GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Przeszedłem na ps4pro. Najlepiej grać w dobrych słuchawkach, bo główna bohaterka ciągle słyszy głosy w głowie. Klimat psychozy. Bardzo przyjemna gierka
 
Teraz to się u mnie kręci w czytniku..
Co za nuta...

To motyw pewnie napisany dla gry. Najlepsza część Silent Hill. Po premierze grałem w to późnymi wieczorami na dobrych słuchawkach, ale tak po godzinie byłem już tak zesrany że wyłączałem konsole.
 
Opy, próbował ktoś z Was jak to działa? Że niby na tablecie będzie leciało i się da grać?

1674644176986.png




 
Last edited:
zazwyczaj ustawienia graficzne, ustawienie odpowiedniej rozdzielczosci, fps cap, odświeżania
Jak wychodziła Civ4 to kupiłem specjalnie dla niej nowy komputer, dla Civ5 kupiłem nowy komputer, dla Civ6 kupiłem nowy komputer. Teraz dla Civ5 i 6 mógłbym kupić Steam Decka ( i mocno to rozważam) ale obawiam się, że to będzie mój koniec, nawet robota mnie nie powstrzyma wtedy :korwinlaugh:
 
W końcu zmęczyłem Ragnaroka.
Wątek głowny i jego bossowie to sztos wizualny,ale nie wiem na chuj oni tak rozwlekli tę grę robiąc z szeregowych przeciwników bossów albo robiac identyczne starcia, jak chociażby te z parką jaszczurów,czy mscicielkami.
Jak wychodziła Civ4 to kupiłem specjalnie dla niej nowy komputer, dla Civ5 kupiłem nowy komputer, dla Civ6 kupiłem nowy komputer. Teraz dla Civ5 i 6 mógłbym kupić Steam Decka ( i mocno to rozważam) ale obawiam się, że to będzie mój koniec, nawet robota mnie nie powstrzyma wtedy :korwinlaugh:
Jeszcze tylko jedna tura!
 
Trochę mi to zajęło ze względu na brak czasu, ale w końcu udało mi się skończyć Ragnaroka. Kurwa, jaka to była fantastyczna historia, mega dobrze się bawiłem, wyszło nieco ponad 40h. Młody trochę wkurwiał, ale jestem usatysfakcjonowany zakończeniem. Zostało mi jeszcze kilka aktywności jak dodatkowe zadania po endgame, król berserków i ta odynowa walkiria. Ponoć z tą ostatnią jest dobry rozpierdol, więc nastawiam się na wyginanie paluchów i rzucanie kurwami w chałupie podobnie jak w pierwszej części przy walce z Sigrun :beczka:
Reasumując - kapitalna seria, z typowego hns zrobili topowe action RPG z zajebistymi bohaterami i npc :antonio:
Brok :jon:
Mam nadzieję, że ten easter egg z ankhiem, który znajdujemy w Midgardzie i wpis w dzienniku to zapowiedź rozpierdolu jaki Kratos zaserwuje w kraju piramid :antonio:

@vitas o chuj, nie zauważyłem, że też akurat ograłeś :beczka: Jeśli chodzi o mścicielkę też spodziewałem się troszeczkę bardziej rozbudowanego wątku, ale nie wpłynęło to u mnie jakoś strasznie na odbiór. Generalnie gierka niemal idealna

A już plot twist z Tyrem to mistrzostwo świata
 
Last edited:
@vitas o chuj, nie zauważyłem, że też akurat ograłeś :beczka: Jeśli chodzi o mścicielkę też spodziewałem się troszeczkę bardziej rozbudowanego wątku, ale nie wpłynęło to u mnie jakoś strasznie na odbiór. Generalnie gierka niemal idealna
Mścicielki pół biedy,berserkowie byli gorsi.
Z tymi z,którymi walczyłem niby każdy miał prosty zestaw ruchów,ale przez duże paski zdrowia i dojebany damage potrafili napsuć krwi.
Reasumując - kapitalna seria, z typowego hns zrobili topowe action RPG z zajebistymi bohaterami i npc :antonio:
Mi w sumie bardziej podchodził Gow z ery PS2-PS3,ale po Ascension już było widać,że formuła się mocno przejadła i trzeba dokonać zmian.
odynowa walkiria. Ponoć z tą ostatnią jest dobry rozpierdol, więc nastawiam się na wyginanie paluchów i rzucanie kurwami w chałupie podobnie jak w pierwszej części przy walce z Sigrun :beczka:
Słyszałem,że jest nawet gorzej.Lepiej daj domownikom korki do uszu.:korwinlaugh:

A ogólnie super pozycja,tylko jak wspominałem niepotrzebnie rozwleczona przesadzoną ilością bossów dodatkowych,którzy występowali często jako zwyczajni przeciwnicy niektórzy nawet z Gow 2018.
 
Mścicielki pół biedy,berserkowie byli gorsi.
Z tymi z,którymi walczyłem niby każdy miał prosty zestaw ruchów,ale przez duże paski zdrowia i dojebany damage potrafili napsuć krwi.

Mi w sumie bardziej podchodził Gow z ery PS2-PS3,ale po Ascension już było widać,że formuła się mocno przejadła i trzeba dokonać zmian.

Słyszałem,że jest nawet gorzej.Lepiej daj domownikom korki do uszu.:korwinlaugh:

A ogólnie super pozycja,tylko jak wspominałem niepotrzebnie rozwleczona przesadzoną ilością bossów dodatkowych,którzy występowali często jako zwyczajni przeciwnicy niektórzy nawet z Gow 2018.
Co do berserków to jedyny problem miałem tylko w Alfheimie, gdzie walczysz z trójką (ta główna + dwie siostry), tak to raczej ogarnięte w miarę na spokojnie. Jak znajdę chwilę to siądę i zobaczę czy ten król też jakiś rozpierdalacz. Jeszcze mi w sumie kilka kotłów zostało, bo nie chciało mi się robić tych wszystkich prób w Muspelheimie.
Tak jak pisałem, aktywności poboczne mi siadły, cieszy duża liczba zadań pobocznych, bo dorzucały fajne smaczki i szczegóły do całej historii (np. powstanie krateru w Vanaheimie i więcej szczegółów o Faye czy historia Frei).
Teraz chyba siądę do Spidermana albo raz jeszcze ogarnę TLoU, już w wersji zremasterowanej, wygląda pięknie na screenach :antonio:

Co do starych GoW - walki z Hadesem i z Hermesem top:antonio:

Moja ulubiona cut scenka to jak Kratos upierdolił tej mendzie kulasy
 
Co do berserków to jedyny problem miałem tylko w Alfheimie, gdzie walczysz z trójką (ta główna + dwie siostry), tak to raczej ogarnięte w miarę na spokojnie. Jak znajdę chwilę to siądę i zobaczę czy ten król też jakiś rozpierdalacz. Jeszcze mi w sumie kilka kotłów zostało, bo nie chciało mi się robić tych wszystkich prób w Muspelheimie.
Tak jak pisałem, aktywności poboczne mi siadły, cieszy duża liczba zadań pobocznych, bo dorzucały fajne smaczki i szczegóły do całej historii (vide powstanie krateru w Vanaheimie i więcej szczegółów o Faye).
Teraz chyba siądę do Spidermana albo raz jeszcze ogarnę TLoU, już w wersji zremasterowanej, wygląda pięknie na screenach :antonio:

Co do starych GoW - walki z Hadesem i z Hermesem top:antonio:
Kupiłem sobie 3 w tym tygodniu.Szkoda tylko,że nie zremasterowali całej kolekcji.
TLoU, już w wersji zremasterowanej, wygląda pięknie na screenach :antonio:
Oj tak.Ja grałem na PS3 a,teraz czeka w kolejce wersja na PS4,ale jak kupie kiedyś PS5 niewykluczone,że się po raz kolejny skuszę.Zwłaszcza,że podobno trochę pozmieniali względem oryginału.
Co do starych GoW - walki z Hadesem i z Hermesem top:antonio:

undefined
Posejdon i widok z oczu ofiary Kratosa to było coś.
Ci goście zawsze wyprzedzali swoje czasu pod względem fajerwerków.
 
O fajna opcja, ciekawe jak to bangla. Ja, odkąd kupiłęm Steam Deck .... nie odpalam pc, a ps5 tylko do netflixa/d+/amazon :roberteyeblinking:

To samo - PC, XSX i Ps5 się kurzy - właśnie w Dead Space remake gram - lock na 40fps - działa i wygląda zajebiscie.
 


Sprawdzał ktoś ? recenzje ma wyjątkowo dobre

Kupiłem i jest dobrze i źle.

To faktycznie jest duchowy spadkobierca Fight Night od EA. Roster zawodników wręcz legendarny - Ali, Fury, Usyk, Roy Jones Jr...

TYLKO - gra jest w Early Access i jest mocno niedporacowana a ciosy wchodzą jak chcą. W tym momencie to bardziej zręcznościówka niż wymulacja i czasami knockdown wchodzi z dupy.

Jak jesteś fanem gatunku - bierz bo i tak nic innego nie ma w tym temacie.
 
Back
Top