GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

to kup 360 za 300zł

Po prostu to jest przewaga na korzyść Xklocka, że prócz gier w które mam zamiar głównie grać: Fifa 19, UFC 3 to mogę grać w jedną z moich ulubionych gier za czasów gdy jeszcze miałem 360. Czekam na argumenty, może zmienię jeszcze zdanie.
 
Ja kupiłem na premierę Xbox one X i raptem kilka razy go odpaliłem.

Dla porównania Ps4 pro śmiga prawie dziennie.

Dlaczego? Powód jest prosty, gry.
 
Po prostu to jest przewaga na korzyść Xklocka, że prócz gier w które mam zamiar głównie grać: Fifa 19, UFC 3 to mogę grać w jedną z moich ulubionych gier za czasów gdy jeszcze miałem 360. Czekam na argumenty, może zmienię jeszcze zdanie.
Konsole kupuję się dla gier. Jak interesują Cię tylko te tytuły to ok. Sony po prostu ma dużo genialnych gier na wyłączność. Xbox praktycznie nie ma już nic, wszystko wychodzi też na pc.
 
Konsole kupuję się dla gier. Jak interesują Cię tylko te tytuły to ok. Sony po prostu ma dużo genialnych gier na wyłączność. Xbox praktycznie nie ma już nic, wszystko wychodzi też na pc.
Do plusów na korzyść X można dodać ewentualnie EA Pass czy jak to tam się zwie. Ale jeśli patrząc na całość to nie ma co porównywać w ogóle.
 
@lugasek grałem na ps4, kupa jak zawsze - jak kazdy cod, dosłownie to samo. Jedyna ciekawa opcja to tryb battleroyal. Nic więcej - ja odbijam.
 
@lugasek grałem na ps4, kupa jak zawsze - jak kazdy cod, dosłownie to samo. Jedyna ciekawa opcja to tryb battleroyal. Nic więcej - ja odbijam.
battle royale kozacki. Lutuje właśnie. Ale z grafiką i optymalizacją to przeszli sami siebie. Max 80fps, ze spadkami do 40, a grafika sprzed 10 lat.
 
Jakieś durne opcje customizacji broni i żołnierzy. Garand z kolimatorem :DC: Gdyby nie było napisane, że to BF to pomyślałbym, że to jakiś Wolfenstein. Mało autentyczności, zero klimatu IIWŚ.
Bf5 jedyny plus to strzelanie, reszta padaczka. Zero drugiej wojny.
 
Dziwi mnie, że są jeszcze ludzie którzy rozważają między kupnem PS4 a Xboxem ;)
Najtańszy Xbox S był na promocji za 650zł z AC:Origins, RS:Siege i jeszcze abonamentami na 3/6miechów. Tu wygrywa jak ktoś chce tylko i wyłącznie konsole.
 
W sklepach zaczynają się promocje robić na ps4 i teraz mam pytanie
Lepiej wziąć:
- PS4 slim 500gb + fifa 19 edycja standardowa - 1 400 zł
- PS4 slim 1tb + fifa 19 edycja mistrzowska + ps plus 14 dni - 1 600 zł
- PS 4 pro 1 tb + fifa 19 edycja standardowa + ps plus 14 dni - 1 900 zł

I warto dodać, że ja chce podłączyć konsolę pod monitor 24` https://www.samsung.com/pl/monitors/tv-monitor-td391/, a nie pod tv z 4k
 
W sklepach zaczynają się promocje robić na ps4 i teraz mam pytanie
Lepiej wziąć:
- PS4 slim 500gb + fifa 19 edycja standardowa - 1 400 zł
- PS4 slim 1tb + fifa 19 edycja mistrzowska + ps plus 14 dni - 1 600 zł
- PS 4 pro 1 tb + fifa 19 edycja standardowa + ps plus 14 dni - 1 900 zł

I warto dodać, że ja chce podłączyć konsolę pod monitor 24` https://www.samsung.com/pl/monitors/tv-monitor-td391/, a nie pod tv z 4k
Dla mnie dysk 500gb to zdecydowanie za mało. Tylko że u mnie poza mną z konsoli korzysta jeszcze ojciec i dzieciaki.
 
Kilka gierek i po dysku, a jak już brać 1tb to chyba lepiej żebym nie zjanuszował i 300 zł do pro dorzucić.
No ja jakbym miał teraz kupować, to tylko Pro. Zresztą nawet teraz się zastanawiam czy nie zrobić sobie upgrade do Pro, a fata oddać brackiemu. Jedyne co mnie przed tym powstrzymuje, to mało czasu na granie.
 
Nie czaję tego fenomenu Nindży, gościu miał, albo jeszcze po 100tyś osób na streamach, skilla ma to trzeba przyznać, ale to jego wydzieranie się po akcjach to porażka.
Wpisz sobie Ninja rage compilation, lata temu jak miał po kilkaset widzów to dopiero się darł jak pojebany.
 
Jakiś czas temu wysłałem na gwarancję pada od xboxa one do microsoftu, którego używałem pod pc i dzisiaj go odebrałem. Wygląda jak nowy :lol: Wystawiłem go na olx, bo jak teraz na ps4 się przesiadam to po co ma leżeć, kupiłem w marcu za 150zł i wystawiłem teraz za 140 zł :lol:
 
Back
Top