GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Skonczylem The Medium - naprawdę fajna gierka z jeszcze lepsza fabułą wplątana w polskie realia. Tylko to sterowanie i kamera potrafiły wkurzyć.
 
Ostatnie miesiące PSPlus to bajka dla osoby, która nie kupuje zbytnio gier.
Teraz ogrywam Kena: Bridge of Spirits i to jest świetna gierka, a przede mną jeszcze masa tytułów.
 
Obczaj 123 zanim powstały rimejki czuli gry z pierwszego PlayStation. To dopiero były pozycję dla masochistów.
To co jest teraz to chyba rimejki rimejków z Nintendo gamecube
Czy ja wiem. Mi się fajnie grało w oryginalne wersje :) ograłem wszystkie stare residenty, i wspominam dobrze. :)
 
REmake 2 scenariusz Leona - jakie to jest dobre :antonio:
Żadna inna gra tyle adrenaliny mi nie dała co te ucieczki przed Tyrantem.
Bardzo dobry jest ten remake, mi się świetnie grało. Mr X na plecach ciągle nie daje się wyluzować, a strzelanie bez wspomagania celowania daje frajdę. Ogólnie jedna z lepszych gier, w które grałem ostatnio
 
REmake 2 scenariusz Leona - jakie to jest dobre :antonio:
Żadna inna gra tyle adrenaliny mi nie dała co te ucieczki przed Tyrantem.
Bardziej bałem się w silent hill 2 podczas ucieczki przed rzeźnikiem po kanałach aż do windy.
 
Chyba,że masz magnum i strzelisz mu ze dwa razy w pysk :crazy:
Bez tego chyba bym tych regałów w bibliotece nie ustawił.

Nie miałem okazji w to grać.Mam remake na oku.Chyba powinno wyjść dobrze.
Silent 2 to ta sama wysoka liga co RE4 ale klimat zupełnie inny. Tam naprawdę można się wystraszyć a granie w ciemnym pokoju na dobrym audio lub słuchawkach to naprawdę gruba sprawa.
Jeśli lubisz japoński horror i ich sposób budowania klimatu i napięcia to naprawdę najlepszy tytuł. Później to już były wzloty i upadki ale dwójka to najlepszy growy horror jaki widziałem.
 
Silent 2 to ta sama wysoka liga co RE4 ale klimat zupełnie inny. Tam naprawdę można się wystraszyć a granie w ciemnym pokoju na dobrym audio lub słuchawkach to naprawdę gruba sprawa.
Jeśli lubisz japoński horror i ich sposób budowania klimatu i napięcia to naprawdę najlepszy tytuł. Później to już były wzloty i upadki ale dwójka to najlepszy growy horror jaki widziałem.
Dla mnie Silent Hill 2 to najlepszy sequel w historii gier, przed RE 2 czy RDR 2
 
Mass Effect legendary edition to podobno remaster, kojarzysz coś? Podobno najmocniej poprawili jedynkę, z racji zestarzenia się, ale niby wszystkie pozmieniali
To remaster wszystkich trzech części. Z 1 wyciągnęli co się da, ale niestety widać, że gra ma kilkanaście lat. 2 i 3 złoto
 
Mass Effect legendary edition to podobno remaster, kojarzysz coś? Podobno najmocniej poprawili jedynkę, z racji zestarzenia się, ale niby wszystkie pozmieniali
Poprawili, jedynka w końcu grywalna. Tyle, że EA to EA i jak zawsze musieli coś spierdolić. Achivmenty na steam działają tylko w jedynce, w dwójce i trójce ich nie zalicza.
 
To remaster wszystkich trzech części. Z 1 wyciągnęli co się da, ale niestety widać, że gra ma kilkanaście lat. 2 i 3 złoto
Jedynkę mam obcykaną, wspomnienia zatarły mankamenty. Będzie 2 i 3 szlifowana, bo żadnej nie skończyłem... A to jedna z najlepszych historii ever, moim zdaniem.

Jak se kupię kompa z win 11, to gra z win 7 będzie chodzić? :beczka:
 
Koledzy bo mi się miesza. Wyszły trzy części tego "nowego" Tomb Raidera. W której akcja zaczynała się na jakimś statku,który się rozbił ...tyle pamiętam, a nie wiem czy we wszystkie części grałem ;)
 
Jedynkę mam obcykaną, wspomnienia zatarły mankamenty. Będzie 2 i 3 szlifowana, bo żadnej nie skończyłem... A to jedna z najlepszych historii ever, moim zdaniem.

Jak se kupię kompa z win 11, to gra z win 7 będzie chodzić? :beczka:
Na pewno najlepsza space opera jeśli chodzi o gry komputerowe. Jak skończyłeś tylko 1 to masz za sobą jedynie wstep. :) Skończę Hogwarts Legacy i też sobie chyba odświeżę całą, bo remastera jeszcze nie przechodziłem.
 
Koledzy bo mi się miesza. Wyszły trzy części tego "nowego" Tomb Raidera? W której akcja zaczynała się na jakimś statku,który się rozbił ...bo tyle pamiętam.
To był pierwszy - reboot Tomb Raider z 2013 roku, gdzie trafiasz na jakąś zapomnianą japońską wyspę.
Tak, były trzy - poza wspomnianym wyżej jeszcze Rise of the Tomb Raider i Shadow of the Tomb Raider
 
Koledzy bo mi się miesza. Wyszły trzy części tego "nowego" Tomb Raidera. W której akcja zaczynała się na jakimś statku,który się rozbił ...tyle pamiętam, a nie wiem czy we wszystkie części grałem ;)
Trzy. Statek, jakieś zimne kraje i Ameryka Południowa
 
Back
Top