajomymi.



Kurde, jest nawet Heavy Rain Move Edition :-)
 
Osobiście w Heavy Rain grałem na padzie bo jakoś męczyłem się próbując w to grać na PS Move.


Z tego co pamiętam można chyba ściągnąć patch dodający do zwykłej wersji obsługę Move ale polecam grać w HR na padzie :)
 
Potwierdzam. Najlepsza wczuta ze wszystkich gier jakie przerobiłem w ostatnich latach. Cała trylogia miażdży. A perfekcjonizm ludzi, którzy tworzyli te gry jest porażający.
 
mobius ty chuju, przez ciebie mam ochote zagrac od poczatku :D najgorsza misja to ta, gdzie trzeba trzeba sie przebic na lotnisko niepostrzezonym, a na koncu przy dwoch typach i tak alarm wypierdala i rzeznia :D nienawidze tej misji :D
 
Sony oficjalnie zakończyło produkcję konsol Playstation 2.


Tyle lat, tyle gier i tyle wspomnień...
 
Far Cry 3, calkiem przyjemnie sie gra :)



Odkrylem moze z 1/4 wyspy dopiero ale dobrze sie bawie przy niej
 
Ja ostatnio odświeżyłem sobie Painkillera, świetny klimacik ale gra na najwyższym poziomie trudności to ciągle hardkor :)
 
Sam zacząłeś wpis wcześniej, więc nie narzekaj. :D
Ja w 3-ce nie kojarze żadnej misji która tak by mi się dałe we znaki. Z całej serii to chyba najbardziej mnie wkurzała walka z ostatnim bossem w 2-ce.
 
Back
Top