GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

To Franko 2 jest zajebiste! Na pewno kupię pełną wersję. Polecam dzieciom, a klimat starego Franko obecny..Tylko ta druga postać trochę mi nie podchodzi, ale co kto lubi.
 
A wiesz, że nawet nie sprawdzałem. Z prostego powodu - już dość mocno przestałem śledzić, co się dzieje w świecie gier. Ja dopiero przechodzę takie tytuły jak: FC6, COD Cold War, The Division 1, RDR2 :shy:

Ja to dopiero odkryłem
 
A wiesz, że nawet nie sprawdzałem. Z prostego powodu - już dość mocno przestałem śledzić, co się dzieje w świecie gier. Ja dopiero przechodzę takie tytuły jak: FC6, COD Cold War, The Division 1, RDR2 :shy:
Właśnie pobieram tego gagatka. Nie grałem nigdy w całe resident Evil 2, teraz mam okazję ograć odświeżone. Jaram się w sumie. Jedynka to była pierwsza gra, w jaką grałem na ps one. Rozpykana bez karty pamięci, w strachu, przed szkołą. :bleed:
Ludzie demonizują strach ..
 
Właśnie pobieram tego gagatka. Nie grałem nigdy w całe resident Evil 2, teraz mam okazję ograć odświeżone. Jaram się w sumie. Jedynka to była pierwsza gra, w jaką grałem na ps one. Rozpykana bez karty pamięci, w strachu, przed szkołą. :bleed:
Ludzie demonizują strach ..
Będę wdzięczny jeśli, byś podrzucił tytuły podobne do RDR2. Jestem zachwycony tym tytułem:beer:
 
Będę wdzięczny jeśli, byś podrzucił tytuły podobne do RDR2. Jestem zachwycony tym tytułem:beer:
O kurcze, szczerze mówiąc, to nic poza wiedźminem 3 ( otwarty świat ) nie przychodzi mi do głowy. W tych nowych grach się nie ogarniam
 
Naprawdę spoko jest resident Evil 2. Mówię o klasycznej oldschoolowej wersji, ale w HD. Polecam! Ładnie to wygląda
 

Attachments

  • logo2.png
    logo2.png
    842.1 KB · Views: 28
Scenariusz A Leon Kennedy ukończony. Klasyczka.. polecam. Właśnie pobieram RE 3 HD mod :)
 
Na x store RE 2 jest za 40 zł, wersja remaster oczywiście i się zastanawiam czy kupić :awesome:
Jakbym miał na czym, to bym w to grał. Jeśli jesteś fanem serii.. bym się nie zastanawiał
 
Resident Evil 2 HD mod ograne Leonem. Poszedłem za ciosem i cisnę właśnie RE 3 Nemesis. Już niewiele do końca zostało. Już czeka na mnie Resident Evil zero, emulacja z game cube. Kurcze, nie spodziewałem się, że może mnie to tak porwać. Raccoon City top
 
Resident Evil 2 HD mod ograne Leonem. Poszedłem za ciosem i cisnę właśnie RE 3 Nemesis. Już niewiele do końca zostało. Już czeka na mnie Resident Evil zero, emulacja z game cube. Kurcze, nie spodziewałem się, że może mnie to tak porwać. Raccoon City top
Ja wszystkie residenty oprócz Village zaliczone, na to coś nie mogę się zebrac.
 
Nigdy nie zagrałem w żadną część :shy: Demo SH się nie liczy nawet :lol:
Ja właśnie też nie. Ale coś mnie tknęło ostatnio i ogrywam te klasyczne horrory. Niespodziewanie dość, gdyż fanem horrorów nigdy nie byłem, a tu proszę..
 
Back
Top