GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja przeszedłem jak było za free w ps+. Nie żałuję, ale kupić bym nie kupił. Do Havy Rain się chowa.
No chowa się ale też fajne a kosztuje pewnie grosze teraz. +wymieniłem tylko gry na ps bo np. Wiedzmina to bym nie kupil na konsole tylko Pc. Dead nation tez mi sie spodobało. Wszystko kwestia gustu.
 
Miałem poczekać do świąt ale nie wytrzymałem i skusiłem się na promkę na PS4 Pro w rtv i agd. Powiedzcie teraz jakie sa obowiazkowe tytuly do zaliczenia oprocz uncharted, wiedzmina, the last of us, god of war? Chodzi mi o gry, ktore maja wyjebana fabule. Raczej odpadaja wszelkie rpg, klimaty typu magia itp.
Jeszcze Dying Light razem z dodatkiem ograj, dobre gówno:OK:
 
Panowie potrzebuję info. Chciałem sobie zamówić RDR2 w przedsprzedaży i nawet wypatrzyłem, że Edycja Specjalna ma spoko dodatki i nie jest wiele droższa. Sęk w tym, że w każdym sklepie pisze, że produkt niedostępny? Wiadomo ocb?, bo edycje standardowe można zamówić bez problemu.

PS: Jaki to będzie sztos to nawet nie myślę.
 
Panowie potrzebuję info. Chciałem sobie zamówić RDR2 w przedsprzedaży i nawet wypatrzyłem, że Edycja Specjalna ma spoko dodatki i nie jest wiele droższa. Sęk w tym, że w każdym sklepie pisze, że produkt niedostępny? Wiadomo ocb?, bo edycje standardowe można zamówić bez problemu.

PS: Jaki to będzie sztos to nawet nie myślę.
Edycja specjalna to edycja pudełkowa. Mógł zejść cały nakład.
 
Tego się obawiałem.


:wow:to jakiś konkretny sklep, bo akurat nie znam? Jak tak, to gracias!

OleOle ma chyba tego samego właściciela co euro, podobnie jak MediaMarkt i Saturn.
Sklep sprawdzony, ale nie wiem jak to jest z preorderami, bo wiadomo kiedy kurier przyniesie? Wolałbym jednak zamówić w stacjonarnym.
 
  • Like
Reactions: JB_
OleOle ma chyba tego samego właściciela co euro, podobnie jak MediaMarkt i Saturn.
Sklep sprawdzony, ale nie wiem jak to jest z preorderami, bo wiadomo kiedy kurier przyniesie? Wolałbym jednak zamówić w stacjonarnym.
Właśnie to też rozważam. Uncharted 4 zamawiałem przez muve.pl i tam strasznie skopali wysyłkę, przyszedł mail w dniu premiery, że będzie za dwa dni lol. Anulowałem i kupiłem w Euro. Chyba faktycznie pewniej podskoczyć i zamówić w sklepie.
 
Właśnie to też rozważam. Uncharted 4 zamawiałem przez muve.pl i tam strasznie skopali wysyłkę, przyszedł mail w dniu premiery, że będzie za dwa dni lol. Anulowałem i kupiłem w Euro. Chyba faktycznie pewniej podskoczyć i zamówić w sklepie.

Jak chcesz to możesz u siebie w mieście zobaczyć czy w okolicy masz sklepiki typu Powerplay, X-zone, games4you, ponoć istnieje szansa, że gra będzie dostępna 2-3 dni przed premierą.

No i jak masz PS4 to w takim Euro czy Media nie ma tej edycji na PS4 :(
 
Jak chcesz to możesz u siebie w mieście zobaczyć czy w okolicy masz sklepiki typu Powerplay, X-zone, games4you, ponoć istnieje szansa, że gra będzie dostępna 2-3 dni przed premierą.
Mam dwa podobne, w jednym drogo że chuj, w drugim nie kupuję nic nowego a jedynie wymieniam. Raz zamówiłem, to dostałem bez folii - dobrze że sprawdziłem i się upomniałem o dodatkową zawartość, bo biedaki by sprzedały na allegro. Co za kurwy to do dziś się dziwię.
No i jak masz PS4 to w takim Euro czy Media nie ma tej edycji na PS4 :(
OK, thnx. Poszperam i coś podziałam.
 
A co takiego fajnego jest w wersji specjalnej? Bo ja miałem brać z kumplem z PSStore 50/50, ale raczej tą standardową wersję.
 
Jeśli nie grałem w poprzednie części Uncharted i od razu wezmę się za najnowszą, to bez problemu ogarnę? Czy potrzebna znajomość fabuły poprzednich części?
 
Jeśli nie grałem w poprzednie części Uncharted i od razu wezmę się za najnowszą, to bez problemu ogarnę? Czy potrzebna znajomość fabuły poprzednich części?

Fabuła to trochę za dużo powiedziane. Ogarniesz na luzaku.
Swoją drogą ja bym zaczął od pierwszej części żeby zobaczyć progres.
 
  • Like
Reactions: Ian
Jeśli nie grałem w poprzednie części Uncharted i od razu wezmę się za najnowszą, to bez problemu ogarnę? Czy potrzebna znajomość fabuły poprzednich części?

Ogarnąć ogarniesz, ale siłą 4 jest też nostalgia i relacje między bohaterami. Np. ta scena łapie za serducho i jest wg mnie jedna z najlepszych w całej serii, a jak Ty odpalisz ja teraz to pewnie pomyślisz WTF?!

 
Jeśli nie grałem w poprzednie części Uncharted i od razu wezmę się za najnowszą, to bez problemu ogarnę? Czy potrzebna znajomość fabuły poprzednich części?
Kup sobie trylogię. Jest bardzo często na promocji za około 70? zł.
4 ogarniesz bez problemu, ale szkoda ominąć tak zajebiste gry.
 
Jak znajdziesz coś ciekawego to daj znać, sam też będę kupował i miałem nawet w PSStore zamowic w nadziei na jakiś wcześniejszy pre-load tych 100GB xD
Zamówiłem w tym OleOle jednak. Trochę się napaliłem na tę edycje i spękałem że tam też niebawem nie będzie. Liczę się z tym, że może dojść dzień później :jon:
 
Zamówiłem w tym OleOle jednak. Trochę się napaliłem na tę edycje i spękałem że tam też niebawem nie będzie. Liczę się z tym, że może dojść dzień później :jon:
Na ultimie edycja specjalna niedostępna. Szczęśliwcy pudełka zgarną tydzień wcześniej:bayan:
 
Back
Top