GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Nic nie może być po mojej myśli dzisiaj :D A bym już sobie pobierał Wieśka, a tak to znowu problem.

Dodatkowo ta chujowa jesienna pogoda mnie chyba próbuje złapać za gardło.
Jak będziesz pobierał Wieśka to się dopiero wkurwisz. Prędkość pobierania na PSN to jest jakaś masakra.
 
Panowie, a jak to jest z preorderami na PSStore? Chodzi mi konkretnie o RDR2. Jak zakupie pre to w którym momencie będę pobierał te 100 GB danych? Przed czy dopiero w dniu premiery? Chciałbym już sobie pograć w dniu premiery, a jak kupię na nośniku, to przy mojej prędkości łącza pewnie odpalę za dwa dni xD
 
Panowie, a jak to jest z preorderami na PSStore? Chodzi mi konkretnie o RDR2. Jak zakupie pre to w którym momencie będę pobierał te 100 GB danych? Przed czy dopiero w dniu premiery? Chciałbym już sobie pograć w dniu premiery, a jak kupię na nośniku, to przy mojej prędkości łącza pewnie odpalę za dwa dni xD
Będziesz pobierał w dniu premiery. Czasem wersja preorder pozwala na pobranie gry parę dni wcześniej, tak z 2-3. Musiał byś poczytać co jest extra w preorderze.
 
Oszukali mnie, bo 20 minut to było do możliwości włączenia itd. a reszta Wiedzmina pobiera się trochę dłużej.
Standard. W wielu grach singlowych ta "możliwość uruchomienia" równa się możliwości pooglądania głównego menu, albo odpowiednika paska pobierania, tylko z logo gry. Z gier, które mam, to EA UFC 3 jest pozytywnym wyjątkiem bo faktycznie pozwala pograć. Wprawdzie tylko quickfighty, offline i mając ledwie kilku zawodników do wyboru, ale zawsze coś.
 
@lugasek mistrz!
Chciałbym wręczyć order za zasługi
1389409595virtuti-cebulari.jpg
 
Miałem poczekać do świąt ale nie wytrzymałem i skusiłem się na promkę na PS4 Pro w rtv i agd. Powiedzcie teraz jakie sa obowiazkowe tytuly do zaliczenia oprocz uncharted, wiedzmina, the last of us, god of war? Chodzi mi o gry, ktore maja wyjebana fabule. Raczej odpadaja wszelkie rpg, klimaty typu magia itp.
 
Miałem poczekać do świąt ale nie wytrzymałem i skusiłem się na promkę na PS4 Pro w rtv i agd. Powiedzcie teraz jakie sa obowiazkowe tytuly do zaliczenia oprocz uncharted, wiedzmina, the last of us, god of war? Chodzi mi o gry, ktore maja wyjebana fabule. Raczej odpadaja wszelkie rpg, klimaty typu magia itp.
Red Dead Redemption 2 wychodzi na dniach.
 
Miałem poczekać do świąt ale nie wytrzymałem i skusiłem się na promkę na PS4 Pro w rtv i agd. Powiedzcie teraz jakie sa obowiazkowe tytuly do zaliczenia oprocz uncharted, wiedzmina, the last of us, god of war? Chodzi mi o gry, ktore maja wyjebana fabule. Raczej odpadaja wszelkie rpg, klimaty typu magia itp.
Moje propozycje: (oczywiscie poza tytulami, ktore wymieniles)
Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Until Dawn, Detroid: Become human, Bloodborne
 
Back
Top