GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Moja lista gier(główna jest Fifa 19) na ps4, które będę ogarniał jakoś po kolei jak mi wpadną promo w oko, jest jeszcze Spider Man, ale się do sc nie zmieścił. Co jeszcze mi polecacie?
2wg6omg.png
 
Nie mam jak, bo wcześniej grałem na PC i mi webb app loguje się jako pc. Dopiero jak w 19 się do futa zaloguję to przeskoczy, ale już sobie ułożyłem składy koncepcyjne na futbinie.
Ja nie mogę się coś wstrzelić w karty pod SBC. Czekam jak ruszy gra i klasyczny handel na srebrnych kartach.
 
Jeśli nie ograłeś na PS3, to:
661237ffed2cf34e23e35b6162ba889c-product_lightbox.jpg

I potem kontynuacje już dedykowane PS4.
Uncharted widziałem, że mega gierka, dodam do listy :D
Wiedźmin 3 GOTY. Obecnie coś koło stówki lata bodajże.
Ok, to za tym będę się oglądał, widziałem też jakieś stare promo sprzed 2miesięcy, gdzie w playstation plus był Wiesiek za 50zł.

Pewnie w Black friday będzie warto gry skupować.
 
Uncharted widziałem, że mega gierka, dodam do listy :D

Ok, to za tym będę się oglądał, widziałem też jakieś stare promo sprzed 2miesięcy, gdzie w playstation plus był Wiesiek za 50zł.

Pewnie w Black friday będzie warto gry skupować.
Jak masz zamiar kupować cyfrowo, to sobie tutaj pozapisuj tytuły: https://psprices.com/region-pl/index
Możesz tu nawet sprawdzić poprzednie promocje/ceny konkretnych tytułów.

A jak nie cyfrowo, to tu nie raz się zdarzają: https://lowcygier.pl
 
ta kolekcja jest chujowa, męczyłem się półtora roku żeby skończyć, fabularnie jakieś pojebane akcje się tam dzieją z kosmosu
4rka za to KOZAK 10/10, płyta u mnie leżała prawie 2 lata bo chciałem przejść po kolei i to był błąd :lol:
Co ty pierdzielisz? Dwójeczka jest świetna. Wszystkie serwisy gamingowe kłamią, bo tobie się nie podoba xD Jak masz mu dawać takie polecenia, to lepiej nie podawaj ich wcale.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Ian
A jak dają darmowe gry, specjalne promocje pod gry, to wystarczy ps plus na 14 dni, czy trzeba na dłużej?
To jest tak, że te gry są przypisywane do danego konta z plusem, więc niestety w darmowe gry sposobem z allegro możesz grać tylko wtedy, kiedy są dostępne (czyli miesiąc, a po miesiącu masz kolejne). Jak masz plusa na swoim głównym koncie, to gry masz przypisane na stałe i możesz je pobierać/odpalać kiedy tylko chcesz (nawet za rok). Jedyny warunek jest taki, że musisz mieć aktywną subskrypcję, ale to też nie jest tak, że musisz wtedy kupować plusa bez przerwy. Możesz dodać np teraz jakąś gierkę jak masz plusa, potem przez pół roku nie kupować plusa, a gdy znowu kupisz to ponownie masz dostęp do wcześniej dodanych gier.
Ja ogólnie mam założenie takie, że kupuję sobie tego plusa z allegro, a jak będzie jakaś dobra giera, którą wiem że nie ogarnę w miesiąc, to sobie kupię plusa na moje konto i przypisze grę na później.

Mam nadzieję, że idzie zrozumieć co napisałem :lol:
 
To jest tak, że te gry są przypisywane do danego konta z plusem, więc niestety w darmowe gry sposobem z allegro możesz grać tylko wtedy, kiedy są dostępne (czyli miesiąc, a po miesiącu masz kolejne). Jak masz plusa na swoim głównym koncie, to gry masz przypisane na stałe i możesz je pobierać/odpalać kiedy tylko chcesz (nawet za rok). Jedyny warunek jest taki, że musisz mieć aktywną subskrypcję, ale to też nie jest tak, że musisz wtedy kupować plusa bez przerwy. Możesz dodać np teraz jakąś gierkę jak masz plusa, potem przez pół roku nie kupować plusa, a gdy znowu kupisz to ponownie masz dostęp do wcześniej dodanych gier.
Ja ogólnie mam założenie takie, że kupuję sobie tego plusa z allegro, a jak będzie jakaś dobra giera, którą wiem że nie ogarnę w miesiąc, to sobie kupię plusa na moje konto i przypisze grę na później.

Mam nadzieję, że idzie zrozumieć co napisałem :lol:
Dzięki, jak to dobrze, że na cohones mamy ten dział :pray:
 
@RaphTaba coś takiego w takim razie można na stopro brać? https://allegro.pl/playstation-plus-14-dni-ps-plus-14-dni-ps4-i7576161791.html
I co 14 dni kupować nowe, a z mojego konta normalnie się do gier logować?

Ps. Jeszcze pytanie, jak jest gra darmowa, to sobie po prostu kupić na moje główne konto plusa na miesiąc, przypisać i mogę w to grać cały czas? jak plus na głównym wygaśnie i kupie na 14 dni, to będę mógł w tę gierkę grać?
 
Last edited:
@RaphTaba coś takiego w takim razie można na stopro brać? https://allegro.pl/playstation-plus-14-dni-ps-plus-14-dni-ps4-i7576161791.html
I co 14 dni kupować nowe, a z mojego konta normalnie się do gier logować?

Ps. Jeszcze pytanie, jak jest gra darmowa, to sobie po prostu kupić na moje główne konto plusa na miesiąc, przypisać i mogę w to grać cały czas? jak plus na głównym wygaśnie i kupie na 14 dni, to będę mógł w tę gierkę grać?
Ja osobiście kupuję od tego użytkownika
https://allegro.pl/playstation-plus...?reco_id=b815af5a-bfd8-11e8-a9b3-ecf4bbd61b40
Ale to głównie z przyzwyczajenia.

Jak masz przypisaną grę z plusa do twojego głównego konta, to żeby w nią grać po okresie, kiedy była "darmowa" musisz mieć plusa na tym koncie.

@Tony Maniana w sumie całkiem spoko opcja. Sam na to nie wpadłem, a tureckie konto posiadam. Możliwe, że przerzucę się na ten sposób. Wyjdzie trochę drożej, ale mniej pierdzielenia z dodawaniem i usuwaniem kont + jednak gry z plusa zostaną na stałe.
 
Pewne info? Za kupowanie tych kont testowych podobno banują .
Ja mam kilka kont na konsoli w tym na USA od kilku lat i teraz tureckie i i normalnie z nich korzystam. A to że się biorą za triale to gdzieś czytałem. Na pewno mają wgląd kto ile zakłada kont na konsoli. A tureckie zakładasz 1 i praktycznie wszystko z psstore masz za prawie pół ceny dopóki lira tak słabo stoi. Ja sobie kupilem na zapas troche waluty na Revolucie jakby jakieś gry się później pojawily.
 
Last edited:
Myślicie, że warto się wstrzymać z zakupem PS4 Pro do świąt? Z tego co pamiętam, rok temu przed świętami można było zgarnąć PS4 Slim chyba za 999zł (lub coś koło tego)
 
Back
Top