GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Myślicie, że warto się wstrzymać z zakupem PS4 Pro do świąt? Z tego co pamiętam, rok temu przed świętami można było zgarnąć PS4 Slim chyba za 999zł (lub coś koło tego)
Prędzej doczekasz się promo na xboxa niż Sony obniży cenę PlayStation. Jak szukasz tańszej konsoli poszukaj na niemieckim amazonie, może trafisz jakąś promocję.
 
Myślicie, że warto się wstrzymać z zakupem PS4 Pro do świąt? Z tego co pamiętam, rok temu przed świętami można było zgarnąć PS4 Slim chyba za 999zł (lub coś koło tego)
Kupiłem teraz PS 4 Pro z fifa 19 za 1 699 zł, ps4 w tym zestawie wychodzi po 1 450zł
 
  • Like
Reactions: Ian
Żona wie co dobre :)
Nie wie, poprosilem ja zeby po pracy zajechala (a i ona lubi wydawac kase w sklepach wiec nie protestowala). Moglem dokonac skrotu myslowego i napisac "kupilem" ale prawda jest taka, ze caly dzien nie ruszylem dupy z domu :lol:
 
Dzięki!

A czy faktycznie różnicę widać gołym okiem jeśli się ma Ps4 Pro + telewizor 4k? Czy lepiej przyoszczędzić i wziąć slima bo nie ma aż takiej różnicy? Pytam bo totalnie nie ogarniam konsol, będzie to moja pierwsza :D
Największą różnicę odczujesz na płynności rozgrywki, dużo krótsze ekrany ładowania, wyższa kultura pracy (zwykłe PS4 wyje jak odkurzacz).
 
Dzięki!

A czy faktycznie różnicę widać gołym okiem jeśli się ma Ps4 Pro + telewizor 4k? Czy lepiej przyoszczędzić i wziąć slima bo nie ma aż takiej różnicy? Pytam bo totalnie nie ogarniam konsol, będzie to moja pierwsza :D
Nawet jeżeli nie masz 4k(tak jak ja) to różnica w płynności będzie mocno widoczna. Ja mimo, że nie mam 4k to zdecydowałem się dopłacić te 300zł do ps4 pro.
Ta giera będzie wykurwista, w idealnym momencie ps4 kupiłem :D
 
Dzięki!

A czy faktycznie różnicę widać gołym okiem jeśli się ma Ps4 Pro + telewizor 4k? Czy lepiej przyoszczędzić i wziąć slima bo nie ma aż takiej różnicy? Pytam bo totalnie nie ogarniam konsol, będzie to moja pierwsza :D
jak już brać to najwyższy model. Jak za drogo, to na zwykłej też można grać, albo poczekaj do black friday jak Ci się nie spieszy.
 
@majkelo89 pojebały mi się linki, bo wcześniej sprawdzałem na ps4, a zdanie "Ale nie goty, a jednak chce fulla" było w sensie, że na allegro nie ma goty na ps4 za 50zł :D

Pjebałem, mój błąd.
 
@majkelo89 pojebały mi się linki, bo wcześniej sprawdzałem na ps4, a zdanie "Ale nie goty, a jednak chce fulla" było w sensie, że na allegro nie ma goty na ps4 za 50zł :D

Pjebałem, mój błąd.
Poszukaj używanego wiedźmina. Gierka single player to może być sporo ofert np. na OLX czy allegro. Sporo ludzi ogrywa grę i puszcza ją dalej.
 
Poszukaj używanego wiedźmina. Gierka single player to może być sporo ofert np. na OLX czy allegro. Sporo ludzi ogrywa grę i puszcza ją dalej.
Jak na prawdziwego janusza przystało, to szukam po taniości, ale aktualnie mało ofert u mnie w mieście z olxa :D

Ja mam nawet kilka obserwowanych gier w olxie :D
 
Wiedźmin co chwilę jest na promocji. Najtaniej Góry było za 50 zł. Czyli pewno tak jak @RaphTaba pisze będzie w okolicach 30bparu złoty u turasa. Także czekać.
 
Back
Top