GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

W ramach akcji "nie mam na co wydawać kasy" kupiłem sobie nowego Call of Duty: Black Ops 3. Multi, jak multi. Są ponadto tryby "Zombie" i "Koszmar", które fajnie przedłużają rozgrywkę.
Kampania single jest dłuższa niż zwykle (8-10h) i ... nie wyszło jej to na dobre. Misje naprawdę się dłuzą, a ostatnia to już wgl przegięcie pały. Gra jeszcze bardziej staje się bezsensowną strzelaniną i traci na wartości. Osobiście wolę krótsze kampanie, a konkretniejsze.
 
W wolnej chwili katuje "Homeworld" oraz "Homeworld 2" w wersji remastered. Kocham całą serię za klimat, muzykę oraz to, że potrafi wciągnąć na długie godziny. Po podrasowaniu do wersji HD, gra jak na swoje lata wygląda po prostu pięknie. Poza tym raz na jakiś czas siadam do "Starcraft 2", ale to raczej dłuższa podróż, tym bardziej że oprócz podstawki mam do przejścia dodatki.

W kolejce czeka "Call of Duty: Black Ops 2", bo nie mam co się łudzić - na moim sprzęcie o zagranie w część 3 mogę zapomnieć. Poza tym ostatnio wzięło mnie na retro i rozważam pogranie w kilka tytułów ze starych konsol/komputerów.

Niestety, czasu mam mało a nawet jeśli mam czas, to są sprawy ważne/ważniejsze. Tak więc, zazwyczaj kończy się to dłuższymi przestojami.
 
Gra ktos w NBA 2k16 i obczaja w pelni sterowanie? Podstawowe rzeczy ogarniam ale jest tam duzo opcji ktorych nie czaje. Znalazlem po angielsku ale i tak mi nie idzie:(
 
Było kupić PS4 ;) Odbierz gotówkę za konsole i dawaj do klubu Sony.
Też od razu chciałem to napisać :lol:
Ogólnie moje PS4 przeżyło katusze. Nie dość, że w moim pokoju jest mnóstwo kurzu, to jeszcze przeżył ataki kota i młodszego rodzeństwa, a nawet upadek w torbie z jakiegoś pół metra. Nawet ryski nie widać :smile:
 
Gra ktos w NBA 2k16 i obczaja w pelni sterowanie? Podstawowe rzeczy ogarniam ale jest tam duzo opcji ktorych nie czaje. Znalazlem po angielsku ale i tak mi nie idzie:(

Gram na Xboxie360 jak coś i ogarniam w miarę temat bo to któraś z kolei gra z serii, o co dokładnie chodzi ?
 
Gram na Xboxie360 jak coś i ogarniam w miarę temat bo to któraś z kolei gra z serii, o co dokładnie chodzi ?
No ja gram na ps4 znalazłem niby sterowanie po angielsku na necie no i w grze ale jak to robię to nie bardzo wychodzi;) np drybling nie obczajam co i jak. Wsad mniej więcej ogarniam ale pewnie da się lepiej, np robię go jak popadnie nie planuję żadnych ruchów. Wiem że się da dużo zwodzić z podaniami itp no umiem zamarkować rzut i podanie. Czytałem że można na alle oup czy jak to się tam pisze podać ale ani nie umiem podać ani poprosić o takie podanie ani nic. Ogarniam można powiedzieć podstawę ale nic bardziej zaawansowanego więc jakbyś mógł coś rozjaśnić byłbym wdzięczny:)
 
No ja gram na ps4 znalazłem niby sterowanie po angielsku na necie no i w grze ale jak to robię to nie bardzo wychodzi;) np drybling nie obczajam co i jak. Wsad mniej więcej ogarniam ale pewnie da się lepiej, np robię go jak popadnie nie planuję żadnych ruchów. Wiem że się da dużo zwodzić z podaniami itp no umiem zamarkować rzut i podanie. Czytałem że można na alle oup czy jak to się tam pisze podać ale ani nie umiem podać ani poprosić o takie podanie ani nic. Ogarniam można powiedzieć podstawę ale nic bardziej zaawansowanego więc jakbyś mógł coś rozjaśnić byłbym wdzięczny:)

Mogę Ci tylko powiedzieć jak to wygląda na konsoli starszej generacji, nie mam pojęcia jak to będzie na PS4, a z tego co widziałem to są jednak różnice. Nie wiem jaki opis sterowania znalazłeś na necie, ale podrzucam coś co znalazłem, wydaje mi się w miarę przejrzysty, ale nie wiem jak to się przekłada na praktykę. http://www.operationsports.com/news/848549/nba-2k16-advanced-controls-revealed/
 
Mogę Ci tylko powiedzieć jak to wygląda na konsoli starszej generacji, nie mam pojęcia jak to będzie na PS4, a z tego co widziałem to są jednak różnice. Nie wiem jaki opis sterowania znalazłeś na necie, ale podrzucam coś co znalazłem, wydaje mi się w miarę przejrzysty, ale nie wiem jak to się przekłada na praktykę. http://www.operationsports.com/news/848549/nba-2k16-advanced-controls-revealed/
Dzięki:) niestety widziałem to i chyba jeszcze zbyt mało ogarniam grę albo mój angielski kuleje bo mi nie wychodzi:P
 
W końcu będzie jakieś polskie nazwisko w grze UFC.
Szkoda tylko, że pewnie szefowa będzie miała mordercze staty i wszyscy będą nią grać online.
 
Ja się z powrotem zacząłem wkręcać w pierwszą część, teraz staram się wreszcie porządnie rozkminić parter i klincz, które do tej pory ogarniałem co najwyżej "tak sobie", zwłaszcza klincz w innej pozycji niż "thai plum". No i na drugą część jestem też coraz bardziej nakręcony. Poniżej wrażenia z gry ze strony MMA Junkie:
http://mmajunkie.com/2015/12/mmajun...-ea-ufc-2-a-vastly-improved-gaming-experience
Wygląda na to, że pod względem gameplayu sporo rzeczy dopracowali, do tego znacznie większy roster. Natomiast zaciekawił mnie ten fragment
His striking style feels unique to his own character, which is apparently the case for the majority of the more than 250 fighters in the game
Zupełnie nie chce mi się wierzyć, żeby zawodnicy mieli tak mocno zróżnicowane movesety. Jeśli dobrze rozumiem to zdanie, to by znaczyło, że EA nagrało co najmniej po kilka albo nawet kilkanaście animacji tego samego ciosu dla różnych fighterów. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
Do tego szukając po necie jakichś porad odnośnie jedynki trafiłem na informację, że EA ponoć współpracuje z jakąś grupą graczy, którzy sporo grali online w pierwszą część i udzielali się czy to na forach czy na youtubie. Ponoć przedyskutowywali oni koncepcje dotyczące gameplayu, mieli też jakoś niedawno testować aktualną wersję gry. Budzi to we mnie nadzieję, że teraz dostaniemy znacznie fajniejszy produkt niż poprzedni, który - według mnie - też jest naprawdę dobry.
 
@Hightower
Niestety ja się spodziewam czegoś podobnego co w jedynce z tymi movesetami, tylko może minimalnie bardziej zróżnicowane. Tak jak w jedynce masz chyba dwa rodzaje prostych, haków, sierpów (zwykłe i te powolne jak np Weidman), do tego masz ciosy "specjalne" (backfist itp.) no i jeszcze jak odejdziesz na pewną odległość, to zawodnicy mają podobną postawę (ale nigdy na to nie zwracałem zbytnio uwagi, więc nie wiem czy wszyscy). Chociaż może sam sobie to ostatnie ubzdurałem bo dawno nie grałem.
W każdym razie nie spodziewam się wiele więcej niż drobnych zmian, więcej zawodników i aktualizacja starych. Przecież to EA...
 
Zaraz zaczyna się speedrun Half-Life 2, a potem Portal 2 na:



Jak ktoś nie miał okazji oglądać takiego rodzaju "gameplayu" to polecam. Mózg rozjebany.
 
Zacząłem pogrywać ostatnio w Just Cause 3. Gra mnie niczym nie zaskakuje, na pewno znowu będzie niezła zabawa, a fizyka po raz kolejny nie istnieje ;) Jedyne co mnie martwi, to fakt, że dodatkowe wyzwania są bardzo zręcznościowe, a ja jestem już za stary, aby je maksować.
 
W sklepie Playstation można dostać kilka tytułów po obniżonych cenach.
Śródziemie: Cień mordoru złota edycja 89zł
FarCry 4 - 71zł
Wolfenstein New Order 49zł

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich, możecie coś polecić?
 
W sklepie Playstation można dostać kilka tytułów po obniżonych cenach.
Śródziemie: Cień mordoru złota edycja 89zł
FarCry 4 - 71zł
Wolfenstein New Order 49zł

Zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich, możecie coś polecić?
FarCry 4 - jeśli grałeś w 3 to jest to to samo tylko nowa mapa. Chodź mnie znudziło się szybciej niż 3. Ogólnie polecam bo otwarty świat itp.
Wolfenstein NO - typowy shooter przy którym jest sporo zabawy. Polskie akcenty. Mnie wciągnęło
 
FarCry 4 - jeśli grałeś w 3 to jest to to samo tylko nowa mapa. Chodź mnie znudziło się szybciej niż 3. Ogólnie polecam bo otwarty świat itp.
Wolfenstein NO - typowy shooter przy którym jest sporo zabawy. Polskie akcenty. Mnie wciągnęło
No właśnie trochę mam obawy co do tego Far Crya, że będzie zbyt podobny do 3 części, która dla mnie była grą na raz.
 
Back
Top