GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Koniec plotek, przecieków i zabaw w ciuciubabkę. Sony oficjalnie potwierdziło start emulacji gier z PS2 na PlayStation 4, podając jednocześnie pierwsze gry które pojawią się w ofercie wraz z ich ceną.

Już jutro pojawią się pierwsze tytuły z PS2, które wyceniono na 63 złote każdy (poza Twisted Metal Black i War of the Monsters, te kosztować będą 42 zł). Zaoferują one poprawioną grafikę podciągniętą do 1080p, wsparcie dla trofeów, a także pełną funkcjonalność dodatkowych funkcji PS4 - SharePlay, transmisje na żywo czy wykorzystanie PSApp lub Vity jako drugiego ekranu.

Od 21:00 pobierzemy:

W późniejszym terminie jak zapowiada amerykańska wersja blogu dostaniemy także:

  • PaRappa the Rapper 2
  • The King of Fighters 2000
  • Fantavision
  • Arc the Lad: Twilight of the Spirit
 
Nie ma to jak kupić nową generację konsol i grać praktycznie w same reedycje, "rimejki", "hd wersje" etc to jeszcze wrzucili emulację PS2 :sos: Może chociaż przy tych grach PS4 utrzyma 30fps przy 1080p :shy:
 
Serio? :crazy:
9c61bb24a959188c6fa80745b0d2404d.jpeg
 
Wczoraj zakończyłem Batmana na PS4. Zakończenie mega ! Wszystko na 100% oprócz człowieka zagadki bo jest tego za dużo :)

A pro po emulatora PS2 na PS4 to ja tylko czekam na 2 tytuły : God of War 1/2 i The Warriors

Właśnie pobieram Uncharted, promocja 124zł do tego beta mulit Uncharted 4 jeszcze pare dni
 
Myszka mi jebła, jeżeli mi nie przyjmą na gwarancję to pora na nową. Pytanie co wybrać?
http://allegro.pl/mysz-myszka-tracer-battle-heroes-scout-2400dpi-usb-i5818666650.html
http://allegro.pl/ak302-myszka-usb-dla-graczy-gamer-3200-dpi-gaming-i5794190859.html
Może coś innego ciekawego, ale nie bardzo drogiego.
Napewno przewodową i bez żadnych ciężarków. Ja mam z ciężarkami i za każdym razem jak mi spadła (średnio raz w tygodniu) musiałem szukać tych jebanych ciężarków po całym pokoju. W końcu się wkurwiłem i wyrzuciłem te śmieszne ciężarki.
Mam taką
http://www.mediaexpert.pl/myszy-i-t...NYEkLyEYqeL9BzwQqznd4BoCQB7w_wcB&gclsrc=aw.ds
 
Napewno przewodową i bez żadnych ciężarków. Ja mam z ciężarkami i za każdym razem jak mi spadła (średnio raz w tygodniu) musiałem szukać tych jebanych ciężarków po całym pokoju. W końcu się wkurwiłem i wyrzuciłem te śmieszne ciężarki.
Mam taką
http://www.mediaexpert.pl/myszy-i-t...NYEkLyEYqeL9BzwQqznd4BoCQB7w_wcB&gclsrc=aw.ds
No ja tylko przewodowe, nie lubię bawić się w wymianę baterii oraz mam półkę od biurka pod lekkim ukosem to by zjeżdżała mysza.
 
Ukończyłem Spec Ops: The Line...
Pierwszy raz w życiu nie wiem co powiedzieć o grze. Nie umiałbym się zmuśić do napisania recenzji. To prawdopodobnie najlepsza historia osadzona w militarystycznym shooterze, w jaką grałem. Cholernie ciężkie wybory moralne. I jeszcze muzyka.
Gra ma ode mnie 10/10. Jeśli ktoś nie grał, niech koniecznie zagra. Dla tej historii warto.
Widziałem chyba że @DickNiaz grał. Ktoś jeszcze?
 
Ukończyłem Spec Ops: The Line...
Pierwszy raz w życiu nie wiem co powiedzieć o grze. Nie umiałbym się zmuśić do napisania recenzji. To prawdopodobnie najlepsza historia osadzona w militarystycznym shooterze, w jaką grałem. Cholernie ciężkie wybory moralne. I jeszcze muzyka.
Gra ma ode mnie 10/10. Jeśli ktoś nie grał, niech koniecznie zagra. Dla tej historii warto.
Widziałem chyba że @DickNiaz grał. Ktoś jeszcze?

Grałem, ale chyba jestem jedynym człowiekiem na tej planecie, którego ta gra nie ruszyła tak, jak innych.
 


Wygląda przecudnie :D Wycenili na 89 zł w PSN. Myślę, że za tę kwotę z chęcią kupię, żeby z młodym przejść.

wyglada jak LBP, ciekawe czy na dwoch bedzie mozna grac
mogliby zrobic TLOU2 bo nie mam w co grac
 
Myślałem, że Uncharted będzie lepsze. Jak na razie część pierwsza powiewa nudą. Wiem, że jest to stara gra ale jak na razie tylko bieganie i strzelanie, wspinanie się, strzelanie, bieganie potem znowu strzelanie... Mam nadzieję, że dwójka i trójka prezentują się lepiej
 
Myślałem, że Uncharted będzie lepsze. Jak na razie część pierwsza powiewa nudą. Wiem, że jest to stara gra ale jak na razie tylko bieganie i strzelanie, wspinanie się, strzelanie, bieganie potem znowu strzelanie... Mam nadzieję, że dwójka i trójka prezentują się lepiej
Dwójka i trójka zdecydowanie lepiej, ale nadal nic poza bieganiem i strzelaniem, wspinaniem się, strzelaniem, bieganiem potem znowu strzelaniem :D
 
ja raz przeszedlem i juz nie wrocilem do singla, za to multi calkiem spoko
TLOU 2 razy przechodzilem na normalnym i trzeci na najwyzszym poziomie trudnosci i zajelo mi to z 50h :lol:
 
Pytanko, czy korzysta ktoś z takich cudów do PS4 jak Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 ? Czy możecie coś polecić tej kwestii (słuchawki do konsoli)
 
Pytanko, czy korzysta ktoś z takich cudów do PS4 jak Sony PlayStation Wireless Stereo Headset 2.0 ? Czy możecie coś polecić tej kwestii (słuchawki do konsoli)
Ja mam te niebieskie i w sumie polecam, ale ja tam sie chuja znam :lol:
 
Back
Top