GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Widziałem już te mechaniki, sztos. A kojarzysz od której części zelda stała się taka otwarta?
 
Panowie a da radę na tym steam decku w gry z Gamepass-a grać? Jaką wersje najlepiej zakupić z tych trzech? Warto dorzucić do 256 dla szybszej pamięci?
 
Panowie a da radę na tym steam decku w gry z Gamepass-a grać? Jaką wersje najlepiej zakupić z tych trzech? Warto dorzucić do 256 dla szybszej pamięci?
Bierz najtanszą i za parę groszy podmieniasz dysk na 512bgb + karta 512 i elo. Można grać w gry z GP,GOG,EPIC,BNET, wszystko bangla.
 
Kurna i mnie ten steam deck strasznie kusi, bo mam mega mało czasu żeby pograć, a ogólnie lubię spędzić bezsensownie czas i się odstresować, ale ciągle się boję, że będę miał słaby miesiąc i nie będę miał na chleb.. ciężkie życie biedaka :juanlaugh:
 
Da się ogarnąć w Elden Ringu jakąś dobrą tarcze pochłaniającą obrażenia fizyczne na Pogrobnie?
Lwi wynaturzeniec kopie mi dupę niemiłosiernie :boystop:
@ninja @Vvallachia i kto tam jeszcze grał
 
Nie pamiętam już, któraś postać nie startuje czasem z taką tarcza od razu?
Ja gram wojownikiem i mam jakąś średnią która,słabo blokuje ataki tego bossa.Prawie chuja już ubiłem,ale za każdym razem trochę brakuje :beczka:
 
Kod na

Looking For Aliens​






3J39U-7DI5K-ZAXIJ

Przed 3 czerwca 2023 r. zrealizuj kod produktu na stronie Legacy Games.



  1. Kliknij tutaj, aby wprowadzić kod odbioru.
  2. Następnie zarejestruj się lub zaloguj na swoje konto Legacy Games.
  3. Na stronie potwierdzenia pobierz aplikację Legacy Games Launcher i ją zainstaluj.
  4. Zaloguj się do Legacy Games Launcher, aby uzyskać dostęp do darmowej gry.
  5. Przejdź do biblioteki gier i wybierz zakładkę „Instaluj”.
  6. Pobierz i graj.
 
Back
Top