GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

A może nie wyłączyłeś automatycznego odnawiania abonamentu mordo i ci automatycznie pobiera hajs z karty :lol: ???
Nic mi o tym nie wiadomo, choć i tak miałem zamiar korzystać z ich usług. :deniro:
Dodam jeszsze, że kolega ma podobnie, z tym że on nie może ściągać darmowych gier. Tylko usługi sieciowe.
 
Nic mi o tym nie wiadomo, choć i tak miałem zamiar korzystać z ich usług. :deniro:
Dodam jeszsze, że kolega ma podobnie, z tym że on nie może ściągać darmowych gier. Tylko usługi sieciowe.

Z tego co kojarzę to po wykupieniu członkostwa w ps plus automatycznie masz ustawione odnawianie członkostwa , wchodzisz na ps plus : zarządzaj członkostwem :subskrypcja i wł lub wył automatyczne odnawianie , minuta i gotowe u mnie pokazuje że mam do 20.11.2018r.
 
Nic mi o tym nie wiadomo, choć i tak miałem zamiar korzystać z ich usług. :deniro:
Dodam jeszsze, że kolega ma podobnie, z tym że on nie może ściągać darmowych gier. Tylko usługi sieciowe.
Miałem dokładnie to samo, co twój kolega, ale w końcu przestało działać.
Teraz kupuję konta z ps+ na 14 dni za 1zł i fakt gry z ps+ po miesiącu u mnie nie będą działać, ale ostatnia jaka mnie interesowała to Life is Strange, a na tą grę wystarczy tydzień żeby wbić platyne.
 
Miałem dokładnie to samo, co twój kolega, ale w końcu przestało działać.
Teraz kupuję konta z ps+ na 14 dni za 1zł i fakt gry z ps+ po miesiącu u mnie nie będą działać, ale ostatnia jaka mnie interesowała to Life is Strange, a na tą grę wystarczy tydzień żeby wbić platyne.
I co, mając kupione konto 14-dniowe możesz grać online na swoim głównym?
 
Nie wiem czy wiecie ale w ps4 warto raz na jakiś czas zrobić sobie odbudowanie bazy danych systemu, zajmuje z 3 min ale konsola chodzi płynniej :wink:

Poniższy poradnik odpowie na pytanie kiedy, po co i jak zrobić odbudowę bazy danych w PlayStation 4.

Kiedy
Zaleca się aby odbudowywać bazę za każdym razem kiedy zainstalowana zostanie aktualizacja systemu, aplikacja (gra), aktualizacja aplikacji oraz średnio raz w tygodniu.

Po co
Odbudowa bazy danych poprawia szybkość startu konsoli, szybkość ładowania w grach, szybkość wczytywania tekstur.
Odbudowa bazy danych nie wpływa na problemy dotyczące sieci.

Jak
1. Wyłącz całkowicie konsolę. Nie zostawiaj jej w trybie czuwania. Odczekaj około 15 sekund by dysk całkowicie się zatrzymał.
2. Włącz Tryb Bezpieczny (Safe Mode) poprzez przytrzymanie przycisku włączania aż usłyszysz drugie piknięcie (około 7sekund).
3. Podłącz pada do konsoli za pomocą kabla USB oraz wciśnij przycisk PS.
4. Wybierz pozycję Odbudowa Bazy Danych.

System rozpocznie proces odbudowywania bazy danych. Nie wyłączaj konsoli, nie odłączaj jej od prądu – może to spowodować uszkodzenie danych na dysku. Całość może zająć od 30 sekund wzwyż w zależności od ilości danych na dysku.

Odbudowując bazę danych nie stracisz żadnych danych z dysku.
 
I co, mając kupione konto 14-dniowe możesz grać online na swoim głównym?
Tak. Aktywujesz swoje ps4 jako podstawowe do tego konta (czy jak to tam się nazywa) z ps+ na 14 dni i przez 14 dni grasz normalnie online. Po 14 dniach usuwasz konto z konsoli i kupujesz nowe. Robię tak grubo od ponad roku (może nawet dwóch) i żadnych problemów jeszcze nie miałem.
Gry z ps+ też działają, tylko trzeba je oczywiście pobierać przez konto z ps+ i niestety mamy do nich dostęp tylko przez miesiąc.
 
Panowie ratujcie.Pozwole sobie chamsko skopiować post z forum Playstation:

"
Po właczeniu PS4 pojawia się Tryb bezpieczny i komunikat: "Sprawdzanie stanu pamięci masowej systemu...
Nie wyłączaj PS4
Po ukończeniu sprawdzeniu nastąpi automatycznie ponowne uruchomienie PS4."
Następnie ładuje sie pasek pod spodem do 100% i pokazuje się kolejny komunikat:
"nie można uruchomić PS4
Podłącz DUALSHOCK 4 przy użyciu przewodu USB, a następnie naciśnij przycisk PS."
Postępuje zgodnie z instrukcją i ukazuje sie następujące napisy:
"Podłącz urządzenie pamięci masowej USB, które zawiera plik aktualizacji dla wersji 2.03 lub nowszej w celu ponownej istalacji. Możesz pobrac plik aktualizacji do ponownej instalacji z playstation.com
Po wybraniu opcji anuluj PS4 Wyłącza się a gdy wybiorę opcje ok: " Urządznie pamięci masowej USB nie jest podłączone(CE-30784-2)" i PS4 wyłącza się. Gdy włączam ponownie wracam do punk wyjścia"

Dodam, że w moimim przypadku uruchomiłęm jeszcze konsole w trybie awaryjnym i tam wybrałem opcję akutalizacji z sieci, która przebiega bezproblemowo. Tyle, że instalacji konsola automatycznie robi restart i wszystko zaczyna się od nowa.

Wyczytałem, że może to być problem z dyskiem, ale konsolę mam dopiero od czterech miesięcy. Jak mam co kilka miesięcy tracić dane, to wypierdole to gówno przez okno, bo to chyba jakiś jebany żart.
 
Zrobiłem inicjacje systemu. Działa, ale wszystkie dane
zostały utracone.

Chyba przerzuce się na X'a.
Współczuję. W takich sytuacjach przydaje się ps+ i zapisy gry w chmurze.
Ja na szczęście nigdy nie miałem problemów z żadną konsolą od sony, a korzystam od pierwszego PS'a.
Coś oprócz samych gier i zapisów trzymałeś na konsoli?
 
Współczuję. W takich sytuacjach przydaje się ps+ i zapisy gry w chmurze.
Ja na szczęście nigdy nie miałem problemów z żadną konsolą od sony, a korzystam od pierwszego PS'a.
Coś oprócz samych gier i zapisów trzymałeś na konsoli?

Na szczęście nie. Co nie zmnienia faktu, że nie widzi mi się, abym miał się bawić w ponowne instalowanie tytułów. Że o usuniętych sejwach nie wspomnę, bo nie dawno zakupiłem najnowszego MGS'a i nie chce mi się wszystkiego od nowa zaczynać.

Ja również przerabiałem wszystkie konsole Sony(poza PS3) i w PSOne jedyne co się psuło to laser. Natomiast w tym wypadku nagle - według Sony - zaczęły się przypadkiem ludziom psuć dyski i nie jest to napewno wina tej akutalizacji.
 
za pare dni to H1Z1 na ps4 wjeżdża, nawet fajnie to chodzi z tego co widziałem (trzyma stałe 60 klatek podobno nawet) dużo lepiej niż pubg na xboxie, bo tam to jest jakiś dramat z optymalizacją
 
Doradźcie mi. Co wybrać? Kingdom Come Deliverace vs Pillars of Eternity? Co lepsze? Wiem, że są różnice w wielu kwestiach, ale jako fan Wiedźmina i Baldur`s Gate nie mogę się zdecydować. Kingdom przemawia do mnie tym, że trzeba się trochę nachodzić i potrzeba czasu żeby się rozwijać, nie jest podane na tacy wszystko i jest w miarę realistyczne. Pillars przemawia tym czym Baldur czyli decyzjami, walką, i dłuuuugą fabułą. Wiem, że wychodzi Pillars 2 ale chciałem przejść pierwszą część. Poza tym gram na ps4 więc jeszcze nie ma gry na konsolę. Tyle gier, tak mało funduszy na nie a ja jeszcze nie mogę się zdecydować...
Pillars of Eternity I
 
Dodam, że w moimim przypadku uruchomiłęm jeszcze konsole w trybie awaryjnym i tam wybrałem opcję akutalizacji z sieci, która przebiega bezproblemowo. Tyle, że instalacji konsola automatycznie robi restart i wszystko zaczyna się od nowa.

Wyczytałem, że może to być problem z dyskiem, ale konsolę mam dopiero od czterech miesięcy. Jak mam co kilka miesięcy tracić dane, to wypierdole to gówno przez okno, bo to chyba jakiś jebany żart.

Zrobiłem inicjacje systemu. Działa, ale wszystkie dane
zostały utracone.

Chyba przerzuce się na X'a.

Ja również przerabiałem wszystkie konsole Sony(poza PS3) i w PSOne jedyne co się psuło to laser. Natomiast w tym wypadku nagle - według Sony - zaczęły się przypadkiem ludziom psuć dyski i nie jest to napewno wina tej akutalizacji.

Ja jestem pewien, że to ta AKUTALIZACJA jest wszystkiemu winna:pjelen:
 
Dobra, ktoś mi powie jak zdobyć te karty z drużyny sezonu w Fifa 18? Bo właśnie przypomniałem sobie, dlaczego nie grałem 3 miesiące chyba gdzieś w tego FUT'a. Jak mam grać z ludźmi, którzy mają pakę z ludźmi z drużyny sezonu (kiedyś miesiąca/tygodnia) i taki Silva 95 w środku pomocy, Kane 95 w napadzie, na skrzydle Mane i jeszcze obrońcy z tych drużyn tygodnia.
Trzeba kupić jakieś miliard paczek, czy jak? Bo mi nigdy z nich nic dobrego nie spada, a łącznie przez 7 sezonów zarobiłem może z 200k coinsów grając mecze. A wyzwania budowania składu są przejebane, tam też trzeba wpompować miliony, aby je ukończyć.
 
za pare dni to H1Z1 na ps4 wjeżdża, nawet fajnie to chodzi z tego co widziałem (trzyma stałe 60 klatek podobno nawet) dużo lepiej niż pubg na xboxie, bo tam to jest jakiś dramat z optymalizacją
mogliby zombie dodac
 
Dragon's Dogma: Dark Arisen - kto grał?
Mam pytanie jak to jest z tą dodatkową zawartością. Zacząłem grę od razu w hard mode i pogadałem z typiarą na pomoście co mnie zabrała chyba właśnie w lokację dodatkową. Mam 8lvl i nie wiem czy od razu stamtąd uciekać i na którym poziomie wrócić? I czy po ukończeniu wątku fabularnego mogę jeszcze grać i dokończyć swoje sprawy, czy wtedy pozostaje tylko NG+ ?
 
Dragon's Dogma: Dark Arisen - kto grał?
Mam pytanie jak to jest z tą dodatkową zawartością. Zacząłem grę od razu w hard mode i pogadałem z typiarą na pomoście co mnie zabrała chyba właśnie w lokację dodatkową. Mam 8lvl i nie wiem czy od razu stamtąd uciekać i na którym poziomie wrócić? I czy po ukończeniu wątku fabularnego mogę jeszcze grać i dokończyć swoje sprawy, czy wtedy pozostaje tylko NG+ ?
ja powiem tylko, ze gra majstersztyk i wolam chmure @Cloud
 
Dragon's Dogma: Dark Arisen - kto grał?
Mam pytanie jak to jest z tą dodatkową zawartością. Zacząłem grę od razu w hard mode i pogadałem z typiarą na pomoście co mnie zabrała chyba właśnie w lokację dodatkową. Mam 8lvl i nie wiem czy od razu stamtąd uciekać i na którym poziomie wrócić? I czy po ukończeniu wątku fabularnego mogę jeszcze grać i dokończyć swoje sprawy, czy wtedy pozostaje tylko NG+ ?

Ło kurła Panie, z 8 levelem to Ty tam nawet nie masz co szukać. Zajebie Cię pierwszy lepszy wilk. Wróć tam na 15-20 a nawet 30 levelu. Dodatek to jest jebana esencja tej gry. Podstawki wcale by mogło nie być, tylko zasrane bieganie w kółko, ale dodatek? Z ręką na sercu nie grałem nigdy w lepszego cRPG'a niż w dodatek Dark Arisen. System labiryntów w tym dodatku jest tak wspaniały, że każdy jest trudniejszy od poprzedniego, ale też każdy daje jeszcze większą dawkę adrenaliny i satysfakcji. Mocne zaklęte przedmioty, zabójczy mini-bossowie dosłownie WSZĘDZIE rozsiani po lochach. Farmienie jest czystą przyjemnością. Jak już wejdziesz na wyspę to nie ma po co wracać na kontynent, no chyba, że chcesz skończyć grę. Ogólnie po zakończeniu gry możesz grać dalej, po prostu świat się 'nieco' zmienia. Jednak z całego serca polecam dodatek Dark Arisen. Dragons Dogma to takie 6/10, może max 7/10. Dark Arisen to czyste 10/10, tyle samo daję God of War najnowszemu (ale tylko dzięki walkom z Valkyriami - bez nich dałbym 9/10). Jaką grasz klasą? Ja polecam maga. Kurwa człowieku, nigdy w życiu nie widziałem takiego rozpierdolu czarami. Mag potrafi wezwać jebane meteoryty z nieba, a podrasowane tornado każdego bossa ogłuszy, mniejszych wywala w powietrze na 200 metrów do góry. Czary są niesamowicie potężne. Wojownik jest spoko (Fighterem nie grałem), ale moc czuć przy magii o wiele lepiej.
 
Back
Top