GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Wczorajszy pokaz nie był zły (spider-man wyglada zajebiście, snake eater itp.)

trochę się zawiodłem teaserem Dogmy II, wygląda jakby tylko grafę poprawili i w sumie tyle. Mam nadzieję że chociaż interfejs poprawią bo w Dark Arisen to było gówno
 
Spider-Man trochę zalatuje zeszłą generacją miejscami
 

Attachments

  • 310f5ffa47801876a76b.jpg
    310f5ffa47801876a76b.jpg
    243.1 KB · Views: 31
Albo kolejną wydmuszkę z ogromnym, pustym światem bez niczego ciekawego do zaoferowania. Ja już Ubisoftowi po Valhalli nichuja nie wierzę.
Mapka ma być na wielkość podobna do Paryża z Unity,a fabuła rozpisana na ok 15h,więc kolejna Valhalla odpada.
Ale jak to z ubi i tak trzeba poczekać do premiery czy czegoś nie zjebią.
 
Last edited:
Niestety w branży jest teraz taki standard że wydają niedokończoną grę, fani się wkurwiają, wydają oświadczenie że naprawią i tak przez kolejny rok lub więcej powolne łatki tylko żeby stało się nawet grywalne

Unity jak dla mnie jeden z lepszych asasynów (co do gameplayu, fabuła meh) a i tak grywalne się stało z rok czy dwa po premierze bo było zbugowane, zlagowane gówno
 
Mnie to mimo wszystko dziwi kto to kupuje. Forsaken juz na pierwszym zwiastunie wyglądało jak kupa. Jedi, problem z optymalizacją. Niby tyle nowych kart i technologii, a często silniki gry nie są dostosowane do "normalnych" komputerów w budżecie poniżej 5 tysięcy. Golum - chyba nikogo nie zdziwiło, że ta gra to nadaje się do kosza. Na pierwszym zwiastunie już było wiadomo, że to żerowanie na IP Władcy Pierścieni. Ogólnie, i tak dobrze, bo chyba często można grę zwrócić jeśli nie spełnia wymagań.
 
Mnie to mimo wszystko dziwi kto to kupuje. Forsaken juz na pierwszym zwiastunie wyglądało jak kupa. Jedi, problem z optymalizacją. Niby tyle nowych kart i technologii, a często silniki gry nie są dostosowane do "normalnych" komputerów w budżecie poniżej 5 tysięcy. Golum - chyba nikogo nie zdziwiło, że ta gra to nadaje się do kosza. Na pierwszym zwiastunie już było wiadomo, że to żerowanie na IP Władcy Pierścieni. Ogólnie, i tak dobrze, bo chyba często można grę zwrócić jeśli nie spełnia wymagań.
Od już jakoś 20 lat twórcy odeszli od optymalnie pisanego kodu na rzecz gówna, jakie jest obecnie - byle tylko wydać i chuj, będzie hajs ze sprzedaży, to będą optymalizować. Albo i nie będą, niech się gracze bawią.

Dlatego nie przestałem piracić, jeśli mam możliwość. A płacę tylko tym firmom, które albo wypuszczają skończony produkt, albo patche lecą błyskawicznie i na każdy temat. Obecnie to prawie tylko druga kategoria ma miejsce, bo skończona gra to właściwie jednorożec w dzisiejszych czasach.

Jebać.
 
Mam nadzieję na jakieś odświeżenie serii. Kiedyś byłem wielkim fanem ale wszystko co napisali po części czwartej nie nadaje się do grania.
Ja też byłem/jestem fanem serii. Zwłaszcza części pierwszej i właśnie trzeciej. Nawet w kontrowersyjną piątkę grało mi się bardzo dobrze, ale to już nie był ten MGS na jakiego liczyłem.
 
Ja też byłem/jestem fanem serii. Zwłaszcza części pierwszej i właśnie trzeciej. Nawet w kontrowersyjną piątkę grało mi się bardzo dobrze, ale to już nie był ten MGS na jakiego liczyłem.
Tak samo. 1 i 3 no i jeszcze 4 chwyciła za serce powrotem na Shadow Moses po wielu latach.
 
Zresztą snake eater to nie wiem ile razy przeszedłem. Pamiętam challenge poziom extreme: bez broni tylko pistolet usypiający, bez kontuzji, bez alarmu, tylko 4 sejwy na całą grę. Oczywiście zaliczone na range Fox Hound. Na pewno w top10 moich gier. Miałem zwykła wersję, steel box i później jeszcze subsistence.
 
Garlic OS nie ma opcji search, lol.

EDIT:
Tak myślę, że chyba rzeczywiscie sobie lepiej kupic ~64GB na system i drugą kartę na same gry.

Ech te klasyki moich marzeń: Lost Vikings, Prehistoric, Alone in The Dark, Another World, Goblins 1/2/3, Gradius, R-Type i kilka innych (https://cdromance.com/).

Doom, Duke Nukem 3D, Diablo, Quake II, Wolfenstein 3D, Syndicate, Syndicate Wars, Warcraft II, Baldur's Gate, Dune 2000, Worms, X-COM: UFO Defence, Transport Tycoon, Sim City 2000, Tom Raider 1&2, Civilization II - nie wiedzialem ze takie gry sa mozliwe na tym kalkulatorze XD

W poszukiwaniu starych gierek odpaliłem okładki Top Secret i Secret Service, Gamblera, ale powrót do przeszłości...

dzisiaj znalezione u rodzicow
20230531_200108.jpg
 
Last edited:
Garlic OS nie ma opcji search, lol.



EDIT:

Tak myślę, że chyba rzeczywiscie sobie lepiej kupic ~64GB na system i drugą kartę na same gry.



Ech te klasyki moich marzeń: Lost Vikings, Prehistoric, Alone in The Dark, Another World, Goblins 1/2/3, Gradius, R-Type i kilka innych (https://cdromance.com/).



Doom, Duke Nukem 3D, Diablo, Quake II, Wolfenstein 3D, Syndicate, Syndicate Wars, Warcraft II, Baldur's Gate, Dune 2000, Worms, X-COM: UFO Defence, Transport Tycoon, Sim City 2000, Tom Raider 1&2, Civilization II - nie wiedzialem ze takie gry sa mozliwe na tym kalkulatorze XD



W poszukiwaniu starych gierek odpaliłem okładki Top Secret i Secret Service, Gamblera, ale powrót do przeszłości...



dzisiaj znalezione u rodzicow
View attachment 67713
Jak myślisz, można dograć te gierki które dograłeś bez instalacji garlica?

Edit: ale czadowa strona, dzięki!
 
Jak myślisz, można dograć te gierki które dograłeś bez instalacji garlica?

Edit: ale czadowa strona, dzięki!
Oczywiscie ze mozna, ja juz sporo dograłem.

Musisz miec tylko jakiś adapter microSDXC, ja kupilem taki: KINGSTON Duo 3C microSD USB 3.1 + USB-C (mozna wpinac w kompa - usb-a, i w telefon - usb-c)

Dodatkowo do tego mozna podlaczac PADy :)


W polaczeniu z wyjsciem HDMI to cos za 50 dolcow jest miazgatorem :)

Mam kupiony kiedys HUBGreen Cell GC HUB2
adapter-przejsciowka-green-cell-gc-hub2-usb-c-6w1-usb-30-hdmi-ethernet-usb-c-do-apple-macbook-dell-xps-i-innych.jpg


Widze jednak ze na złaczu USB-C tego huba moj RG35XX się nie ładuje, hmmm, szkoda. To jest jakas roznica pomiedzy zasilaniem w OTG a Power Delivery? Ten hub powinien moc zasilac komputery/tablety z odpowiednim zlaczem rownoczesnie bedac usb-hub'em, nie wiem czy to kwestia software czy hardware).
 
Last edited:
Oczywiscie ze mozna, ja juz sporo dograłem.

Musisz miec tylko jakiś adapter microSDXC, ja kupilem taki: KINGSTON Duo 3C microSD USB 3.1 + USB-C (mozna wpinac w kompa - usb-a, i w telefon - usb-c)

Dodatkowo do tego mozna podlaczac PADy :)


W polaczeniu z wyjsciem HDMI to cos za 50 dolcow jest miazgatorem :)

Mam kupiony kiedys HUBGreen Cell GC HUB2
adapter-przejsciowka-green-cell-gc-hub2-usb-c-6w1-usb-30-hdmi-ethernet-usb-c-do-apple-macbook-dell-xps-i-innych.jpg


Widze jednak ze na złaczu USB-C tego huba moj RG35XX się nie ładuje, hmmm, szkoda. Normalnie to USB-C idzie do lapka/telefonu - ma równocześnie ładować jak i być hubem.

Spróbuj inny kabel, chyba że wpiąłeś oryginalny i nie działa, wtedy dupa.

Ale czekaj - ty mówisz o wrzuceniu na kartę, a mi chodzi o wrzucenie na konsolkę. Tam jest coś miejsca? Zresztą niektóre gry nie działają poprawnie, bo konsolka nie ma żyroskopu, więc taki Wario i parę innych siłą rzeczy nie będzie działać więc można pokasować zbędne pliki. Tylko najpierw testy wszystkich tytułów... Dobra, może kupię kartę :juanlaugh:
 
U mnie w PS Store dali mi promke na 12 m-cy za 300 złotych (normalnie 400), a wcześniej doładowałem sobie portfel tymi promkami z łowców - 400 za około 320 złotych (każda stówa poniżej 80 złotych), więc subskrypcja mi wyszła za ~240 złotych.
Git, na enebie doładowania?
 
Back
Top