GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Co prawda to prawda. Z Excela zrobić grę i jeszcze kasę na tym zbijać to niezły sukces. :D
 
Dubbing w Hitmanie...Kurwa a ja zamówiłem pre-order, dobrze, że w gram.pl płaci się za niego dopiero kilka dni przed wysyłką, bo nieświadomie kupiłbym jakąś zjebaną polską wersję. Napisy zawsze, dubbing nigdy.
 
Grał ktoś w Sleeping Dogs ? Słyszałem, że dobre i ma niezłe oceny ale trochę waży i zastanawiam się czy ściągać.
 
Witam. Jest już 3 odcinek Mordoklejki. A nóż ktoś to lubi i oglądnie. A naprawdę warto bo wyszedł chyba najlepiej.



 
władca pierścieni bitwa o śródziemie 1/2, age of mythology, toy soldiers ( tower defense), warhammer dawn of war 1/2
 
Evangelista



Niektórym to po prostu psuje klimat, uważam, że polacy nie potrafią robić dubbingu. Zreszta dziwi mnie to, że osoba tak dobrze znająca się na grach uważa, że ZAWSZE jest opcja gry w oryginalnym języku. Rozumiem, że masz na myśli kupno oryginalnej wersji?
 
No dobra, przesadziłem z tym "zawsze". Po części chodziło mi o kupno wersji anglojęzycznej, a po części to, że obecnie naprawdę sporo gier ma możliwość wyłączenia dubingu i przejścia do rodzimego języka gry.
 
Pierwszy Rome był przegenialny (zdecydowanie najlepsza częśc serii), ale mam nadzieję, że w dwójce twórcy darują nam kolorowo-oczojebne jednostki i ustrzega się pomyłek historycznych ala Egipt.
 
4-1-2-3 od hazzzana (nick jakoś tak) plus 4-1-2-3 od innego gościa i 4-2-3-1 mojego autorstwa. Stosuje różne rotacje.







ps. Pograłem teraz 3h w fifę 13 (od północy można już w PL grać) i wgniata w fotel. Poezja, a nie gra. Już montuje moją ekipę w FUT i ogień ! aż szkoda, że na weekend wyjeżdżam do roboty :) Moim zdaniem najlepsza kopana w jaką w życiu grałem !
 
4-1-2-3 w fm 12 złota taktyka dla barcy....



środkowy napastnik messi, jako klasyczna 10, sanchez z prawej jako cofnięty, villa z lewej jako kompletny napastnik...



w środku xavi- cofnięty rozgrywający, iniesta/fabregas- środkowy pomocnik i najważniejszy człowiek w drugiej linii mascherano za nimi.



i nawet buble valdesa nie pomagają przeciwnikom...:-)
 
nie lubie grac mocnymi klubami.



Wole jakims malym klubem odnosic sukcesy albo przywrocic jakiemus blask (np Leeds)
 
ja na początku grałem west hamem i jak już wygrałem wszystko co można- przestałem.



po ostatniej aktualizacji zafundowałem sobie trochę luksusu, który po prostu mi się należał...:-)



w fm13 wrócę do korzeni, bo będzie można grać stomilem...
 
Kiedys w menadzera mialem z kim grac z bratem (on Bayern ja Borussia) czy kumplem (Sporting, Benfica). Teraz odkad nie mam z kim grac, zwykle gram jakimis mniejszymi druzynami. Ostatnio Zaczynalem od Woking, najnizsza klasa rozgrywek by przejsc na Sunderland. Teraz mam zajawke na jakis mniej znany klub z Portugalii albo Francji. Ale poczekam na FM 13.
 
Back
Top