GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja od piątku gram w God of War i powiem że gra naprawdę kozak , pierwsze uruchomienie w piątek 18:20 do 00:30 wczoraj od 17 do 24:00 po prostu nie idzie się oderwać od pada , na pierwsze przejście ustawiłem 3 z 4 poziomów trudności bo świeżakiem w świecie Kratosa nie jestem i nie powiem bo niektóre walki kilka razy trzeba powtarzać ale cieszy każda minuta , po prostu tą grą można się delektować bez końca , czysta frajda !!!

e56bb91a53609cc9.gif
 
Ja od piątku gram w God of War i powiem że gra naprawdę kozak , pierwsze uruchomienie w piątek 18:20 do 00:30 wczoraj od 17 do 24:00 po prostu nie idzie się oderwać od pada , na pierwsze przejście ustawiłem 3 z 4 poziomów trudności bo świeżakiem w świecie Kratosa nie jestem i nie powiem bo niektóre walki kilka razy trzeba powtarzać ale cieszy każda minuta , po prostu tą grą można się delektować bez końca , czysta frajda !!!

e56bb91a53609cc9.gif
Najlepsze gierki to takie, kiedy odpalasz o 18, patrzysz na zegarek po pół godziny i jest północ:fjedzia:
 
Ja pierdziele, jeszcze GoW nie skończyłem, Detroit na dniach, a tu mnie reckami nowych Pillarsów zasypują. Przecież jeszcze jakoś trzeba żyć. Myślałem, że do premiery RDR 2 będę miał względny spokój ... a przecież Divinity Original Sin II też na horyzoncie ... jeszcze tylko wspomnę
RPG bez granic
To zresztą coś, co łatwo powiedzieć o każdym elemencie Pillars of Eternity 2: Deadfire. To gra prawdziwie olbrzymia – nie tylko wielkością świata i długością rozgrywki (ponad 100 godzin to rozsądne minimum jeżeli mówimy o czymkolwiek poza szybką przebieżką po głównym zadaniu), ale przede wszystkim możliwościami i alternatywami, jakie stawia przed graczem. Wybory nie dotyczą tu tylko charakteru bohatera, doboru strony w mniejszych czy większych konfliktach. Dotyczą wszystkiego – rzeczy tak małych jak dalsze losy spotkanego na ulicy zwierzaka i tak dużych, jak samo to, w jaką grę właściwie chcemy grać.
 
Doradźcie mi. Co wybrać? Kingdom Come Deliverace vs Pillars of Eternity? Co lepsze? Wiem, że są różnice w wielu kwestiach, ale jako fan Wiedźmina i Baldur`s Gate nie mogę się zdecydować. Kingdom przemawia do mnie tym, że trzeba się trochę nachodzić i potrzeba czasu żeby się rozwijać, nie jest podane na tacy wszystko i jest w miarę realistyczne. Pillars przemawia tym czym Baldur czyli decyzjami, walką, i dłuuuugą fabułą. Wiem, że wychodzi Pillars 2 ale chciałem przejść pierwszą część. Poza tym gram na ps4 więc jeszcze nie ma gry na konsolę. Tyle gier, tak mało funduszy na nie a ja jeszcze nie mogę się zdecydować...
 
Doradźcie mi. Co wybrać? Kingdom Come Deliverace vs Pillars of Eternity? Co lepsze? Wiem, że są różnice w wielu kwestiach, ale jako fan Wiedźmina i Baldur`s Gate nie mogę się zdecydować. Kingdom przemawia do mnie tym, że trzeba się trochę nachodzić i potrzeba czasu żeby się rozwijać, nie jest podane na tacy wszystko i jest w miarę realistyczne. Pillars przemawia tym czym Baldur czyli decyzjami, walką, i dłuuuugą fabułą. Wiem, że wychodzi Pillars 2 ale chciałem przejść pierwszą część. Poza tym gram na ps4 więc jeszcze nie ma gry na konsolę. Tyle gier, tak mało funduszy na nie a ja jeszcze nie mogę się zdecydować...

Divinity Original Sin.
 
Jedno jest pewne. W dzisiejszych czasach robią zdecydowanie za dużo gier. Ile ja już gier skreśliłem ze swojej listy bo wiem, że nie znajdę na nie czasu, a co chwile dochodzą nowe.
 
Widocznie lubię grać w kiepskie gry bo moja lista jest długa (i stracona podczas formatu :sad:) i cały czas się wydłuża.
trzeba rozroznic wybitne tytuly od dobych gierek
podaj mi jeden tytul z 2018 i 2017, ktory zaliczasz do wybitnego
 
trzeba rozroznic wybitne tytuly od dobych gierek
podaj mi jeden tytul z 2018 i 2017, ktory zaliczasz do wybitnego
W 2018 jeszcze mamy czas i np w ten tytuł jeszcze nie grałem, ale zapewne God of War. Z 2017 Divinity: Original Sin II
Zresztą dla mnie gra nie musi być wybitna, nie musi być arcydziełem, ani być popularna, czy w ogóle lubiana. Wystarczy, że sprawia mi przyjemność.
 
trzeba rozroznic wybitne tytuly od dobych gierek
podaj mi jeden tytul z 2018 i 2017, ktory zaliczasz do wybitnego

GOD OF WAR.
Dla mnie ta gra jest wybitna. Pod względem czerpania przyjemności płynącej z rozgrywki, to zdecydowanie ścisły top gier w jakie grałem.
 
GOD OF WAR.
Dla mnie ta gra jest wybitna. Pod względem czerpania przyjemności płynącej z rozgrywki, to zdecydowanie ścisły top gier w jakie grałem.
czekam az stanieje troche i wtedy pykne
ale o ile w TLOU klimat robila fabula to nie jestem pewien czy mnie ten klimat god of war wciagnie
 
czekam az stanieje troche i wtedy pykne
ale o ile w TLOU klimat robila fabula to nie jestem pewien czy mnie ten klimat god of war wciagnie

Z gustami się nie dyskutuje. Gdyby wszyscy mięli takie same, to np. większość dziewczyn byłby nieobstawiona.:lol:
GOW to dla mnie doskonały mariaż świetnej grafiki z (może mało innowacyjnym, ale bardzo przyjemnym) gameplay'em, podlany wciągajacą fabułą. Jeśli zaś idzie o fabułę, jeśli Cię nie wciągnie, to na pewno nie zniechęci. Ja, jako wieloletni fan przygód Thorgala, muszę przyznać, że na warstwę fabularną nie mogę narzekać.
Poza tym najniższa ocena gry (wydana przez jakiegoś malkontenta) to 88%, więc jeśli Ci nie przypasuje, będzie to oznaczać, że jesteś naprawdę wyjątkowy.
Neo-stops-bullets-gif.gif
 
Z gustami się nie dyskutuje. Gdyby wszyscy mięli takie same, to np. większość dziewczyn byłby nieobstawiona.:lol:
GOW to dla mnie doskonały mariaż grafiki z (może mało innowacyjnym, ale bardzo przyjemnym) gameplay'em, podlany wciągajacą fabułą. Jeśli zaś idzie o fabułę, jeśli cię nie wciągnie, to na pewno nie zniechęci. Ja, jako wieloletni fan przygód Thorgala, muszę przyznać, że na warstwę fabularną nie mogę narzekać.
Poza tym najniższa ocena gry (wydana przez jakiegoś malkontenta) to 88%, więc jeśli Ci nie przypasuje, będzie to oznaczać, że jesteś naprawdę wyjątkowy.
Neo-stops-bullets-gif.gif
ja teraz kupilem bloodborne, shadow of the colossus i worms +psplus na rok
oby teraz dobre gierki byly w psplus, bo ostatnio same hity i mnie skusili na tego psplusa
 
ja teraz kupilem bloodborne, shadow of the colossus i worms +psplus na rok
oby teraz dobre gierki byly w psplus, bo ostatnio same hity i mnie skusili na tego psplusa

Bloodborne i Shadow of the collosus to też miazga. To właśnie dzięki takim perełkom Xbox, mimo teoretycznie lepszych gratów, dostaje łupnia od Sony.
 
Bloodborne i Worms Battlegrounds były nie tak dawno za free w ps plus, ja na razie mam spokój z abonentem do grudnia , w ubiegłym roku załapałem się na promocję 15 miechów w cenie 12 i nie powiem bo parę ciekawych gierek w bibliotece jest od tamtej pory , jeszcze żeby był czas na ogranie tych wszystkich tytułów, jak płytka z zakupionym Horizonem leży na półce od stycznia i nie była ani razu w napędzie PS4 :lol:
 
Bloodborne i Worms Battlegrounds były nie tak dawno za free w ps plus, ja na razie mam spokój z abonentem do grudnia , w ubiegłym roku załapałem się na promocję 15 miechów w cenie 12 i nie powiem bo parę ciekawych gierek w bibliotece jest od tamtej pory , jeszcze żeby był czas na ogranie tych wszystkich tytułów, jak płytka z zakupionym Horizonem leży na półce od stycznia i nie była ani razu w napędzie PS4 :lol:
dlatego wlasnie kupilem tego psplusa, moze znowu cos dobrego bedzie to warto sprobowac
 
Ja mam takie promo, że raz wykupiłem ps+ na 3 miechy, a po terminie mój abonament pozostał aktywny. I tak już mam ponad pół roku. :lol:
Od razu dodam, że konsolę i cały ekwipunek mam ze sklepu, bez żadnej ingerencji osób trzecich.
 
Ja mam takie promo, że raz wykupiłem ps+ na 3 miechy, a po terminie mój abonament pozostał aktywny. I tak już mam ponad pół roku. :lol:
Od razu dodam, że konsolę i cały ekwipunek mam ze sklepu, bez żadnej ingerencji osób trzecich.

A może nie wyłączyłeś automatycznego odnawiania abonamentu mordo i ci automatycznie pobiera hajs z karty :lol: ???
 
Back
Top