GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ukończyłem Spec Ops: The Line...
Pierwszy raz w życiu nie wiem co powiedzieć o grze. Nie umiałbym się zmuśić do napisania recenzji. To prawdopodobnie najlepsza historia osadzona w militarystycznym shooterze, w jaką grałem. Cholernie ciężkie wybory moralne. I jeszcze muzyka.
Gra ma ode mnie 10/10. Jeśli ktoś nie grał, niech koniecznie zagra. Dla tej historii warto.
Widziałem chyba że @DickNiaz grał. Ktoś jeszcze?
Również jedna z lepszych gier w jakie grałem ostatnimi czasy. Bardzo fajna fabuła, ale trochę tak jak @mmag nie ruszało mnie to aż tak. Ot tak z zaciekawieniem śledziłem historię.
 
Z okazji szybkiego przejścia Fallout 4 kupiłem ostatnio Assasins Creed: Syndicate poniżej 100zł (niezawodni łowcygier). W tej serii ciężko wymyślić coś nowego, ale po przeciętnym Unity, widać powrót do pewnego poziomu. Podoba mi się miasto, fajny pomysł z rodzeństwem, do tego statki na Tamizie oraz odpowiednie wyważenie w walutach/ilościach znajdziek, którego brakowało ostatnio... z pierwszych wyłapanych wad to powtarzalne misje, które mogą szybko znużyć.
 
Z okazji szybkiego przejścia Fallout 4 kupiłem ostatnio Assasins Creed: Syndicate poniżej 100zł (niezawodni łowcygier). W tej serii ciężko wymyślić coś nowego, ale po przeciętnym Unity, widać powrót do pewnego poziomu. Podoba mi się miasto, fajny pomysł z rodzeństwem, do tego statki na Tamizie oraz odpowiednie wyważenie w walutach/ilościach znajdziek, którego brakowało ostatnio... z pierwszych wyłapanych wad to powtarzalne misje, które mogą szybko znużyć.
Czy jest sposobność zabicia Marksa?
 
Do czego to doszło, żeby Empik, Kulturomaniak i Media Markt nie miały Obliviona :(
Zamówię sobie przez neta, ale ja chcę napierdalać już, teraz.
 
Dla wielbicieli starych klasyków - w 250-ym numerze CDAction w cenie 14,99 jest m. in. pełna wersja HOMM 3 wraz ze wszystkimi dodatkami, najlepszymi modami (Heroes HD, Wake of Gods oraz Horn of the abyss) oraz dodatkowymi bajerami takimi jak mnóstwo fanowskich map i kampanii. Ja znowu łupię w tą grę jak pojebany m. in. dzięki Horn of the Abyss które oprócz nowego zamku wprowadza m. in. nowe rozmiary map ( w tym Giant które są 3 razy większe od dotychczasowych największych XL-ek). Jak ktoś lubi ten tytuł to jest to pozycja obowiązkowa.
 
@Yagiel or anybody kto gra w Battlefielda - mam pytanko. Chciałbym wrócić sobie do tej i tu się rodzi mój dylemat - 3 czy 4 lepsza? Miałem kupić 4, bo jeszcze nie grałem, ale spotkałem się z głosami, że w 3 więcej ludu na serwerach.
 
@Yagiel or anybody kto gra w Battlefielda - mam pytanko. Chciałbym wrócić sobie do tej i tu się rodzi mój dylemat - 3 czy 4 lepsza? Miałem kupić 4, bo jeszcze nie grałem, ale spotkałem się z głosami, że w 3 więcej ludu na serwerach.
stary, moim zdaniem to 4 jest najlepszym battlefieldem, niepodrabialny klimat, do dzisiaj cisne czasami, w hardline pogralem, podobalo mi sie, bo cos innego, ale jak patrze teraz na te cody i inne chujstwa z przyszlosci to mnie kurwica trafia. medal of honor frontline rzadzi
 
@Yagiel or anybody kto gra w Battlefielda - mam pytanko. Chciałbym wrócić sobie do tej i tu się rodzi mój dylemat - 3 czy 4 lepsza? Miałem kupić 4, bo jeszcze nie grałem, ale spotkałem się z głosami, że w 3 więcej ludu na serwerach.

4 jest bardzo spoko tylko miej na uwadze to, ze granie na publicznych serwerach to jednak jak gra z ulomnymi dziecmi, gdzie kazdy leci do przodu i ginie po chwili. Niestety to jest gra, ktorej smaczki mozna poznac tylko w zgranej druzynie.
 
Ukończyłem Spec Ops: The Line...
Pierwszy raz w życiu nie wiem co powiedzieć o grze. Nie umiałbym się zmuśić do napisania recenzji. To prawdopodobnie najlepsza historia osadzona w militarystycznym shooterze, w jaką grałem. Cholernie ciężkie wybory moralne. I jeszcze muzyka.
Gra ma ode mnie 10/10. Jeśli ktoś nie grał, niech koniecznie zagra. Dla tej historii warto.
Widziałem chyba że @DickNiaz grał. Ktoś jeszcze?

Pisałem tutaj o tym. Jedna z moich ulubionych.

Od ponad miesiąca przechodzę sobie trzecie Far Cry. Gameplay całkiem spoko, natomiast fabuła i postacie boleśnie żenujące, a na dodatek na koniec ta gra próbuje właśnie małpować The Line w stylu MTV :D
 
Do czego to doszło, żeby Empik, Kulturomaniak i Media Markt nie miały Obliviona :(
Zamówię sobie przez neta, ale ja chcę napierdalać już, teraz.

Jakby co, to wersję cyfrową można z dodatkami za jakieś 10 - 15 złotych często wyrwać.
 
Kupiłem dodatek do Bloodborne.
Jeśli zaczęliście tryb NG+ swoją postacią, to w dodatku też będziecie w tym trybie. Nie ma przebacz, poziom trudności jest wyższy niż w podstawce (na początku od razu walczymy z łowcami, którzy tutaj w przeciwieństwie do podstawki się odradzają).
 
tomb raider essentials to trudna gra czy po prostu przez to , że jestem pod wpływem alkoholu ciężej się trafia z tego łuku?
 
Ogólnie jak ktoś lubi wojenne gry taktyczne , z pojazdami , ogromnymi mapami , wieloma frakcjami , a nie dysponuje zbyt dobrym sprzętem to polecam Project Reality . Początkowo był to mod do BF2 , ale jego twórcy zrobili z tego niezależną produkcję . Pomimo upływu lat wciąż dostarcza mega frajde , i wciąż gra w to sporo osób . Gra jest całkowicie darmowa wystarczy się zarejestrować i pobrać tutaj http://www.realitymod.com/downloads polecam , nie długo mają dodać polską frakcję!
 
Przeszedłem wlasnie Starcrafta II legacy of the void, a gram w sc od czasu brood war'a - coś sie w moim zyciu skonczyło ;)

co do samej kampanii to taka średnia, terran i zergów o wiele lepsze. Ale sam epilog fajny.
 
Przeszedłem wlasnie Starcrafta II legacy of the void, a gram w sc od czasu brood war'a - coś sie w moim zyciu skonczyło ;)

co do samej kampanii to taka średnia, terran i zergów o wiele lepsze. Ale sam epilog fajny.

Może się doczekamy trójki kiedyś.
 
@Yagiel or anybody kto gra w Battlefielda - mam pytanko. Chciałbym wrócić sobie do tej i tu się rodzi mój dylemat - 3 czy 4 lepsza? Miałem kupić 4, bo jeszcze nie grałem, ale spotkałem się z głosami, że w 3 więcej ludu na serwerach.

Bierz 4:) Po co kupować staroć:) BF4 wcale nie jest gorszy od BF3 - ja po zakupie BF4 o BF3 całkowicie zapomniałem i w sumie nie mam zamiaru do niej wracać. Polskie serwery w BF4 mają się dobrze z tego co wiem - chodzi mi o te na PC, z resztą, na PC jest najprężniejsza liga.

a tak w ogóle, chce ktoś sprzedać Call of duty: Advanced warfare na PS4 ?
 
Back
Top