GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

znowu fajne gierki psplus
ostatnio kozak jest w chuj, mozna tylko w gry z psplusa grac spokojnie
do tego f2p i czlowiek nie ma czasu na zadne nowosci
 
Panowie jak działają zaklęcia w GoW bo chyba coś mi umknęło. Kupuję zaklęcie z plusem do atrybutów i co dalej?
 
to fakt, ale co to wnosi do naszej dyskusji?

e: że Ty kiełbasa a ja szynka?
Obrazuje Twój tok rozumowania. Obie gry łączy to, że gra się przez sieć(bo rozumiem, że masz na myśli tryb battle royale) i w obu można strzelać. To wszystko. Jakbyś napisał, że fortnite jest lepszy od pubga to miałoby to trochę sensu.
 
Do HydeParku takie gówno rozmowy nerdy, tutaj się rozmawia o poważnych rzeczach - grach video ;)

ps. Zacząłem wczoraj grać w Frostpunk, całkiem przyjemnie, sporo trudnych decyzji, napiszę coś więcej jak grę ukończę.
 
Nie sądziłem, że można piracić grę małego polskiego studia, która kosztuje raptem 8 dyszek, czyli taki wypad z dziewczyną do kina w pakiecie z popcornem. Cebula level hard. :lol:
tutaj piraci sie seriale z Netflixa, gdzie Netflix kosztuje 1zl na allegro
co do tej gry to tak sobie to wyglada
niby polska gra, ale szalu nie ma
 
to nie będzie zombie tylko zwykły tryb battle royale
tryb zombie to osobna gra od pewnego czasu i portu tej części na ps4 chyba nie będzie
wlasnie widzialem, troche szkoda
no ale i tak sie przetestuje
liczylem, ze cos jak dayz, ale widze cos bardziej jak pubg
 
a co do plusa to chętnie te Beyond ogram
za miesiąc pewnie Heavy Rain będzie bo był w tym miesiącu na Azje
 
tutaj piraci sie seriale z Netflixa, gdzie Netflix kosztuje 1zl na allegro
co do tej gry to tak sobie to wyglada
niby polska gra, ale szalu nie ma

Ponoć mają niebawem dodać kolejny scenariusz. A jak gra się dobrze sprzeda, to i będzie długo wspierana. Pamiętam jeszcze czasy, kiedy polskie gry uchodziły za totalny syf i nie chciałbym do nich powracać.
 
Od 3 do 5 maja For Honor za free. Mnie się bardzo gierka podoba i gram reglarnie, więc jak najbardziej polecam. Niestety jedną rzecz twórcy koncertowo spierdzielili, ale da się przeżyć.
 
Back
Top