GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.



Premiera: 7 Października.
_______________

Wrażenia z rozgrywki od IGN + trochę nowego gameplayu.

 
Last edited:
Mnie też irytują takie praktyki. Teraz jedyne co mnie jeszcze trzyma przy PS4 (czy konsolach ogólnie) to EA UFC i pojedyncze exclusive'y, które ciężko byłoby odpuścić, jak np. gry od Naughty Dog czy Bloodborne.
Ale jakby UFC wyszło na PC (co się nie stanie), to chyba skończyłaby się moja przygoda z konsolami póki co
 
Ja nadal czekam na Gran Turismo 7 i jeśli się nie pojawi na tej generacji konsol, to wbijam cwela Sony.
 
Czy tylko ja trzymam kciuki za sukces Nintendo NX? Przydała by sie dodatkowa konkurencja bo obecni giganci powoli przeginają:
-W abonamentach nic ciekawego.
-Krótsze życie konsol. Niby tylko lepsza wersja ale kto wie czy jeśli nie będzie się sprzedawać lepiej porty na nią niebeda bardziej szlifowane.
-Mało ex-ów a trochę już czasu minęło
-Nadal gry w cyfrowej dystrybucji nijak sie maja do cen w wersji pudełkowej a i tak napisza że to swietna okazja.
-Abonament żeby grać w sieci. Niby Sony zrobiło to dla usprawnienia serwerów a jak jest każdy wie.

Mam nadzieje że E3 zaskoczy nas nowa konsolka z wsparciem innych firm niż Nintendo dodać do tego wsteczna kompatybilność ex-y w postaci Mario, Zeldy, Metroida na początek lub w ciągu 3 pierwszych miesięcy, mniej indyków i silniejszy bądź równy sprzęt dorównujący "nowym " xbox-om,ps-om.

Czy tylko ja mam obojętny stosunek do tego całego VR ktory jest teraz tak szeroko promowany?
 
W obu abonamentach od xo jest całkiem tłusto. Na ps3 przechulałem na gry 5 cyfrową sumę, a tu z 2 abonamentów mam tyle grania że tylko czasu brakuje
 
Poleci ktos jakas gre, najlepiej multiplayer żeby przedłużyc rozrywke. MMO, FPS TPS. Ważne by niemiała dużych wymagań (BF4 niegrywalny).
 
Główny boss w Dark Souls 3 zabity! :KotKapitalista:
Całość zajęła mi 44 godziny, ale został mi jeszcze jeden opcjonalny, którego również niedługo mam zamiar ubić.
A potem NG+ :D
 
Back
Top