GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Byłem nastawiony na ps 4, ale zważając na takie ceny, gdzie za używkę ps 4 slim 500gb trzeba dać 800zł, to wolę wziąć używkę xbox one s 1tb za ok 700zł.
Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie jak dużo grałbyś w exclusivy, gdybyś wziął PS4 . Jeśli niewiele, to ładuj tańszą opcję, czyli X-Boxa.
Aha, przy graniu online w UFC3 podobno przesiadka na 60 fps (czyli PS4 Pro albo X-Box One X) robi dużą różnicę. Ta gra, chociaż bardzo fajna, potrafi być za mało responsywna.
 
:mamed:

comment_NnZ9afUCKgIqMWNdWqC8gwdr4nTCrQLg.jpg
 
Powiedzcie mi jak jest z Playstation Plus i czy można go gdzieś taniej kupić?
Jak nie zależy Ci na tym, żeby posiadać gry z PS+ dłużej niż miesiąc i jakiś tam innych dodatków (np zapisane stany gry w "chmurze"), to na allegro masz konta z ps+ na 14 dni za jakieś 2zł. Wystarczy, że co te 14 dni usuniesz poprzednie konto i zalogujesz się na nowe z aktywnym ps+. Oczywiście grasz we wszystko normalnie ze swojego głównego konta.
 
A jeszcze pytanie jak to jest z grami, jak kupię używke konsole z zainstalowanymi grami i zrobię sobie nowe konto to te gry zostają, bo są na konsoli? Czy muszę od sprzedającego jakie hasło do konta dostać?
 
A jeszcze pytanie jak to jest z grami, jak kupię używke konsole z zainstalowanymi grami i zrobię sobie nowe konto to te gry zostają, bo są na konsoli? Czy muszę od sprzedającego jakie hasło do konta dostać?
Sprzedający musiałby zostawić Ci na konsoli konto z grami i konsola musiałaby być aktywowana jako podstawowa do tego konta (żebyś mógł grać ze swojego konta w te gry). Oczywiście mowa tu tylko o cyfrówkach.
 
Od wczoraj ok 19 można testować Forze 4 demo, testuje sobie na pc i całkiem spoko się gra, pełnej wersji nie kupię, ale w demu można się pobawić.
 
Duża jest przepaść graficzna pomiędzy Xbox One S, a PS4 slim? Bo na filmikach w internecie można się przekonać o przewadze PS4, ale nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.

Co do Xbox One, to zdecydowanie przekonała mnie kompatybilność gier z Xbox 360, Fight Night Champion wróci do łask :heart:
 
xbox nie ma nic, jak ktoś ma dobrego kompa, to nawet nie ma o czym myśleć.

A co ma więcej PS4 od Xboxa? Na korzyść xboxa przemawia cena i możliwość grania w gry z Xbox 360. Zapraszam do dyskusji, bo ja raczej jestem niedzielnym graczem i dla samego TLoU i God of War nie chcę płacić więcej, wolę zagrać w FN: Champion.
 
Jedyną dobrą funkcją którą mógłby posiadać ten xbox, jest wsteczna kompatybilność do odtwarzania filmów kaset video z lat 80tych, jak na porządny odtwarzacz VHS przystało.
 
Ja kupiłem Xboxa 360 9 lat temu i do dzisiaj działa, kosztował dwa razy mniej i miał ekskluzywy które mnie interesowały. Dzisiaj jeśli miałbym wybierać kupiłbym PS4, pomimo tego że poprzednio wybrałem X-klocka i był to dobry wybór.
 
Back
Top