GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@up



ME 2 bardzo fajny, 3 dopiero zaczalem i jakos zniechecila mnie Twoja recenzja :P



Ja ponownie klepie w Warhammera 40000 Dawn of War 2 i Chaos Rising. Strasznie podoba mi sie ta gra i efekty walki :)
 
Zdjęcie jest w takiej jakości, że ciężko stwierdzić.


Co do ME3. Moim zdaniem też najsłabsze z serii, ale nie oczekiwałem jakichś cudów z drugiej strony. Już po 2-ce było wiadomo, że to będzie strzelanka z elementami rpg, więc jeszcze mocniejsze pójście w tę stronę mnie nie zdziwiło. Choć nie mogę powiedzieć, żeby mi się to spodobało. :)
 
ME 3 może być najsłabsze, ale tylko jeśli nie bierzemy pod uwagę fizyki gry, grafiki, systemu walki, wygląd postaci itd...



Podajcie jedną grę w tym roku lepszą znacznie od ME3. ja nie znalazłem.
 
Max Payne chociażby, pierwsze co mi przyszło do głowy. Wciąga ME nosem.


Edit: A jak sobie jeszcze pomyślę to: Darksiders 2 (przynajmniej mi się bardziej podobał), Sleeping Dogs (podobny poziom), podejrzewam że świeży Borderlands 2 choć sam jeszcze nie sprawdzałem. Ja to się nawet bardziej w Mark of the Ninja wkręciłem. Nie spominając o tym co dopiero ma wyjść. :D Hitman, Dishonored (jak to nie będzie gra roku to się zdziwię mocno). Pewnie jeszcze o paru tytułach zapomniałem.
 
nie ma żadnych informacji kiedy wyjdzie, pewnie druga połowa 2013.



@ Tar - taj jak pisze Mobius : Sleeping Dogs , Max Payne , chociaż to całkiem inne gry. no i za miesiąc wychodzi Resident Evil 6 :)



Borderlands to dla mnie na razie gra roku , strasznie wciągająca, dobrze wyważona i z poprawionymi największymi mankamentami poprzedniczki.
 
Max Payne ten sam poziom jak dla mnie, a Sleeping dogs przegrywa przez to, że jest za bardzo casualowy.



Poza Assassinem III coś ciekawego wychodzi?
 
Tar, ja nie jestem az takim hardcorowym graczem zeby Ci szafować grami lepszymi - wchodze na neta, czytam recenzje, widze opinie że klasyk i arcydzieło - gram. Nie nowinek. Seria ME jest przedstawiana jaka istny diament na rynku, a tak naprawde do doskonałości bardzo daleko a gracze chyba rpg są chyba wyposzczeni długim brakiem świetnych gier tego typu. A co do Twoich zalet: fizyka, grafika, wyglad postaci... rly? FABUŁA I KLIMAT.
 
Jeśli oceniamy grę to nie omijamy fizyki gry, która się diametralnie zmieniła na plus.



Żadna gra nie jest blisko bycia doskonałą, a ME jest połączeniem elementów RPG ze strzelanką. Klimat i fabuła to podstawa, ale wybredni gracze nie chcą już słabego opakowania.







Zgodzę się z tym, że w ME 3 jest za mało miast. W dwójce były cztery, a tutaj mamy tylko Cytadelę i Omega jak będzie to w DLC.



Bronie łącznie z dodatkami są wystarczające, ale pancerzy jest za mało. Nie wszyscy chcą grać w pancerzu N7.



Kontynuacja czyli część czwarta jest potwierdzona. Mało jaka gra może się pochwalić takim rozbudowanym universum, które jest nieskończone bo zawsze można dodać jakąś galaktykę.
 
Bedzie kontynuacja? Wow, jestem zaskoczony. Watpie by pociagneli watek Sheparda zbawcy galaktyki dalej, bo bedzie odgrzewany kotlet, choć z drugiej strony grać w ME bez Sheparda... nie to samo.
 
Po za tym, że na Jesień wychodzi DLC Omega to zostały potwierdzone prace nad czwórką i jestem bardzo ciekawy co dalej z tym fantem zrobią bo jest wiele rozwiązań.



Shepard to ikona nie tylko ME, ale i gier akcji więc szkoda się go pozbywać. Ale z drugiej strony nie wypada żeby wybawiciel całej galaktyki miał w pojedynkę walczyć z nie wiadomo czym.
 
Sleeping Dogs casualowe, a czekasz na AC3? :)


Edit: W ME4 ma być podobno nowa historia. Mi to wisi w sumie, z każdą następną częścią coraz mniej się wkręcałem. Niemniej jednak kontynuowanie historii Sheparda bez sensu by było. Już wystarczy, że naodpierd...li w trylogii z fabułą.
 
Do Assassyna się już przyzwyczaiłem i czekam na tą grę ponieważ ciekawią mnie dalsze wątki i fabuła, która jest świetna. Nie wiem czemu Ubisoft nie wprowadzi poziomów trudności, żeby ta gra stała się więcej niż oskryptowanym filmem.



SD cenię bardziej od GTA IV, ale w niektórych aspektach jest słabo. Zbyt mało realistyczności nie czyni tej gry poważną.
 
Ja osobiście nigdy od gier realizmu nie oczekiwałem. :) Zrobiło nam się porównanie AC i SD, ale wyszliśmy od zestawienia z ME. Moim zdaniem SD jest lepsze od ME i podobnie będzie z AC. Za dużo rzeczy zostało skaszanionych w ME, włącznie ze sławnym zakończeniem, żeby uznawać ją za absolutną czołówkę 2012-go. ME to taki Prometeusz gier. Był duży hype, a wyszła kupa. Z kolei SD wyszedł tak z zaskoczenia trochę i może nie pozamiatał, ale jest pozytywną niespodzianką, dlatego stawiam go wyżej.
 
Chciałbym żeby co roku takie "kupy" wychodziły bez obrazy ;p



Ja się nie rozczarowałem na trójce i zakończenie (dlc) nie jest złe.



W SD jest dużo jatki i lania mordy (może za dużo) , słaby model jazdy, dziwne strzelanie, wybuchające pojazdy po trzech kulach, brak wybóru triady/policji na końcu gry, romanse bez scen :( itd.
 
Ja wcale nie twierdzę, że ME jest słabe jakoś szczególnie jakby co. Ale jak już zauważył wcześniej Magik, potencjał jaki tkwił w tej marce nie został wykorzystany. Trylogię BioWare'u niestety dopadła znana choroba takich serii, czyli im dalej tym gorzej. SPOILER ALERT :D Pamiętam jak w pierwszej części trzeba było zdecydować - Kaidan czy Ashley. Chyba z 15 minut się zastanawiałem i w ogóle historia wgniatała w ziemię. Tymczasem w 3-ce to już tylko klik, klik przez dialogi i byle do następnej lokacji, żeby się napierdzielać.
 
Dla mnie dwójka jest najlepszą (minimalnie nad jedynką i trójką).



Z resztą się zgadzam :-)



Poczekamy do Omegi i czwórki i zobaczymy czy odrobili lekcje.
 
Tar i co oni tym dlc poprawia? Nic, odbijesz cala stacje z rak cerberusa czy reapersow i tyle. Wiecej strzelania niz fabuly, jak zwykle.



Co do tej "4", mi sie wydaje, ze to bedzie akcja obsadzona w realiach mass effecta, ale zupelnie w innym czasie. I pewnie jeszcze dlugo nam przyjdzie na nia poczekac. Zbyt duzy "hejt" wywolala trojka. No i dodatkowo bedzie to na pewno gra na nowe konsole, a na te conajmniej trzeba rok czekac.



DA III, ma wyjsc dopiero na koniec 2013. Wiec, nowy ME to raczej minimum jesien 2014.
 
Dlc to dlc nie można się spodziewać nie wiadomo czego, ale mam nadzieję że Omega będzie do eksploracji i może co nieco wyjaśnią dziury fabularne.



Wyszło opowiadania o omedze po angielsku, ale nie każdy przeczyta.
 
Kolejny Mass Effect będzie nową historią. Bez Sheparda. Uniwersum tak, ale twórcy nie chcą zakończyli przecież trylogię, więc wszystko będzie łączyło jedynie środowisko.
 
Ja nie czekam ani na Omegę, ani na ME4 jak już pisałem. Omega mnie nie interesuje, bo z zasady nie kupuję DLC. :)
 
chyba jeszcze nie było tu wrzucane :







to tak odnośnie fabuły w grach , w tej kwestii nic wg mnie nie przebija pierwszego MGS.
 
byo :)



Ja czekam na Football Manager 2013. Podobają mi się zmiany jakie wprwoadzają twórcy, będzie ogień ;) W 2012 na tym koncie steam (wcześniej miałem inne, ale straciłem) mam 1260 godzin rozegranych, czyli pełne 52 dni, lol.
 
Wycieki z Bioware nie wiadomo nic na 100%.

Mass Effect 3 Guardian DLC: 800 MS/BioWare Points
The truth is close.Discover the mysteries and secrets hidden in the heart of every civilization.
^Citadel DLC

DLC release date:November 2012

Mass Effect 3 Retaliation DLC: Multi DLC and last.

Mass Effect 3 Assassin DLC pack:{DLC name may change}:

Weapon DLC pack:DLC release date:November 2012

Mass Effect 3 War Assets Cinematics DLC: free DLC
DLC release date:not yet known

Mass Effect 3 Take Earth back DLC: free DLC
Expand your experience in the battle for Earth

DLC release date:probably December 2012

Mass Effect 3 Light DLC{DLC name may change}:800 MS/BioWare Points:
Activate mass relay and discover uncharted corners of the Milky Way.

Mass Effect 3 Rebirth DLC:free DLC{required all DLC}
DLC release date:February 2013 This is the last DLC


Aria [królowa stacji] mówi ci, że Omega jest blokowana przez Cerberusa. Jako że bezpośredni atak nie powiódł się, Cerberus próbuje zagłodzić mieszkańców Omegi, blokuje dostawy żywności przekazywane przez przekaźnik masy zmuszając ich do poddania się. Wygląd lokacji odzwierciedli obecną sytuację • bar Zaświaty ucichł, muzyka została wyłączona, światła zgasły, a coś przypominającego zupę rozlało się na parkiecie. Aria prosi cię o przedostanie się na statek dowodzenia blokady. Znieś ją, a Omega będzie mogła na nowo otrzymywać dostawy.

W ramach kary za złamanie paktu o neutralności, Cerberus przypuścił na Omegę atak. Wróg zamierza zniszczyć tarcze Omegi, co pozwoli asteroidom i meteorytom zniszczyć stację. Musisz powstrzymać szturm i utrzymać tarcze w dobrym stanie.
 
Football Manager to zło. :D Musiałbym chyba z pracy zrezygnować, żeby grać w FM-a. To już nie te czasy, że się miało pół dnia na granie. Kiedyś chyba 15h z rzędu grałem w FM-a. :D
 
Fm najlepsza gierka ever ;)



Pamietam jeszcze jak gralem w CMa kiedy Paweł Brożek mial 18 lat :p
 
Back
Top