GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Polakom niezbyt wychodzi robienie FPS'ów, w miarę dobre, które kojarzę, to Painkiller, Call of Juarez: Gunslinger i Bulletstorm. Oby Cyberpunk był tym lepszym produktem
Mam wrażenie, że zanim zobaczymy CP 2077 to jeszcze dużo się zmieni. Jeśli niedawno zmienili dwie trzecie drużyny, to i praca się cofnęła w powijaki, bo ciężko kontynuować pracę na czyimś kodzie.
 
Mam wrażenie, że zanim zobaczymy CP 2077 to jeszcze dużo się zmieni. Jeśli niedawno zmienili dwie trzecie drużyny, to i praca się cofnęła w powijaki, bo ciężko kontynuować pracę na czyimś kodzie.
Z tego co czytałem, to pierwszy gameplay ma być na konferencji MS podczas tegorocznych E3
 
Z tego co czytałem, to pierwszy gameplay ma być na konferencji MS podczas tegorocznych E3
No, trzymam kciuki, ale pamiętam, co było z każdym Wieśkiem. W sumie to miało sens, bo lepiej dlc niż setki patchów wydawać. Ale sam wiesz, jak się przełożyło na termin/y wydania.
 
No, trzymam kciuki, ale pamiętam, co było z każdym Wieśkiem. W sumie to miało sens, bo lepiej dlc niż setki patchów wydawać. Ale sam wiesz, jak się przełożyło na termin/y wydania.
Również trzymam kciuki, bo ów prezentacja mam nadzieję utwierdzi mnie w przekonaniu, że to wciąż gra dla mnie.
 
300zl za god of war w psstore, a w USA 60$
złodzieje jak chuj, 100zł drożej Polak musi płacić
 
Ten God of War o którym piszecie to jest rpg? Tzn coś takiego jak Wiedźmin? Czy tylko skakanie i siepanie przeciwników?
 
Ehh.. Liczyłem na to, że uzyskam odpowiedź od pomocnej osoby, która tu np dyskutowała, a nie będę musiał przewalać artykuły i recenzje. Wiem do czego służy google
:mamedwhat: Chyba nie wiesz.

god-of-wa_qnanphh.png
 
Ten God of War o którym piszecie to jest rpg? Tzn coś takiego jak Wiedźmin? Czy tylko skakanie i siepanie przeciwników?
Poprzednie części to slashery jak najbardziej.
Obecnie promowany God of War ma więcej z rpg niż ze swoich poprzedniczek, ale to wciąż w cholerę brutalna i niesamowicie satysfakcjonująca rzeźnia :)
Zmiana kamery na ulokowaną za plecami to też zmiana względem poprzednich części, pół otwarty świat, misje poboczne to również przybliża tą część do gatunku rpg.
Wszystko jednak jest mało ważne, bo klimat, fabuła intensywność i filmowość po prostu wypierdala z butów.

Wziąłem tydzień urlopu, żeby wjebać platynę.
 
Poprzednie części to slashery jak najbardziej.
Obecnie promowany God of War ma więcej z rpg niż ze swoich poprzedniczek, ale to wciąż w cholerę brutalna i niesamowicie satysfakcjonująca rzeźnia :)
Zmiana kamery na ulokowaną za plecami to też zmiana względem poprzednich części, pół otwarty świat, misje poboczne to również przybliża tą część do gatunku rpg.
Wszystko jednak jest mało ważne, bo klimat, fabuła intensywność i filmowość po prostu wypierdala z butów.

Wziąłem tydzień urlopu, żeby wjebać platynę.
:płacz:
 
:mamedwhat: Chyba nie wiesz.

god-of-wa_qnanphh.png
Przypieprzyles sie o byle gowno. Pytam chlopakow ktorzy grali o ich opinie na ten temat. Niektorzy sa bardziej wylewni i sa w stanie napisac kilka slow zamiast marnowac czas na zwracanie innym uwagi. Nie wszyscy musza ogarniac co to slasher czy inne gowno
Poprzednie części to slashery jak najbardziej.
Obecnie promowany God of War ma więcej z rpg niż ze swoich poprzedniczek, ale to wciąż w cholerę brutalna i niesamowicie satysfakcjonująca rzeźnia :)
Zmiana kamery na ulokowaną za plecami to też zmiana względem poprzednich części, pół otwarty świat, misje poboczne to również przybliża tą część do gatunku rpg.
Wszystko jednak jest mało ważne, bo klimat, fabuła intensywność i filmowość po prostu wypierdala z butów.

Wziąłem tydzień urlopu, żeby wjebać platynę.
Dzieki. O taka opinie wlasnie mi chodzilo
 
Back
Top