GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

To był pierwszy - reboot Tomb Raider z 2013 roku, gdzie trafiasz na jakąś zapomnianą japońską wyspę.
Tak, były trzy - poza wspomnianym wyżej jeszcze Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider
Trzy. Statek, jakieś zimne kraje i Ameryka Południowa
Dzięki. Czyli w trójkę nie grałem. Coś mi się pomyliło i myślałem, że statek był w drugiej.
 
@szplin
Dynablaster jest, znalazlem przez wyszukiwarke. Ta melodia, pamietalem ja! Jest Prince Of Persia (choc u mnie sie krzaczy) i nawet Syndicate!!! Jest Flashback (o, nie sprawdzalem Another World). Gralem w to na Amidze 500, co to za czasy to byly! Kuurde zaoszczedze na karcie graficznej XD
 
@szplin
Dynablaster jest, znalazlem przez wyszukiwarke. Ta melodia, pamietalem ja! Jest Prince Of Persia (choc u mnie sie krzaczy) i nawet Syndicate!!! Jest Flashback (o, nie sprawdzalem Another World). Gralem w to na Amidze 500, co to za czasy to byly! Kuurde zaoszczedze na karcie graficznej XD
Nie wiem czy w tego samego Prince of Persia graliśmy, ale ten u mnie był czarny na tle czerwonych komnat i totalnie zlewały się te kolory, tak że nie dało się grać, bo prawie nie było widać postaci.
Need for Speed 3 u mnie się krzaczył. Za to mega dobrze mi się grało w Bombermana
 
@szplin
Dynablaster jest, znalazlem przez wyszukiwarke. Ta melodia, pamietalem ja! Jest Prince Of Persia (choc u mnie sie krzaczy) i nawet Syndicate!!! Jest Flashback (o, nie sprawdzalem Another World). Gralem w to na Amidze 500, co to za czasy to byly! Kuurde zaoszczedze na karcie graficznej XD
Tej, sprawdziłęm właśnie tego dynablastera. Przecież to to samo co ten Bomberman, o którym przed momentem pisałem :lol:
 
Tej, sprawdziłęm właśnie tego dynablastera. Przecież to to samo co ten Bomberman, o którym przed momentem pisałem :lol:
Podrobka, ot co. Ja tam na GB (kuzyn mial) gralem w Dynablastera :) no i Mario, w sumie to chyba niewiele wiecej. Aaa, klasyk: tetris.
PoP: taaa, tak samo sie krzaczy. NFS nie probowalem jeszcze

EDIT:
Rozwaliła mnie dostępność na takim małym chińskim czymś gry Flashback (też to ładnie młóciłem na A500/PC), tylko nie wiem jak na takim małym ekraniku będzie się grało, w przygodowo-logiczno-akcyjniaka - ważne czasem jest zauważenie jakiegoś aktywnego elementu (przycisku, itp). Tak samo nie czaje jak niby ma się grać w syndicate bez myszki :) To w sumie najstarsza chyba gra jaka kojarze z elementami RTSa, koniecznie musze oblukac.
 
Last edited:
Jak pograsz trochę podziel się wrażeniami.
Kilka godzin za mna. W skrocie Zelda tears of the kingdom to poprzedniczka na sterydach. Wszystkiego wiecej i lepiej. Wydaje mi sie, ze zagadki sa troszke trudniejsze niz w breath of the wild ale jak dla mnie to dobrze. Najwiekszy minus to wydajnasc, switch potrafi sie zakrztusic. Nintendo umie w gry!
 
Kilka godzin za mna. W skrocie Zelda tears of the kingdom to poprzedniczka na sterydach. Wszystkiego wiecej i lepiej. Wydaje mi sie, ze zagadki sa troszke trudniejsze niz w breath of the wild ale jak dla mnie to dobrze. Najwiekszy minus to wydajnasc, switch potrafi sie zakrztusic. Nintendo umie w gry!
A patche nie załatwiły kwestii wydajności?
Bo teraz chyba jakoś drugi wjechał niedawno.
 
ka czy sra w lesie? Z twoim nickiem bralbym bez zawahania

Pytasz dzika czy sra w lesie? Z twoim nickiem bralbym bez zawahania

Reebot i kontynuacja jednocześnie :frankapprove:






Widze Panowie że ogarniacie temat... Jedyna konsola jaka miałem to gameboy i PSP, a tak to PC ale widzę zalety posiadania PS'a. W związku z tym pytanie Co byście kupili obecnie PS4 czy PS5, digital czy normal?
 
A patche nie załatwiły kwestii wydajności?
Bo teraz chyba jakoś drugi wjechał niedawno.
Dziś pobralem ten drugi ale chwilę grałem, zresztą ponoć on naprawia jakiś błąd z głównym zadaniem. Tak czy siak dla mnie gra świetna:)
 
Widze Panowie że ogarniacie temat... Jedyna konsola jaka miałem to gameboy i PSP, a tak to PC ale widzę zalety posiadania PS'a. W związku z tym pytanie Co byście kupili obecnie PS4 czy PS5, digital czy normal?
Bardziej przyszłościowo lepiej iść w PS5. Ogólnie zależy co lubisz. Na ten moment najlepsza oferta dla gracza, by grać od czasu do czasu to Xbox one S. Kupujesz gamepassa i masz masę gier. Z PSa to jednak 5ka. Osobiście wolę kupić normalną ponieważ masz możliwość kupna wersji fizycznych starszych gier za grosze.
 
Widze Panowie że ogarniacie temat... Jedyna konsola jaka miałem to gameboy i PSP, a tak to PC ale widzę zalety posiadania PS'a. W związku z tym pytanie Co byście kupili obecnie PS4 czy PS5, digital czy normal?
PS5 się rozkręca i duże tytuły only ps5 jeszcze masowo nie wychodzą. Póki baza ps5 się nie zwiększy Sony będzie puszczać gry na PS4 i PS5 jeszcze jakiś czas (tak mi się wydaje, chyba że postanowią starszą konsole nagle odciąć)
Jak nie musisz mieć najnowszego sprzętu to bierz 4, gier jest od groma, używek na plytach pełno w dobrych cenach.

Jeśli wolisz grać w lepszej jakości i czekasz na nowości pod ps5 to wybór jedyny słuszny no i wersja z napędem. Chyba że wolisz przeplacać za gry w wersji cyfrowej albo lubisz kombinować z kontami na inne kraje np Turcję i się bawić w szukanie gdzie taniej cyfrowo.
 
Widze Panowie że ogarniacie temat... Jedyna konsola jaka miałem to gameboy i PSP, a tak to PC ale widzę zalety posiadania PS'a. W związku z tym pytanie Co byście kupili obecnie PS4 czy PS5, digital czy normal?
PS5 w wersji z napędem jest najbardziej opłacalne.

Używki gier z PS4 można dostać za grosze,a są kompatybilne z ps5.
PS4 na tę chwilę nieopłacalna chyba,że chcesz pograć po taniości i nie przeszkadzają Ci gorze parametry.
Dziś pobralem ten drugi ale chwilę grałem, zresztą ponoć on naprawia jakiś błąd z głównym zadaniem. Tak czy siak dla mnie gra świetna:)
Chyba się w końcu będę musiał szarpnąć na pstryka.Dzięki.
 
Podrobka, ot co. Ja tam na GB (kuzyn mial) gralem w Dynablastera :) no i Mario, w sumie to chyba niewiele wiecej. Aaa, klasyk: tetris.
PoP: taaa, tak samo sie krzaczy. NFS nie probowalem jeszcze

EDIT:
Rozwaliła mnie dostępność na takim małym chińskim czymś gry Flashback (też to ładnie młóciłem na A500/PC), tylko nie wiem jak na takim małym ekraniku będzie się grało, w przygodowo-logiczno-akcyjniaka - ważne czasem jest zauważenie jakiegoś aktywnego elementu (przycisku, itp). Tak samo nie czaje jak niby ma się grać w syndicate bez myszki :) To w sumie najstarsza chyba gra jaka kojarze z elementami RTSa, koniecznie musze oblukac.
@yonigga @Drzewo
Do was doszlo?

@szplin jaka karte kupujesz? Wyglada na to ze 128 styknie, kusi 256 (bo "przydasię" później).
 
Back
Top