GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@majkelo89 z jakiego vpn korzystasz, bo te moje turcji nie mają? I jeszcze pytanie jak kupię przez przeglądarkę to potem normalnie mogę ściągnąć logując się na konsoli, tam region nie jest ważny?
 
@majkelo89 z jakiego vpn korzystasz, bo te moje turcji nie mają? I jeszcze pytanie jak kupię przez przeglądarkę to potem normalnie mogę ściągnąć logując się na konsoli, tam region nie jest ważny?
Ja używałem NORDVPN, ale to było przed tureckim eldorado, a nie pamiętam czy na nordzie można wybrać region turecki. Dobry jest też expressvpn - na nim na bank masz dostępne tureckie IP.
Zakupione gry powinieneś móc pobrać już bez zmiany regionu konsoli, chyba że tytuł ma jakieś ograniczenia regionalne.
Weź expressvpn - tylko nie zapomnij o wyłączeniu 30 dniowego triala, bo subskrypcja 15 m-cy kosztuje 99$
 
@mateusz19191010 nie wiem jak teraz, ale jak ja kupowałem na tureckim ps storze, to robiłem to normalnie przez konsole. Z kartą też miałem problem i nie jestem pewien, czy nie musiałem po prostu wpisać kodu pocztowego bez myślnika.
 
Ja wpisywałem swoje dane, żadne tureckie, tylko nieużywałem polskich znaków, a w kodzie pocztowym usunąłem "-". Hula, że aż miło.
Jak Jak na konsoli próbuje dodać kartę to się wyświetla błąd info z karta i wykrzyknik przy numerze karty.

To spróbuję z moimi danymi prosto z revoulta, może to co pomoże w takim razie.
 
Dane karty muszą być takie jak na karcie revoult.
To nie wiem co ja źle robie, adres wpisałem z / oraz bez, województwo z - oraz bez, adres bez - i dalej nie przechodzi w tych kombinacjach.

Musze nowe konto założyć na Turków, bo mi blokadę dali za dużo prób dodania karty.

Edit. Raz właściwie przeszło tylko błąd z siecią dało.
 
To nie wiem co ja źle robie, adres wpisałem z / oraz bez, województwo z - oraz bez, adres bez - i dalej nie przechodzi w tych kombinacjach.

Musze nowe konto założyć na Turków, bo mi blokadę dali za dużo prób dodania karty.

Edit. Raz właściwie przeszło tylko błąd z siecią dało.

Dane wpisałem tak jak masz w revolucie z tym że kraj zostawiłem Turcja i przeszło.
 
@Tony Maniana @ALRI
Dalej mi nie wchodzi, wydaje mi się, że coś z polskimi znakami robie i mi nie czyta tych samych danych.
Przypuśćmy, że mam adres
Street: Ulica 20/20
City: Miasto
State: Kujawsko - Pomorskie
Kod: 45-451
Country: Turkey

I wpisuje tak samo tylko z kodem 45451 i nie wchodzi.

Jestem za słabym Januszem?
 
@Tony Maniana @ALRI
Dalej mi nie wchodzi, wydaje mi się, że coś z polskimi znakami robie i mi nie czyta tych samych danych.
Przypuśćmy, że mam adres
Street: Ulica 20/20
City: Miasto
State: Kujawsko - Pomorskie
Kod: 45-451
Country: Turkey

I wpisuje tak samo tylko z kodem 45451 i nie wchodzi.

Jestem za słabym Januszem?
a to nie trzeba wpisac tureckiego adresu?
 
Kupiłem ps plusa, transakcja przeszła pomyślnie itd, a jak teraz chce kupić Wieśka to jest błąd, muszę odczekać trochę? czy jak?
 
Back
Top