GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jak tam God of War? Grał ktoś?

Ja niestety dopiero od poniedziałku, zapachniało u mnie cebulą i kupiłem za 199 zł :lol: Ogólnie, nigdy jakimś wielkim fanem serii nie byłem, ale po tych wszystkich recenzjach i gameplayach, wsiadłem do pociągu i jadę na łeb, na szyję xD
 
Ja niestety dopiero od poniedziałku, zapachniało u mnie cebulą i kupiłem za 199 zł :lol: Ogólnie, nigdy jakimś wielkim fanem serii nie byłem, ale po tych wszystkich recenzjach i gameplayach, wsiadłem do pociągu i jadę na łeb, na szyję xD

Ja od jedynki grałem ale teraz brak pieniędzy mnie ogranicza. Recenzje ma dobre wiec jak pojawi się pieniądz na pewno kupię. Miłego masakrowania.
 
Zaliczyłem właśnie prolog GoW i nic nie powiem, bo mnie zatkało. Petarda! Stary zły do szpiku kości Kratos.

Pierwsza walka z bosem o ja jebię. Są suplesy, jest parter i RNC. Zapasy w grecko-nordyckim wydaniu.
 
Kierwa, naciski tego typu nawet w wojennych RTSach:
upload_2018-4-22_22-59-21.png


 
ja tam widze luzny komentarz, swoja droga nic mi to nie przeszkadza
Sposób argumentacji.
Nie, że taka jednostka była by super, tu jakiś przykład historyczny, albo z innej gry, ksiązki, filmu.

Tylko "diversification". Czyli argument parytetowy. #apsik #alergia
W razie wątpliwości luknij na profil.
 
Sposób argumentacji.
Nie, że taka jednostka była by super, tu jakiś przykład historyczny, albo z innej gry, ksiązki, filmu.

Tylko "diversification". Czyli argument parytetowy. #apsik #alergia
W razie wątpliwości luknij na profil.
ja tam to popieram, nie podoba mi się, że w grach przemoc jest skierowana wylacznie do męzczyzn
mysle, ze to moze miec jakis wplyw na dyskryminacje mezczyzn w zyciu codziennym
kobieta bije mezczyzne "ale ciota", mezyczna bije kobiete "kara smierci"
rozumiesz o co chodzi
 
Przeczytaj swoja argumentacje i jej (jego?). Miał(a) szansę coś zaproponowac, ale dała (dał?) tylko jeden argument: "diversity". Prymitywniej chyba nie mozna.

Przykład: nowa postać w stylu złodziejki/zabójczyni/zwiadowczyni, na którą wróg mniej zwraca uwagę, albo wabi żołnierzy w zasadzki, albo rozprasza, albo daje testo rage całej swojej grupie, whateva. Można? Można.
Ech, eot.
 
Przygoda z Kratosem rozpoczęta i ŁOOOOO MATKO ciary na plecach i bezustanny ślinotok towarzyszą mi od początku. Graficznie ta gra to jest chyba coś czego moje oczy jeszcze nie widziały. Podniecałem się Uncharted, podobały mi się ładne widoczki w Horizon Zero Dawn, ale GoD to jest coś niebywałego KOSMOS. Dotarłem do momentu o którym wspomniał @Jakub Bijan i zbieram szczękę z podłogi. Do tego Kratos cały obryzgany juchą jak gdyby waśnie wykąpał się w krwi swoich wrogów :antonio: Warto, a nawet trzeba wspomnieć o muzyce i tu już mi brakuje epitetów na określenie epy jaka wydobywa się się z ekranu i głośników*

*gram na słuchawkach, bo moja poczciwa PS4, kupiona zaraz po premierze, przy GoD4 wchodzi na zupełnie nowy poziom odkurzacz-mode i zaczynam obawiać się czy aby ni zacznie się topić xD
 
  • Like
Reactions: JB_
God of War ukończony. Pierdolone arcydzieło. Oprawa audiowizualna, kamera zza bohatera, historia, bestiariusz, sensownie wplecione elementy z RPG - wszystko na najwyższym poziomie. Drobniutkie minusy m.in. za automatyczny focus na danego wroga podczas walki z kilkoma na raz. Ogólnie 9,5/10
Moment, w którym Kratos wraca do domu i wyciąga Ostrza Chaosu :bleed:
 
a to takie cos jak Uncharted? bo dla mnie to slabiutka gierka byla i nie wiem czy God of War warto probowac
 
Nienawidzę Was. Miałem przycebulić i poczekać aż GoW stanieje albo kumpel go kupi, przejdzie i pożyczy. A tak to z każdym postem coraz bardziej czuję jak mi się kasa z portfela wyślizguje...
 
Przygoda z Kratosem rozpoczęta i ŁOOOOO MATKO ciary na plecach i bezustanny ślinotok towarzyszą mi od początku. Graficznie ta gra to jest chyba coś czego moje oczy jeszcze nie widziały. Podniecałem się Uncharted, podobały mi się ładne widoczki w Horizon Zero Dawn, ale GoD to jest coś niebywałego KOSMOS. Dotarłem do momentu o którym wspomniał @Jakub Bijan i zbieram szczękę z podłogi. Do tego Kratos cały obryzgany juchą jak gdyby waśnie wykąpał się w krwi swoich wrogów :antonio: Warto, a nawet trzeba wspomnieć o muzyce i tu już mi brakuje epitetów na określenie epy jaka wydobywa się się z ekranu i głośników*

*gram na słuchawkach, bo moja poczciwa PS4, kupiona zaraz po premierze, przy GoD4 wchodzi na zupełnie nowy poziom odkurzacz-mode i zaczynam obawiać się czy aby ni zacznie się topić xD
God of War ukończony. Pierdolone arcydzieło. Oprawa audiowizualna, kamera zza bohatera, historia, bestiariusz, sensownie wplecione elementy z RPG - wszystko na najwyższym poziomie. Drobniutkie minusy m.in. za automatyczny focus na danego wroga podczas walki z kilkoma na raz. Ogólnie 9,5/10
Moment, w którym Kratos wraca do domu i wyciąga Ostrza Chaosu :bleed:
:jon:
 
Far Cry 5 - historia fajna, kreacja głównych bohaterów na spory plus. Gra świetnie porównuje ludzi wierzących w religie do zombie... jednak poza tym gra jest nudna. Jest powtórką z rozrywki, z powtarzalnym schematem, polegającym na wyzwalaniu dzielnic w podobny sposób (do Mafii 3 daleko, ale jednak). Wspomniałem o głównych bohaterach, a co z drugoplanowymi? Ano guzik - do poziomu poprzedniczek, gdzie każdy napotkany osobnik był ekscentryczny i wyróżniający się, sporo brakuje. Stosunkowo krótka i prosta. Aspekty techniczne gry są jak najbardziej na +. Grę oceniam 6/10.

Podoba mi się kreowanie Johna w sposób, jakby naprawdę był postacią boską, który przeżywa do końca gry. Poza tym, gry-online.pl nagrały ciekawy film, w którym rozważają tezę, czy następna część nie będzie w klimatach post apokaliptycznych... jestem za!


 
świetna informacja dla mnie, nie lubie 3 osobowej kamery w grach gdzie trzeba strzelać bo ten element przeważnie jest skopany przez chujowe ustawienia martwych stref na padzie
na tym bardzo cierpi m.in. GTA w którym bez tego bezczelnego autoaima który sam lockuje sie nie da strzelać bo nie idzie płynnie celować (przez to samo niestety 1 osobowa kamera też jest skopana)
przez tą kamere też nie gram m.in. w Fortnite bo mimo że gra mi się podoba to na tej kamerze grać nie moge
z tych wszystkich 3 osobowych gierek gdzie się strzela to Uncharted jest chyba jedyną grą w której to strzelanie jest perfekcyjne i celuje się prawie jak w FPSie, chociaż sama gra mnie wynudziła i fanem nie jestem to za ten element należy dać propsa bo działa to idealnie - każdy kto projektuje 3 osobowe gry gdzie się strzela powinien się z tego modelu uczyć

no ale ja mase godzin przegrałem w Battiefielda na padzie i osiągam bardzo dobre wyniki (kd około 2.5 w BF1 i około 2.0 w 3 i 4) więc dla mnie to nie problem grać w takie gry na padzie, co więcej nawet kiedyś miałem epizod w BF3 na PC i też grałem na podpiętym padzie bez żadnych asyst i dominowałem nad gościami na myszkach
 
Ukończyłem God of War - 9.5/10

+ grafika
+ muzyka/udźwiękowienie
+ fabuła/misje poboczne
+ tempo gry - nie było chwili bym się mocno nudził
+ walka (dobry balans, wystarczająca głębia)
+ "epickość" scen, postaci, świata - klimat wgniata w fotel

- drobne niedociągnięcia w sterowaniu/pracy kamery
- czytelność mapy/menu (dużo statystyk, ale gdzie liczby np ataków etc? zarządzanie sprzętem jest nieprzemyślane)

GIVE ME MORE!
 
osiągam bardzo dobre wyniki (kd około 2.5 w BF1 i około 2.0 w 3 i 4)
To nie są bardzo dobre wyniki. To zwykłe wyniki, ja nie gram w strzelanki i takie osiągam. Z tego, co widziałem, to bardzo dobre wyniki są w okolicach 10, lub wyżej. Sorry Winnetou.
 
Ukończyłem God of War - 9.5/10

+ grafika
+ muzyka/udźwiękowienie
+ fabuła/misje poboczne
+ tempo gry - nie było chwili bym się mocno nudził
+ walka (dobry balans, wystarczająca głębia)
+ "epickość" scen, postaci, świata - klimat wgniata w fotel

- drobne niedociągnięcia w sterowaniu/pracy kamery
- czytelność mapy/menu (dużo statystyk, ale gdzie liczby np ataków etc? zarządzanie sprzętem jest nieprzemyślane)

GIVE ME MORE!
:jon:
 
To nie są bardzo dobre wyniki. To zwykłe wyniki, ja nie gram w strzelanki i takie osiągam. Z tego, co widziałem, to bardzo dobre wyniki są w okolicach 10, lub wyżej. Sorry Winnetou.
no ciekaw jestem gdzie ;) skoro na PS4 w BF1 top 1 w polsce na piechocie ma kd 3.9 i to jest jedna osoba, za nią jest paru gości w okolicach 3.5-3 i potem już się zaczynają ratio poniżej 3
z normalnych graczy oczywiście, a nie tych którzy zagrają na koncie 100 meczy żeby ich wrzuciło na rankingi jeżdżąc czołgiem czy kampiąc cały czas po czym na tym koncie nie grają bo się boją że im spadną statystyki - a takich gości też jest sporo
i nie mówie tutaj oczywiście o 1 meczu tylko statystykach z całej historii konta grając na 1 od początku
 
Last edited:
Co do C2077 to po prostu mnie ciekawiło uniwersum. Po prostu FPS rzadko kiedy skupia się bardziej na opowieści, detalach świata, niż RPG

@Hang "epickość" w takim znaczeniu to ponglish, choć już pewnie zmiana zastosowania tego słowa jest nie do zatrzymania...
 
świetna informacja dla mnie, nie lubie 3 osobowej kamery w grach gdzie trzeba strzelać bo ten element przeważnie jest skopany przez chujowe ustawienia martwych stref na padzie
na tym bardzo cierpi m.in. GTA w którym bez tego bezczelnego autoaima który sam lockuje sie nie da strzelać bo nie idzie płynnie celować (przez to samo niestety 1 osobowa kamera też jest skopana)
przez tą kamere też nie gram m.in. w Fortnite bo mimo że gra mi się podoba to na tej kamerze grać nie moge
z tych wszystkich 3 osobowych gierek gdzie się strzela to Uncharted jest chyba jedyną grą w której to strzelanie jest perfekcyjne i celuje się prawie jak w FPSie, chociaż sama gra mnie wynudziła i fanem nie jestem to za ten element należy dać propsa bo działa to idealnie - każdy kto projektuje 3 osobowe gry gdzie się strzela powinien się z tego modelu uczyć

no ale ja mase godzin przegrałem w Battiefielda na padzie i osiągam bardzo dobre wyniki (kd około 2.5 w BF1 i około 2.0 w 3 i 4) więc dla mnie to nie problem grać w takie gry na padzie, co więcej nawet kiedyś miałem epizod w BF3 na PC i też grałem na podpiętym padzie bez żadnych asyst i dominowałem nad gościami na myszkach

To jakiś "dziwny" jesteś, bo wszystkie najlepsze strzelanki z trzeciej osoby wyszły własnie na konsole. Gears of War, Lost Planet, Army of Two, Earth Defence Forces, Hunted itd.
 
Back
Top