GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Główny boss w Dark Souls 3 zabity! :KotKapitalista:
Całość zajęła mi 44 godziny, ale został mi jeszcze jeden opcjonalny, którego również niedługo mam zamiar ubić.
A potem NG+ :D
Gratki:OK: Gra krótsza od poprzedniczek, czy po prostu nabrałeś już wprawy i szło szybciej?

Damn, ja chyba od grudnia nie wróciłem do Bloodborne'a... A tu jeszcze 2 części Soulsów do ogarnięcia.
 
ja wlasnie przeszedlem to
20151028_005150_thumb.png

i zabieram sie teraz za rozpierdalatorow w cave of trials
 
Gratki:OK: Gra krótsza od poprzedniczek, czy po prostu nabrałeś już wprawy i szło szybciej?

Damn, ja chyba od grudnia nie wróciłem do Bloodborne'a... A tu jeszcze 2 części Soulsów do ogarnięcia.
Ja to nawet jeszcze nie odpaliłem Bloodborne, a kupiłem kiedyś tam w promocji na PS Store wersje GOTY. Czasu nie mam, a wiem że jakbym odpalił to by mnie MEGA ciągnęło. Ogólnie po przejściu podstawki Wiedźmina 3 miałem przerwę, potem tylko pierwsze DLC i od tamtej pory nie mam czasu ogarnąć żadnej gry :sad: Czasami jak mam chwilę to odpalę UFC.
 
Gratki:OK: Gra krótsza od poprzedniczek, czy po prostu nabrałeś już wprawy i szło szybciej?

Damn, ja chyba od grudnia nie wróciłem do Bloodborne'a... A tu jeszcze 2 części Soulsów do ogarnięcia.
Grałem w poprzednie części, także nie było takiego szoku jak choćby w jedynce :D
Trójka jest też bardziej przystępna, nie miałem np problemów z tym, żebym odczuwał zbyt małą ilość estusów (grałem wojem, więc wszystkie estusy miałem ustawione na przywracanie zdrowia).
 
Zakończyła się Liga 4FUN Gamesters.Eu. Finalnie z drużyną zajęliśmy piąte miejsce,czyli zrealizowaliśmy nasz plan:) Do ostatniej kolejki zajmowaliśmy ostatnie miejsce na pudle,ale ostatni mecz graliśmy z mistrzami i polegliśmy :) Tak czy inaczej, na pudło wskoczyła ekipa która poległa z nami :) Teraz czekamy z rozgrywkami chyba już do nowego BFa :)

A poniżej mój nowy HL :) Jak się podoba?

 
Zakończyła się Liga 4FUN Gamesters.Eu. Finalnie z drużyną zajęliśmy piąte miejsce,czyli zrealizowaliśmy nasz plan:) Do ostatniej kolejki zajmowaliśmy ostatnie miejsce na pudle,ale ostatni mecz graliśmy z mistrzami i polegliśmy :) Tak czy inaczej, na pudło wskoczyła ekipa która poległa z nami :) Teraz czekamy z rozgrywkami chyba już do nowego BFa :)

A poniżej mój nowy HL :) Jak się podoba?


Uwielbiam takie akcje z RPG jak ta na samym początku filmiku gdzie zdejmuje się helikopter na raz , tym bardziej jak ktoś gra na konsoli .
 
NiOh podobno zapowiada się na trudniejsze od Soulsów. Chętnie obczaję demo jak znajdę trochę czasu wolnego.
 
Pany, jak się bronić po wyłapaniu luja w ufc undisputed 3? W stojce daje blok i przetrzyma, a na glebie? Daje blok to raz przerywa raz nie. Bez bloku tak samo. Robię uniki jest git, ale wystarczy ze raz trafi na rękawice i już przerywa. Próbuje zmieniać pozycje gałka ale nic to nie daje.
 
Pany, jak się bronić po wyłapaniu luja w ufc undisputed 3? W stojce daje blok i przetrzyma, a na glebie? Daje blok to raz przerywa raz nie. Bez bloku tak samo. Robię uniki jest git, ale wystarczy ze raz trafi na rękawice i już przerywa. Próbuje zmieniać pozycje gałka ale nic to nie daje.
Na glebie to naciśnij prawy analog jak leci luj wtedy go złapiesz i przyciągniesz do siebie, to Cię uratuję
 
:fingers:Dzięki! Zajebiście. Teraz będę nie do zdarcia. Jak będziesz potrzebowal jakieś linki to pisz do mnie śmiało.
 
Jednak jeszcze nie jestem nieśmiertelny. Wiesz może jak wyjść z żółwia, gdy jestem zamroczony? :)
Uuu to już jest grubszy szpadel :) chyba wtedy pozostaje tylko kręcenie analogiem lub trzymanie gardy i liczenie na to że sędzia nie przerwie
 
Uuu to już jest grubszy szpadel :) chyba wtedy pozostaje tylko kręcenie analogiem lub trzymanie gardy i liczenie na to że sędzia nie przerwie
No właśnie tak próbuje, ale raz wchodzi raz nie :) Jeszcze jedno pytanie :) Jak wybronic obalenie gdy gościu już mnie trzyma za kopyta? Przed obaleniem daje gale do tytułu i wybroni, ale jak jest już w nogach to nie chce odrzucić. Jeszcze raz dzięki za te rade z bronieniem luja. Wczoraj na 10 pojedynków przegrywalem 8, bo wylapalem gdzieś w końcówce i nie umiałem wybronic, a dzisiaj na 10 wygrywam 8 :)
 
No właśnie tak próbuje, ale raz wchodzi raz nie :) Jeszcze jedno pytanie :) Jak wybronic obalenie gdy gościu już mnie trzyma za kopyta? Przed obaleniem daje gale do tytułu i wybroni, ale jak jest już w nogach to nie chce odrzucić. Jeszcze raz dzięki za te rade z bronieniem luja. Wczoraj na 10 pojedynków przegrywalem 8, bo wylapalem gdzieś w końcówce i nie umiałem wybronic, a dzisiaj na 10 wygrywam 8 :)
To dajesz tą gałkę do tyłu też, a potem kręcisz nią 360 stopni cały czas jak próbuje Cię obalić tak jak byś chciał zawodnikiem sprawla zrobić
 
Ale krece zawsze w prawo, czy zależnie od której strony atakuje?
Nom tak mi się wydaję, że jak przeciwnik jest po prawej stronie a Ty po lewej to wtedy w lewo gałka i kręcisz w przeciwnie jak idą wskazówki zegarka. A jak jesteś po prawej to wtedy w prawo i kręcisz tak jak idą wskazówki. Ja tak zawsze robiłem
 
Korzystając z chwili wolnego czasu odpaliłem Ryse: Son of Rome - plus za grafikę i realia w którym został osadzony, bo to ciekawy, ale i niestety mało wykorzystywany okres.

Gra właściwie znudziła mi się już po dwóch misjach. Ciągle to samo, żadnych urozmaiceń, fabuła taka sobie. Dokończyłem z musu.
 
Może i się nie kręci w czytniku, ale z racji, że jarają mnie gry typu symulatory to takim "must have" stał się TrackIR. Niestety jego koszta przewyższają moje inwestycje w ten temat, więc poczytałem i znalazłem alternatywy:
a) telefony z żyroskopem

b) słuchawki lub czapka + kilka diód led


Genialne!
 
Może i się nie kręci w czytniku, ale z racji, że jarają mnie gry typu symulatory to takim "must have" stał się TrackIR. Niestety jego koszta przewyższają moje inwestycje w ten temat, więc poczytałem i znalazłem alternatywy:
a) telefony z żyroskopem

b) słuchawki lub czapka + kilka diód led


Genialne!

Fajne to by moze było przy 100 calowym ekranie :)
 
Podobno protagonista Watch_Dogs 2.

Zniewieściały, murzyn i do tego hipster. Wspaniale. :mamed:

3057220-chin6mvuoaaui4u.jpg
 
Fajne to by moze było przy 100 calowym ekranie :)
Mam monitor 21" i powiem, że tak do 24" jeszcze bym zniósł gry, a powyżej to już kiepsko. Grałem na konsoli na 32" TV i było znośnie, ale odpaliłem też FSX z PC na tym TV i nie wyglądało to ciekawie mimo, iż mam kilka dodatków usprawniających grafikę do niego. Po prostu za duży ekran. Podobnie z ETS 2 do którego także próbowałem używać właśnie tel. z żyroskopem. Także 100" dla takich gier jak symulatory to zdecydowanie za dużo ;)
 
Pisałem odnośnie tego systemu sterowania który przedstawiles. Dziwnie to wygląda na takim małym ekraniku, jak gosc obraca glowa i wychodzi poza ekran. Przy dużym monitorze wszystko działo by sie w obrębie ekranu. Nie wiem takie wrazenie odniosłem, nie używałem nigdy czegoś takiego.
 
Pisałem odnośnie tego systemu sterowania który przedstawiles. Dziwnie to wygląda na takim małym ekraniku, jak gosc obraca glowa i wychodzi poza ekran. Przy dużym monitorze wszystko działo by sie w obrębie ekranu. Nie wiem takie wrazenie odniosłem, nie używałem nigdy czegoś takiego.
Niestety te kąty widzenia i to ruszanie głową tak jakby wychodząc poza monitor i błądząc oczami to minus tego systemu nawet w najdroższej wersji. Rozwiązaniem nie są jednak wielkie ekrany, a po prostu ich kilka obok siebie jak np. tu(choć też nie jest idealnie):
,
czy dla FSX:


W tej tańszej opcji jest gorzej, ale da się połapać. Oczywiście akrobacji i obrócenia głową dla Extra 330LX nie zrobisz, ale dla zwykłej przyjemności lotu jest ok. Podobnie w ETS 2, gdzie głównie przydaje się to przy wyprzedzaniu, czy też zakrętach.
 
Niepokoją mnie plotki o nowych konsolach. Czy w takim razie rozsądnym będzie kupienie tej z obecnej generacji?
 
Niepokoją mnie plotki o nowych konsolach. Czy w takim razie rozsądnym będzie kupienie tej z obecnej generacji?
Jest lepszy sposób. Wyjedź do Norwegii, zrób mniejszą lub większą masakrę. W nagrodę wygrasz pobyt w komfortowym kurorcie. Jeżeli nie dadzą Ci tam najnowszej konsoli to możesz ich o to pozwać - wygraną masz w kieszeni.
 
Jest lepszy sposób. Wyjedź do Norwegii, zrób mniejszą lub większą masakrę. W nagrodę wygrasz pobyt w komfortowym kurorcie. Jeżeli nie dadzą Ci tam najnowszej konsoli to możesz ich o to pozwać - wygraną masz w kieszeni.

Fajnie fajnie, ale nie o kasę mi chodzi, a o przydatność konsoli obecnej generacji po jej nabyciu.
 
Back
Top