GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mnie Far Cry 4 kupił fajnym klimatem, mapą i helikopterkiem. Nie przeszkadzało mi to, że jest odgrzewanym kotletem, a wręcz przeciwnie! Raz na parę lat można to robić.
 
Dla mnie znowu po 4h gry wiało nudą. To przymusowe "zdobywanie" wież, materiałów etc było strasznie frustrujące. Na siłę robiłem tylko misje fabularne, ale zawsze trzeba było te głupie wieże, albo bazy zdobywać. Gry nie ukończyłem i wstrzymuje się w granie w jakiegokolwiek Far Cry-a na kilka lat dopóki nie zmienią trochę "szkieletu gry".
 
Pytanie do grających @cohones
Mój 10 letni syn męczy mnie, żebym mu kupił na Steamie CS GO. Jak myślicie? Nie zryje sobie młody bani zanadto? Gra jest od 16 lat, ale to żaden wyznacznik.
 
@nicos, pytanie w co wcześniej grał. Jeżeli już grał w jakiekolwiek FPSy to nie zryje sobie bani. Aczkolwiek bardziej bym się obawiał pojebusów na serwerach.
 
Dzięki @Halny
Grał trochę z kolegami, ale posiadanie gry na swoim kompie to coś innego (częstotliwość). No, a czynnik ludzki na serwerach to inna sprawa - nie pomyślałem o tym. Będzie kontrola! :-)
 
Pytanie do grających @cohones
Mój 10 letni syn męczy mnie, żebym mu kupił na Steamie CS GO. Jak myślicie? Nie zryje sobie młody bani zanadto? Gra jest od 16 lat, ale to żaden wyznacznik.
Nie powinno być problemu jak ustalisz ramy czasowe. Bo i uważaj na swoją kredytówkę żeby młody sobie nie kupował kluczy do skrzynek itd. No i w tej grze losowo dostaje się rzeczy którymi potem można uprawiać hazard (obstawianie meczy drużyn, przedmioty mają realną wartość w pieniądzu ) także jak chłopak ogarnięty A Ty przypilnujesz to nie powinno być problemów.
 
Nie powinno być problemu jak ustalisz ramy czasowe. Bo i uważaj na swoją kredytówkę żeby młody sobie nie kupował kluczy do skrzynek itd. No i w tej grze losowo dostaje się rzeczy którymi potem można uprawiać hazard (obstawianie meczy drużyn, przedmioty mają realną wartość w pieniądzu ) także jak chłopak ogarnięty A Ty przypilnujesz to nie powinno być problemów.
Dzięki
 
Ja bym mu nie kupił ze względu na innych graczy. Osobiście nie grywałem nigdy w CS'a (parę razy zagrałem, ale mnie nie wciągnęło), ale ile razy SŁYSZAŁEM jak ktoś gra, to zawsze jest gracz, który strasznie przeklina.
Jeżeli jakiś FPS Online, to ja bym się bardziej skłonił ku grą takim jak np L4D2 (oczywiście jeżeli nie masz nic przeciwko krwi i zombie). Swego czasu grywałem sobie na serwerach FFA i ludzie zachowują się lepiej niż w CS'sie (albo miałem farta, że na takich trafiałem), no i tutaj masz duży nacisk na coop, więc może by się nauczył trochę współpracy.
Takie moje luźne spostrzeżenie bo jeszcze nie mam dzieci, a mój brat ma dopiero 5 lat, więc jeszcze nawet nie wie co to znaczy np "zabić", a jak ktoś przypadkiem powie przy nim "dupa", to szybko poprawia, że tak nie wolno mówić :smile:
 
@Gaara @RaphTaba Młody już z kolegami u nich w domach grywał w CS, sam nie mam do tego przekonania. Młody argumenuje, że grałby tyko z kolegami, kórych znam więc wpływ na niego mają i ak, więc nie ma się o co martwić, ze będzie gorzej. Cwaniaczek:)
Dzięki panowie - muszę przemyśleć sprawę jeszcze raz.
 
@Gaara @RaphTaba Młody już z kolegami u nich w domach grywał w CS, sam nie mam do tego przekonania. Młody argumenuje, że grałby tyko z kolegami, kórych znam więc wpływ na niego mają i ak, więc nie ma się o co martwić, ze będzie gorzej. Cwaniaczek:)
Dzięki panowie - muszę przemyśleć sprawę jeszcze raz.
ja po prostu wychodze z zalozenia, ze dziecko nie powinno grac w gry, w ktorych sie strzela do innych ludzi, ale to jest moje zdanie :D ja sam gralem i nie wyroslem na kogos kto lubi strzelac, ba nawet nie lubie grac w takie gry, poza paroma wyjatkami. jedna zaleta csa jest taka, ze nie ma krwi

a jesli bys sie zdecydowal na zakup, to moim zdaniem powinienes dawac mu grac gora godzine dziennie i nie zostawiac go samego podczas gry, ale to tylko moje zdanie :D
 
Niedługo na PC zadebiutuje usługa EA Access na PC (usługa abonamentowa) mysle jednak że wydanie 20 zl na miesiąc i ogranie co ciekawszych tytułów będzie dobrym rozwiązaniem dla nie których. Gry dostepne:
  • Battlefield 3
  • Battlefield 4 Digital Deluxe
  • Battlefield Hardline Digital Deluxe
  • Dead Space
  • Dead Space 2
  • Dead Space 3
  • Dragon Age: Origins - Ultimate Edition
  • Dragon Age II
  • Dragon Age: Inquisition Digital Deluxe
  • FIFA 15
  • Need for Speed Rivals Complete Edition
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
  • The Sims 3 Starter Pack
  • SimCity
  • This War of Mine
+
 
Niedługo na PC zadebiutuje usługa EA Access na PC (usługa abonamentowa) mysle jednak że wydanie 20 zl na miesiąc i ogranie co ciekawszych tytułów będzie dobrym rozwiązaniem dla nie których. Gry dostepne:
  • Battlefield 3
  • Battlefield 4 Digital Deluxe
  • Battlefield Hardline Digital Deluxe
  • Dead Space
  • Dead Space 2
  • Dead Space 3
  • Dragon Age: Origins - Ultimate Edition
  • Dragon Age II
  • Dragon Age: Inquisition Digital Deluxe
  • FIFA 15
  • Need for Speed Rivals Complete Edition
  • Plants vs. Zombies: Garden Warfare
  • The Sims 3 Starter Pack
  • SimCity
  • This War of Mine
+

na konosle by dali, tam sam syf w psplusie, a tak moglby sobie grac
 
Jednak moja słaba wola wzięła górę i kupiłem Wolfensteina i Śródźiemie cień mordoru złota edycja.
Shame on me :(
 
Panowie. Jak ktoś lubi RPG, to wczoraj wyszło na PC Dragon's Dogma. Kto nie miał konsoli (PS3/X360), albo nie miał okazji zagrać, to teraz ma. Właśnie ściągnąłem i jak znajdę czas to sprawdzam jak działa port. Jak będzie git to kupuję i dam tutaj znać, tylko nie ocenie grania na klawie bo podpinam Dualshock'a.
 
Panowie. Jak ktoś lubi RPG, to wczoraj wyszło na PC Dragon's Dogma. Kto nie miał konsoli (PS3/X360), albo nie miał okazji zagrać, to teraz ma. Właśnie ściągnąłem i jak znajdę czas to sprawdzam jak działa port. Jak będzie git to kupuję i dam tutaj znać, tylko nie ocenie grania na klawie bo podpinam Dualshock'a.
milego wyciecia z zycia, gra jest mega
 
milego wyciecia z zycia, gra jest mega
Niestety nie mogę sobie na to od tak pozwolić :sad:
Ostatnio grałem tylko w Cień Mordoru bo to jedyna giera, którą mam i mogę włączyć na 20 minut, zrobić jakąś masakrę na orkach i wyłączyć. W sumie w to też grałem ostatni raz ponad tydzień temu.
Ogólnie tego właśnie się boję... Że mnie wciągnie, a nie będę mógł grać.
 
Sorry, za post pod postem, ale właśnie odpaliłem na chwilę Dogme i niestety... Przeceniłem mojego lapka. Chociaż Cień Mordoru chodził w stałych 30fps w rozdzielczości 1366 x 768, a tutaj nawet w oknie, na samym początku gry nie łapie nawet na chwilę 30fps. Tylko się cieszyć, że od razu nie kupiłem bo port jednak jest kiepski.
 
Back
Top