GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Dla mnie Deux Ex to najlepsza gra w jaką grałem w ostatnich latach, może i mało grałem, ale na mnie zrobiła piorunujące wrażenie. Wicej takich tytułów...
 
Zeby bylo jasne, mowicie o pierwszej czesci Deux Exa, czy najnowszej Human Revolution ? Najnowsza czesc oczywiscie bardzo zacna i duzo z nia czasu spedzilem rok temu. W pierwsze czesci niestety nie gralem.



Tylko nie licz Meru, ze ci ona pojdzie :-).



Ogolnie, Yoshi, Tj i Venom zlote klamki, biurka i laptopy ! A widze, ze zaniedbuja reszte redakcji :-)
 
PS3 masz bluray + dodatkowo zejdzie z ceny bo wyszedł nowy model. Chyba że masz ochote troche poczekać na nową generacje... :P
 
No czekac mi sie nie za bardzo usmiecha.Jakies przerobki sa tych konsol?? (PS3/XBox) @Down no raczej sklaniam sie do kupna PS3,z przerobka to zobaczy sie
 
Są, ale nie warto przerabiać. O tym co warto kupić, a co nie możesz przeczytać mnóstwo artykułów w Internecie. No chyba, że wolisz polegać na opinii fanów MMA.
 
sa, ale nie warto, chyba, ze masz czas ograc 20 tytulow w miesiac, jak masz sianko na jedna uzywana giere miesiecznie, to nie ma po co grac na kopiach
 
Jak dla mnie niewarto przerobic wiadomo że w wiekszosci gier fun daje multi a na przerobce raczej nie pograsz. Pozatym wtedy nieszanujesz gry i nieprzechodzisz jej do konca.... niewiem jak to opisac ale jak kupisz gre to az chce sie w nia grać
 
Wiesz ja to nie gram praktycznie w nic od paru lat,odkad zalalem swoje PSP,na kompie jakos nie chce mi sie grac i jakos tak z wiekiem granie przestalo mnie troche bawic a zaczynalem dosc wczesnie Atari 65 XE-->Commodore64--->Amiga600-->Pegassus-->SegaSaturn-->Playstation--->SegaDreamCast,Playstation 2---> PSP---> przestalo mnie to bawic:-) i teraz te PS3 zakupie i sie zobaczy,na PC nie gram,jakos mi sie nie chce a poza tym na moim"sprzecie" to pojdzie moze Q3 taka jest nowiusienki.
 
Ale wiadomo ze takto katujesz jeden tytuł do konca i wymieniasz. Po przerobce sadze że ukonczył byś znacznie mniej i radość była by mniejsza.
 
Mnie gry komputerowe też przestały jarać. Wydają mi się w większości infantylne i skierowane do graczy o połowę ode mnie młoddzych ;) Z tego powodu wybrałem ostatnio PS3, które miał w swojej ofercie o wiele ciekawsze exclusivy: Heavy Rain, Journey, Demon's Souls. A ogólnie przerzuciłem się na gry planszowe bez komputera, polecam ;)
 
Batman AC - wypas.



Co do konsoli polecam to co sam mam czyli X360. Zaznaczam, że posiadałem PSX, na PS2 przeszedłem z kumplami kilka razy Fight Night Round 3, na PS3 to samo zrobiłem z FNR4 i dopiero kupiłem X360 ze względów finansowych mimo, że brałem na raty więc nie jest tak, że jestem ślepo zapatrzony w X'a, po prostu uważam, że ma generalnie lepszy pad i Mi lepiej podchodzi, nie gram w trybie MP często, pod każdym względem jestem zadowolony poza płatnym multi. Kontroler ruchowy też jest z wyższej półki choć to podobno kwestia gustu, i PS Move i kinect mają swoje plusy i minusy. Dodatkowo X'a można przerobić choć tego nie zrobiłem ze względu na niedzielny tryb grania. Co do Blu-Ray to chciałbym się dowiedzieć ile osób kupuje płyty Blu-Ray? Na 10ciu posiadaczy konsoli może 1 osoba raz kupiła z ciekawości...
 
Oczywiścię że nei warto przerabiać ps3



Gry na allegro możesz dorwać za 60zł a nastpenie pograc i sprzedać za 50 czyli wychodzi jakieś 10zł za grę plusy takie że masz odblokwany tryb online , i nie musisz sie bawic w te przerobki kopiowanie patchowanie i nie wiadomo co jeszce
 
Można przerobić xboxa, można grać przez neta i można... kupować oryginały :D gram na backupach jak to juz wczesniej pisałem
 
Na PS+ w tym miesiącu gratis dostajemy m.in. Bulletstorma i Resident Evil 5. Jeżeli dodamy do tego wciąż dostępne m.in. Dead Space 2 i Deus Ex 3 to wychodzi na to, że nie trzeba kupować nowych gier ;)
 
http://pl.playstation.com/playstationplus/



http://pl.playstation.com/psn/support/ps3/detail/linked286142/item286140/PlayStation-Plus-%E2%80%94-cz%C4%99sto-zadawane-pytania/



http://gry.gadzetomania.pl/2010/06/16/playstation-plus-w-pigulce
 
Playstation Plus czyli płatna usługa dla posiadaczy PS3. Normalnie wszystko na PSN jest darmowe ale można wykupić abonament, który pozwala uzyskać kilka gratisów i przecen na gry w dystrybucji cyfrowej. Od pewnego czasu Sony daje co miesiac nowe gry gratis dla posiadaczy abonamentu. Z założenia w każdym momencie dostępnych jest dziesięć pełnych wersji gier, które zmieniają się z czasem. Ja na przykład w ten sposób ściągnąłem sobie np: Red Dead Redemption, Deus Ex 3, Dead Space 2, Infamous 2, Saints Row 2, NFS Shift 2, Darksiders, Space Marine czy Trine 2 oraz sporo gier z PS2 i PS One. Jedyny haczyk to to, że w te gry można grać tylko w momencie posiadania abonamentu czyli jeżeli nam wygaśnie nie będziemy mogli w nie grać aż do wykupienia go na nowo. Koszt to 59zł za trzy miesiące lub 129 za rok lub jakoś tak. Ogólnie polecam :)
 
oif447.jpg




Anderson Silva w PES 2013 :-)
 
takie gry jak np. Assasins creed najlepiej sie gra na konsoli , mam AC 1 na PC i gra mi sie tragicznie zero przyjemnosci z gry - konsola jednak wymiata :))
 
Jaka gre polecacie jako pierwsza na PS3,kupuje niebawem konsole i pewnie jakas gre bedzie musial tez wziac.Zaznaczam,ze,w sumie to nie mialem stycznosci ze sprzetem Sony,bo nie licze gry w jakims tam Realu czy innym centrum handlowym.
 
Back
Top