GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jak można Far Cry'a do AC porówynywać? :D Do Hitmana zresztą też, przecież to inne gatunki w ogóle. :D
 
@Mobius


Inne gatunki, ale są to wciąż topowe produkcje wydane w tym samym czasie. Zawsze można je ocenić m.in. pod względem grywalności czy jakości wykonania.
 
@ksw



Bulletstorm, zostal szorstko oceniony, ale mi sie bardzo podobal, niezwykle brutalny, ostry zart itp. Mi pasowal taki klimat :-)
 
@Kees


Bulletstorm to dobra gra, bez głębszej fabuły ale z urozmaiconymi zabójstwami i dobrą grywalnością. Polecam.


Arkham City jednak to inna liga, gra jest kapitalna.
 
Arkham City rozpierdala. Ogrywam, mam 26 godzin i dopiero 65% gry :D (ukonczyłem główny wątek i zemstę Harley Quinn, ale wciąż zostało kilka zadań pobocznych i 1/3 zagadek)
 
@Egraam



Istnieje wogóle takie coś?:-)







Edit:



Znalazłem Ultimate MMA Simulator



http://www.mediafire.com/?i4jzyvynvif
 
Nic nowszego na necie nie znalazłem. Jest to full wersja, więc wszystki skocznie powinny być.







Ja tam kiedyś grałem w DSJ 2, według mnie najlepszy.
 
@Tar



Tutaj (ostatni post) jest najnowsza wersja Deluxe Ski Jump 4 v1.3, wydana w listopadzie.



http://peb.pl/sportowe-wy-cigowe/1170229-deluxe-ski-jump-4-2011-a.html
 
Bad Mitterndorf HS200
Engelberg HS137
Garmisch-Partenkirchen HS140
Kuopio HS127
Kuusamo HS142
Lahti HS130
Lillehammer HS100
Lillehammer HS138
Oberstdorf HS213
Planica HS215
Sapporo HS134
Val di Fiemme HS106
Val di Fiemme HS134
Villach HS98
Willingen HS145
Zakopane HS94
Zakopane HS134
 
A ja byłem tak zafascynowany PS3, że dopiero dzisiaj odkryłem, że mój pad jest bezprzewodowy :-)



Wiecie może czy w Heavy Rain MOVE EDITION można grać normalnie na padzie? bo tylko taką wersję znalazłem na allegro ...
 
Odkryłeś już analogi?:-) Znacznie łatwiej się gra:-)







Tak można grać na padzie. Zmieniasz w opcjach z move na pada.
 
gambit, myslalem, ze tylko ja jestem taki nieogar, bo tez dopiero po dluzszym czasie to odkrylem :D
 
Ale to jak Wy graliście? :D Przecież te kable są krótkie strasznie. Siedzieliście na podłodze obok konsoli czy jak? :D
 
Siemano,







chce kupić PS3 od kumpla. Oba modele są nowe, jeden 12 gb za 750 pln, drugi za 320 gb za 900 pln. Pytanie co się bardziej opłaca, kupić wersje z dyskiem, czy 12 gb i można wtedy po taniości dokupić jakiś dysk ? Trzeba dokupić dysk od Sony dedykowany dla konsoli czy jakiegokolwiek twardziela ? Bo zupełnie się na tym nie znam. Dodam tylko, że kasę mam, ale po co mam przepłacać jakby co. Miałem już PS3, ale jakieś 4,5 lat temu (wtedy wybuliłem chyba ze 2 czy 2,5 koła) i wypadłem zupełnie z "growego" obiegu. Co radzicie ? Samo 12 gb brzmi śmiesznie, bo po za tym, że będę sporo grać, mam zamiar też często korzystać z PSN.
 
Back
Top